معرفي اعضاي سايت

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
بچه ها, چرا همه خودشون رو در یک خط معرفی می کنن. یکم بیشتر توضیح بدین. مثلا:
ار بازیهای مورد علاقتون
ار سبکهای مورد علاقه
علت بازی کردن
سرگرمی های دیگه غیر از بازی کردن

و هرچیزه دیگه که می تونه جالب باشه

-------------------------------
نمی دونم پرهام کجا غیبش زده ولی من از طرف اون به همه عزیزان خوش آمد می گم :-"

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
پدرام(Pedi)
18 سالمه
علاقه مندي هاي من هري پاتر هست(سايت Hogwarts.IR مال بنده هست).
زياد پشت كامپيوتر مي شينم.
دارم متاهل مي شم.
كارم هم فروش هاست و دامين هست.
بچه ها یه عروسی هم افتادیم! [این شکلک حرکات موزون کجاست؟ ها : :clap::guitar: :excited:]
مختصر و مفید
شهاب
16 ساله
از تهران
سلام
من لاله؛ 21 سالمه
از سبك اكشن ادونچر خوشم مياد.بازي مورد علاقهم ثرور اين سبك pop
الانم دارم MWبازي ميكنم.
خوش اومدید دوستان

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط Sophitia:
سلام
من لاله؛ 21 سالمه
از سبك اكشن ادونچر خوشم مياد.بازي مورد علاقهم ثرور اين سبك pop
الانم دارم MWبازي ميكنم.

خوش اومدی لاله, می بینم که همسنیم :cheesygri

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سینا تو که تازه وارد نیستی بابا !
ولی ایول کلی حال کردم این جوری بیشتر میشناسمت ...
ولی یه پا واسه خودت مارکوپولویی ها:cheesygri

متولد : شیراز
صادره از : گچساران
بزرگ شده ی : آبادان
ساکن : شیراز

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
منم با اجازه بزرگترا خودم رو معرفی کنم ..... قبلا اولا یه 2 خطی معرفی کردم ولی کامل باشه بهتره .....
نام : میلاد
نام مستعار : کلارک
متولد : 1 فروردین 1366 ساعت 1 .
شماره شناسنامه : 10028
محل تولد : شیراز .... محل سکونت : شیراز .....
رشته : طراحی صنعتی . دانش دکه فنی مهندسی باهنر شیراز.
رنگ مورد علاقه : صورتی و بنفش .
دین : متستفانه مسلمان . ( فقط و فقط خدا رو میپرستم . از هیچ کس دیگه ! هم خوشم نمیاد )

علاقه جات :فیلم : فیلم زیاد میبینم از ولی بهتریناش : سوپر من - LOTR 2 , 3 - X-men - Naked Gun - The God father(triples ) Cinderella Man - Starwars ( all ) , .....
تو بازیگرا با هیچ کس مشکلی ندارم به جز دره پیت .... ببخشید برات پیت .
اخرین فیلم ایرانی هم که دیدم : نان عشق موتور هزار بود .... واقعا حال داد .

سریال : اول از همه سریال زندگیم : Smallville - و Lost - CSI - Prison Breask
Desperate Housewives , The Oc ( only season 1 , 2 ) الان هم دارم سریال نیمه مزخرف BLade نگاه میکنم .
و کانال محبوبم هم TV Land بود که یه زمانی داشتیم ( 1 سال پیش ) ولی الان دیگه نداریم مجبورم سریال دانلود کنم .

موسیقی : Only Lite .... بهترینش Dido و Keaneواز بعضی آهنگای Johnny Cash و هر آهنگ آرومکی دیگه . از آهنگ های راک هم که زیاد خشن نباشن ممکنه خوشم بیاد – از موسقی رپ هم زیاد خوشم نمیاد .
جز خصوصیات بدی هم که دارم ( از نظر بعضی ها ) اینه که از سیاه های آمریکا اصلا خوشم نمیاد ( نژاد پرستی نیستا ! )

ورزش محبوبم : پینگ پونگ و بد مینتون هست .... روزی 1 ساعت هم ورزش میکنم برای سلامتی و از این حرفا .... که میشه 40 دقیقه 2 تو پارک کنار خونمون و انجام یه سری نرمش های سبک @ ساعت 6 ( اگه کلاس نداشته باشم اگه داشتم 2 رو تو خواب انجام میدم ولی نرمش رو حتما تو خونه انجام میدم ) .
تیم باشگاهی تو ایران : استقلال , تو اروپا هم : یونتوس ... همیشه یوونتوس حتی اگه از سری B به سری c بره .
علاقه زیادی به کار کردن با SK8 Board دارم البته در این راه صدمات زیادی دیدم که اونوم با این دیوونه بازیا من طبیعیه . . .

نرم افزار هایی که خیلی خوب بلدم : به خاطر رشتم با CAD و Solid-work و Catia کار بکنم.

بازی : همه سبکی بازی میکنم ( اگه خوشم بیاد ) از سری بازی های سیمز خیلی خوشم میاد مخصوصا از سیمز 2 به بعد ..... بیشتر بازی Adventure انجام میدم .... از خیلی از بازی ها خوشم میاد ولی یادم نمیاد لیست کنم . تو شخصیت ها در دنیای بازی و فیلم اول از kal el ( سوپرمن ) خوشم میاد بعد از وینست (Vincent Valentine ) .طرفدار کنسول سونی هستم در حال حاظر هم که PS2 رو فروختم دارم با Pc فقط بازی میکنم .... از کنسول های نسل آینده هم آگه پول داشته باشم بعد از Ps3 حتما wii رو میخرم و چون از دیوونه بازیاش خوشم میاد .

کتاب : الان دارم کتاب دختری با گوشواره مروارید (Girl with a Pearl Earring ) رو میخونم و از سری کتاب های هری پاتر خیلی خوشم میاد .... کمیک بوک هم زیاد می خونم ( البته با کمک دیکشنری )
غذا : هرچی بزارم جلوم میخورم فقط از ماهی خشم نمیاد ولی از تن ماهی خیلی زیاد خوشم میاد .
مشخصات فردی : یکم شوخ . معمولی ( عکسم تو امضام هست ) . مد باز نیستم از پوشیدن پیراهن باز رو تی شیرت خیلی خوشم میاد ( بش میگن مد بن مکینزی ) . خونسرد خونسرد ( صدای همه دوستام رو در آوردم ) . کمی احساساتی . عاشق کشورم هستم و .... از عرب هایی خلیج و کلا عرب هایی که خودشون رو از ایرانی ها برتر می دونن خیلی بدم میاد . خودتون دیگه بهتر میدونین. زندگیم رو دوست دارم . همیشه هم خدارو شکر میکنم.
. دیگه فکر کنم چیزی نبود بنویسم ؟!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط xdantex:
میشه دیگه ملت خودشونو تلگرافی معرفی نکنن عزیزا

موافقم. همه از سینا یاد بگیرین چه خوب و جامع خودش رو معرفی کرد.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خب...شاید با تغییر کردن ظاهری ID م شاید بعضی ها من رو نشناسند.من همون
حامد
هستم...
حالا که ID م مقداری تغییر کرده بهتر است دوباره خودم را به شیوه ی سینا ، کامل معرفی کنم.

نام : حامد
نام خانوادگی : فعلا" هنرفر است ولی در آینده می شود فرجاد
قد : 183
وزن : سه سال پیش 75 بودم.
متولد ؛ صادره از ؛ بزرگ شده و ساکن : اهواز
اصلیت : شهری در اطراف اصفهان با نام قدیم سده و قسمت ورنوسفادران اش
شماره شناسنامه : رند است ، 13321
رنگ مورد علاقه : آبی آسمانی ( لاجوردی )
سبک مورد علاقه : تقریبا" بیشتر بازیهای PS2 با سبک های مختلف شون را بازی کردم ولی از بین همه ی سبک ها RPG ، ادونچر کلاسیک و اکشن سوم شخص رو بیشتر دوست دارم و مثل سینا توی نخ بازی بیادماندنی هستم.
شاهکار خلقت : Final Fantasy VII ، Winning Eleven 3 ، The Legend of Zelda
بازی های بیاد ماندنی : Star Wars : Knight Academi , Knights of The Old Republic II ، Half Life 2 ، شاهکارهای Tim Schafer از فول تروتل گرفته تا سایکوناتز ، DMC 1,3 ، RE 2,4
سری بازی های مورد علاقه : Devil May Cry ، Winning Eleven ، RE
کنسول مورد علاقه : PS2 - GC - DS - NES - Genesis - PSone
دیگر موارد مورد علاقه : کتاب Da Vinci Code - مجموعه فیلمهای جنگ ستارگان جورج لوکاس ، کمیک استریپ های مارول ، مجموعه داستانهای هری پاتر ، فیلمهای ضد جنگ ( جوخه نظامی ، این مردمان خوب ، ... )
وضعیت تاهل : مجرد :)
مذهب : مسلمان شیعه
تیم مورد علاقه : باشگاه های ایران = استقلال تهران ، باشگاه های خارجی = اینترمیلان ، آرسنال و بارسلونا ، تیم ملی = ایتالیا ، آرژانتین و هلند
ID توی بازیدات: Pourya20
ID قبلی داخل بازی سنتر : حامد
خواننده ی مورد علاقه : ایرانی ها = همایون خرم ، محمد اصفهانی ، فرزاد فرزین ، فریدون آسرائی ، محسن یگانه ، کوروش ، شادمهر عقیلی ( حیف شد این جوون با استعداد ) خارجی = Green Day

غذای مورد علاقه : تقریبا" از چیزهایی هم که بدم میومد الان خوشم میاد بطور عجیبی ... آمربی ، کالاجوش ، کله پاچه ، پیتزا ، همبرگر و ...
فیلم مورد علاقه : ارباب حلقه ها ، جنگ ستارگان ، سفرهای ستاره ای ، سری هری پاتر ( فقط بخاطر اما واتسون )
بازیگر مورد علاقه : استیو مک کوئین ، جان وین ، مارلون براندو ، مایکل مدسن ، لیبی تانر ، اوما تورمن ، جود لا ، آل پاچینو ، روبرت دنیرو ، وین دیزل ، براد پیت ، مت دیمون و ...
کارگردان : جان فