معرفی بهترین باتری ها و شارژر باتری برای کنترلر ایکس باکس

با سلام
دوستان گرامی با توجه به این که کنسول های ایکس باکس از باتری استفاده میکنند. لازم دونستم یه تاپیک زده بشه دوستان تجربیات خودشونو در مورد باتری و شارژر باتری و کیفیت و قیمتشوو بیان کنند و از تجربیات همدیگر استفاده کنیم
لطفا نکاتی که لازمه رو بیان کنیم از جمله فلان برند با شارژر فلان چقدر طول میکشه شارژر کنه و باتری چند ساعت قابل استفاده هست چه با ویبره چه بدونه ویبره
با سپاس

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
باتری که خودم استفاده میکنم از برند سانی بات هست 1100 میلی امپر
خرید و قیمت باتری قلمی شارژی سانی بات 1100mA | ترب
این باتری نیکلکادمیم هست وباید شارژر این مدل رو ساپورت کنه
من راضی هستم با ویبره حدودا 12 ساعت شارژ میده تو بازی مثل کال اف دیوتی
تو بازی های که ویبره کم استفاده میشه حدودا 14، 15 ساعت
قیمت باتری تو رنج 70 الی 80
مدت زمانش با شارژر مارک c. F. L
خرید و قیمت شارژر باتری CFL مدل HA-805 ا Digital C.F.L. HA-805 Battery Charger | ترب
حدودا 12 الی 15 ساعت
این شارژر و این باتری به درد کسانی میخوره دوست ندارن زیاد هزینه کنن

darkfall

کاربر سایت
Jun 22, 2021
105
اینم تجربه من شاید به درد کسی بخوره: باطری beston نزدیک به دو سال واسم کار کرد و تا اون اواخر همچنان شارژدهیش تفاوت زیادی با اوایلش نداشت. این برند چون زیاد مطرح نیست تقلبی نداره

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
اینم تجربه من شاید به درد کسی بخوره: باطری beston نزدیک به دو سال واسم کار کرد و تا اون اواخر همچنان شارژدهیش تفاوت زیادی با اوایلش نداشت. این برند چون زیاد مطرح نیست تقلبی نداره
چند ساعت شارژ نگه میداشت دوست گرامی؟! و ظرفیتش چقدر بود

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
من از روز اول باتری VARTA گرفتم 2600 میلی امپر عه اون موقع که گرفتم ارزون بود ( 90 تومن ) الان خیلی گرون شده اطراف 300 تومنه
ولی خوب فیک نداره این برند و یکی از بهترین برند های باتری عه
تست نکردم چقدر شارژ نگه میداره دقیق ولی با ویبره و هدفون وصل به دسته حداقل یک هفته نگه میداره با هر روز 4 5 ساعت بازی کردن
کلا همیشه این مارک رو میگیرم چون الان 4 سال میشه از باتری نیم قلمیش توی موس ام استفاده میکنم و هنوز یک درصد هم خراب نشده

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
من از روز اول باتری VARTA گرفتم 2600 میلی امپر عه اون موقع که گرفتم ارزون بود ( 90 تومن ) الان خیلی گرون شده اطراف 300 تومنه
ولی خوب فیک نداره این برند و یکی از بهترین برند های باتری عه
تست نکردم چقدر شارژ نگه میداره دقیق ولی با ویبره و هدفون وصل به دسته حداقل یک هفته نگه میداره با هر روز 4 5 ساعت بازی کردن
کلا همیشه این مارک رو میگیرم چون الان 4 سال میشه از باتری نیم قلمیش توی موس ام استفاده میکنم و هنوز یک درصد هم خراب نشده
من هم دقیقا همین باتری رو دارم که 4 عدد AA خریدم و 2 به 2 عوض میکردم و واقعا راضیم از این برند و 2 عدد هم AAA گرفتم که 900 میلی آمپر هستش و توی موس ازش استفتده میکنم ( و خوبی شارژی که داره اینه که 4 عدد AA و 4 عدد AAA رو همزمان با هم شارژ میکنه )

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
من که پاور بانک وصل میکنم به دسته و الان 6 ماه هست که اتفاق بدی نیفتاده

من همچنین باتری 2500 آلویز ریدی کملیون دارم ولی ازش راضی نیستم شاید به خاطر این باشه که بیش از 2 سال از عمرش میگذره ولی نکته ای که فهمیدم دسته XBOX ONE دو برابر دسته XBOX Series شارژ نگه میداره!

در کل چیزی که فهمیدم به غیر از مارک یا آمپر باتری چیزی که مهم هست اصلی بودنش هست ماشالله کشور ما پر شده از وسایل تقلبی فکر کن لباسشویی تقلبی LG هم اومده.! آخه چه جوری؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,384
دوستان یه سوال داشتم میخوام یه شارژر باتری قلمی بخرم دو تا گزینه مدنظرمه یکی کملیون bc1012 و اون یکی کملیون bc 0907 راستیتش با دومی bc0907 بیشتر حال میکنم هر دو صفحه نمایش دارن اولی از این دیواریاست که به پریز مستقیم وصل میشه و دومی همین 0907 دارای سیم و ادابتوره و قیمت 0907 هم از 1012 بالاتره تقریبا دو برابر و یکی از ویژگیهاش هم اینه که فست شارژره و باتریا رو 0907 تو 1 ساعت شارژ میکنه در حالی که 1012 تو 5 ساعت کامل شارژ میکنه باتریا رو بنابراین رو کاغذ 0907 شارژر بهتریه ولی یه مشکلی هست این تو یه ساعت کامل شارژ کردن باتریا به نظرتون باعث زیاد داغ شدن دستگاه و باتریا نمیشه؟ هم شارژر و هم باتریا به نظرتون طول عمرشون پایین نمیاد؟ کدومو میگید بگیرم؟ ممنون میشم اگر نظری دارید بگید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان یه سوال داشتم میخوام یه شارژر باتری قلمی بخرم دو تا گزینه مدنظرمه یکی کملیون bc1012 و اون یکی کملیون bc 0907 راستیتش با دومی bc0907 بیشتر حال میکنم هر دو صفحه نمایش دارن اولی از این دیواریاست که به پریز مستقیم وصل میشه و دومی همین 0907 دارای سیم و ادابتوره و قیمت 0907 هم از 1012 بالاتره تقریبا دو برابر و یکی از ویژگیهاش هم اینه که فست شارژره و باتریا رو 0907 تو 1 ساعت شارژ میکنه در حالی که 1012 تو 5 ساعت کامل شارژ میکنه باتریا رو بنابراین رو کاغذ 0907 شارژر بهتریه ولی یه مشکلی هست این تو یه ساعت کامل شارژ کردن باتریا به نظرتون باعث زیاد داغ شدن دستگاه و باتریا نمیشه؟ هم شارژر و هم باتریا به نظرتون طول عمرشون پایین نمیاد؟ کدومو میگید بگیرم؟ ممنون میشم اگر نظری دارید بگید
من همین bc1012 رو دارم به شدت ازش راضیم
فست شارژ اپشن خوبیه ولی نه برا دسته کنسول که هر چند روز یکبار باید فول شارژ بشه من خودم با اینکه میتونم از فست شارژش استفاده کنم ولی میذارم ۴ تا باتریم کامل خالی بشه یکجا شارژشون میکنم (دوتایی فست شارژه چهارتایی شارژ عادی) فست شارژ فقط بدرد مواقع ضروری میخوره بنظرم اگه یه جفت باتری بیشتر ندارید هم بازم فست شارژ همین مدل کارتونو راه میندازه و کفایت میکنه
فست شارژ تو دراز مدت عمر باتری رو به شدت کاهش میده اگه حوصله شارژ عادی ۱۲-۱۵ ساعته رو ندارید همون مدل bc1012 رو حداقل بگیرید اون فست شارژ یه ساعته پدر باتریو درمیاره بنظرم
از نظر داغ شدن هم من با شارژ عادیش که شارژ میکنم بخاطر هوشمند بودنش و تکنولوژی بکار رفته تو خود شارژر نمیذاره باتری داغ بشه فست شارژش هم باز نیب به شارژرای درب داغون که هوشمند نیستن خیلی کمتر داغ میکرد و جای نگرانی نداره که اسیب بزنه

• Like
Reactions: Aperture

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
Hc520ed838c03470381808735f3223118C.jpg

سلام من از این مدل باتری دارم استفاده میکنم حدودا ۲ سالی میشه با میکرو usb شارژ میشه و فست شارژه یعنی حدودا ۲ ساعته فول شارژ میشه و بین ۲۰ تا ۳۰ ساعت میتونید ازش استفاده کنید نوع باتریش مثل باتری های موبایل لیتیوم یونه و راحت با شارژر موبایل شارژ میشه وقتی فول شارژ شد خودش شارژ رو قطع میکنه که باتری آسیب نبینه و چراغ شارژش از قرمز به آبی تغیر رنگ میده خروجیش مثل بقیه باتری شارژی ها ۱.۲ ولت نیست و ۱.۵ ولته و تا آخرین لحظه که شارژ داره به خاطر مدار بوست داخلی ۱.۵ ولت رو میده
فقط یک نقطه ضعف داره اونم اینه که چون تا آخرین لحظه ۱.۵ ولت میده دسته هیچ وقت اعلام نمیکنه که باتری شارژش کمه و یکهو خاموش میشه

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
View attachment 297373

سلام من از این مدل باتری دارم استفاده میکنم حدودا ۲ سالی میشه با میکرو usb شارژ میشه و فست شارژه یعنی حدودا ۲ ساعته فول شارژ میشه و بین ۲۰ تا ۳۰ ساعت میتونید ازش استفاده کنید نوع باتریش مثل باتری های موبایل لیتیوم یونه و راحت با شارژر موبایل شارژ میشه وقتی فول شارژ شد خودش شارژ رو قطع میکنه که باتری آسیب نبینه و چراغ شارژش از قرمز به آبی تغیر رنگ میده خروجیش مثل بقیه باتری شارژی ها ۱.۲ ولت نیست و ۱.۵ ولته و تا آخرین لحظه که شارژ داره به خاطر مدار بوست داخلی ۱.۵ ولت رو میده
فقط یک نقطه ضعف داره اونم اینه که چون تا آخرین لحظه ۱.۵ ولت میده دسته هیچ وقت اعلام نمیکنه که باتری شارژش کمه و یکهو خاموش میشه
قیمت این مدل رو میفرمایین الان چنده!؟

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
دوستان بنظرتون این فیکه یا اصل؟ از دیجی 2600 خریدم اینو فرستادن برام.
توی سایت وارتا 2700 نداره ولی چنتا سایت ترکیه ای اینو دارند.

photo_2023-10-02_17-57-47 (2).jpg

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان بنظرتون این فیکه یا اصل؟ از دیجی 2600 خریدم اینو فرستادن برام.
توی سایت وارتا 2700 نداره ولی چنتا سایت ترکیه ای اینو دارند.

View attachment 312348
روش به زبان ترکیه نوشته باتری قابل شارژ هست
احتمالا به سفارش ترکیه هست
مارکی خوبی هست تست کنید ببینید چقدر شارژ نگه میداره

• Like
Reactions: shmp30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر