معرفی استودیو های بازی سازی

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
خب.
فکر کنم این تاپیک جاش اینجا باشه.نمیدونم من اینجا مینویسم.اگه جاش اشتباس خب بگین.
امروز میخوام یه استودیو رو بهتون معرفی کنم.میدونین چی؟
استودیوی Flagship
کمپانی :Namco
سبک بازی مورد کار:RPG
نام بازی اول:Hellgate:london(آره درست فهمیدین اسم منه)
این استودیو از 5 نفر به طور خاص تشکیل شده .به عنوان هیئت موسس.ولی در مجموع 10 نفر از استودیوی بلیزار پیچوندن اومدن اینجا.
این استودیو در سال 2003 تاسیس شد.اعضای این استودیو طراحان سابق استودیوی Blizzard North هستن.که بعد از بازی WCIII:FT از این استودیو رفتن.این استودیو در حال حاضر بر روی بازی های پی سی در حال کار کردن هست.در نمایشگاه E3 این بازی به نمایش درآمد.
خب حالا یکم در مورد اعضای این استودیو توضیح بدم.

نفر اول:
David Brevik

دارای سابقه 13 ساله در طراحی بازی های کامپیوتری.شروع کار خود را از استودیوی Iguana شروع کرده و در سال 1993 به استودیوی Condor رفته.این شخص به مدت 7 سال رئیس بلیزارد نورث و Director بلیزارد بوده است.او نقش به سزایی در بازی دیابلو داشته است.دیودید به عنوان رئیس اجرایی و رئیس طراحی و برنامه نویسی بازی دیابلو 1 و2 بوده.او در مورد بازی های ان لاین در استودیوی بلیزارد نقش عمده ای را ایفا کرده.مخصوصا battle.net
دیوید در سال 1993 به عنوان شخص موسس استودیوی condor را تاسیس کرد که در انجا با برادران شفر اشنا شد.condor سپس اسم خود را به بلیزارد نورث عوض کرد و به بلیزارد پیوست.

نفر دوم:
Bill Roper

بیل به عنوان یکی از معروفترین افراد در یک دهه گذشته در زمینه بازی های کامپیوتریست.او به عنوان سخنگو و نایب رئیس استودوی بلیزارد نورث و Director بلیزارد بود.به عنوان شخص رهبر در استودیوی بلیزارد کار میکرد.از سال 1994 تا 2001 بیل بر روی بهترین بازی های پرفروش بلیزارد همچون WCII-Diablo-starcraft-DiabloIIبه عنوان یکی از بهترین افراد کار میکرده است.او پس از بازی WCIII:FT از بلیزارد جدا شد.

نفر سوم:
Erick Schaefer

او مدت 13 سال سابقه کار در زمینه بازی های کامپیوتری دارد.او به عنوان یکی از هئیت موسس استودیوی FS هست.او به عنوان سخنگو و نایب رئیس بلیزاد نورث قبل از بیل بوده.او به عنوان رئیس پروزه ، رئیس هنری و رئیس اجرایی در بازی دیابلو 1 و 2 کار میکرده.او به عنوان طراح محیط در بازی دیابلو 2 فعالیت داشته است.و بازی ان لاین.همون Battle.net معروف بلیزارد.در سال 1993 اریک به عنوان هیئت موسس استودیوی کندور خود را معرفی کرد.همراه با برادر خود ماکس و دیودید.

. نفر چهارم:
Max Schaefer

سابقه 13 ساله در زمینه بازی های کامپیوتری .مثل برادر خود.او خود باز به عنوان سخنگو و نایب رئیس استودیوی بلیزارد نورث و Directorبلیزارد بوده.و به عنوان هیئت موسس FS.او به عنوان طراح هنری بازی دیابلو بوده است.در حالی که در بازی های دیگر هم دستی داشته.او نقش اصلی را در خلق بازیD2:LOD ایفا کرده است.

نفر پنجم:
Kenneth Williams

او سابقه ده ساله در زمینه بازی های کامپیوتری دارد.او به عنوان رئیس تجاری و عملیاتی و تهیه کنندگی بلیزارد نورث بوده است.قبل از اینکه به عنوان هیئت موسس FS انتخاب شود.او در بازی دیابلو 2 نقش انکار ناپذیری داشته.او به عنوان تهیه کننده بازی دیابلو 2 و D2:LOD بازی کرده است.او به عنونا شخصی که بازی دیابلو را در 15 کشور به 9 زبان ارائه داد معروف است.
کار خود را در سال 1995 با کندور شروع کرد.او در زمینه مسائل پولی و بوجه به FS کمک میکند(خدا خیرش بده.دستش درد نکنه)
این استودیو افراد دیگری هم داره که من لینکشو میدم بخونین خودتون.
خسته نباشین.
اگه ایراد جمله بندی داره خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.
http://www.flagshipstudios.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=18&Itemid=45

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: roozbeh.rahamni

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
کارت خوب هست..به کارت ادامه بده.راستی به چه نامی شما رو بشناسیم.
خوشحال می شم منابع ماخذ مطالب رو هم بذاری.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ولی به نظر من بهتره استودیوهایی گفته شه که کمتر معروفن چون معروفه که دیگه خیلی نیازی به معرفی ندارن!(من با این فرهنگ همیشه موافقم!!)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
کارت خوب هست..به کارت ادامه بده.راستی به چه نامی شما رو بشناسیم.
خوشحال می شم منابع ماخذ مطالب رو هم بذاری.
سلام اقا بهزاد.
اسم من محمدرضاس.(لطفا نگین ممد.اسم من محمدرضاس.اسممو کامل بگین.لطفا)
اقا بهزاد عزیز این چیزی که گفتم از خودم نبود.اون لینکی که دادم از روی اون ترجمه کردم.اون سایت رسمی استودیوی FSه.
البته همشو ترجمه نکردم.یعنی حال نداشتم.خودتون بخونین.اگه کمه خودتون ببخشید.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط s01id_sn4ke:
خوبه ... خیلی خوبه ... ادامه بده .
سعی کن بیشتر استودیو هایی رو بگی که بازی های معروف تری ساختن.
چشم. حتما از استودیوهای معروفم بهتون میگم.ولی بزار فعلا اونایی که یه خورده تازه کارن و کارشون هم به نظر خوبه رو بگم.ولی چشم حتما از اون گردن کلفتا هم بهتون میگم.ولی امیدوارم ایراد نداشته باشه.و اگرم ایراد داشت بهم بگین.ناراحتی نداره.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
راستی یه چیز دیگه هم بگم.اون لینکی که در پست اول دادم اگه ببینین عکس این ادما رو هم به صورت کمیک میتونین ببینین.دیدنش خالی از لطف نیست.این بابا بیل روپر یه ادمس با 100-150 کیلو وزن.الان رفته تو رژیم.عکسا رو هم ببینین.جالبه.
اینم لینک خود بازی :
http://www.hellgatelondon.com/
یه پیشنهادم دارم.حتما تریلر بازی رو ببینید.خیلی قشنگه.واقعا در حد بلیزارده.بی نقص.ادم یاد WC می یوفته.البته ربطی به وارکرفت نداره ولی از نظر کیفیت.شاهکاره.!!!!!!؟؟؟؟؟
;) ;) ;)

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
محمد رضا جان (کامل گفتم) از اینکه اینقدر زحمت میکشی ممنون.
راستی ای کاش بعضی از این تاپیک ها فیکس و مهم می شد.مث تاپیک شما که مهم هست.
موفق باشی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دمت گرم خیلی کارت درسته
41.gif

اگه میشه از استودیوی ساخت اسپلینتر سل هم هر جی داری بزار
50.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
امین جان؟!آسیا به نوبت....اول پرنس و دوستان و بعد جناب تام.ok
شوخی کردم.راستی کسی می دونه تیم های بازی سازی هر کمپانی با هر تیم دیگه فرق می کنه
یعنی همین بازی پرنس با بازی اسپلینتر

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام خدمت همه دوستان به خصوص آقای محمد رضای عزیز که این چند روزه بازگشایی سایت شاهد زحماتشان بودیم ... امیدوارم به همین شکل به کار خودتون ادامه بدین
این تاپیک هم به صورت Stucky یا همون مهم در اومد

موفق باشید

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
سلام
حمید رضا موفق باشی امیدوارم هر روز بهتر و بهترم بشه کارت.راستش ما دیگه یه ذره موندیم عقب تو برو جلو ما ام گرد و خاکا رو ÷اک میکنیم تا رو سایت نشینه.تو این یکی ام کارت درسته.معروف شدی دو سه تا امضا به من بده حتما.
--------------------
احماد
-----------
لبخند رو لبتون و شجاعت تو قلبتون.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ehy18:
سلام
حمید رضا موفق باشی امیدوارم هر روز بهتر و بهترم بشه کارت.راستش ما دیگه یه ذره موندیم عقب تو برو جلو ما ام گرد و خاکا رو ÷اک میکنیم تا رو سایت نشینه.تو این یکی ام کارت درسته.معروف شدی دو سه تا امضا به من بده حتما.
--------------------
احماد
-----------
لبخند رو لبتون و شجاعت تو قلبتون.
با من بودی.
با عرض شرمندگی.
اسم من محمدرضاس.
نه حمیدرضا.
ببخشیدا.
من روی اسمم خیلی حساسم.
شاد باشین.
ما اوچیکتیم.
ممنون

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام محمدرضاس(شوخي;))
مطلبت عالي بود
آره تو تريلر Quick Time پرنس 3 که تو تايپيکش گزاشتم تيم پرنس 3 و اطاقشون رو تو UBISoft نشون مي ده!
من از خيلي ها شنيدم که چند تا از برنامه نويس ها و طراحان و مخصوصا کارکنان قسمت نور پردازي پروژه ي Splinter Sell استخدام POP : The Two Thrones شدند آيا راسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر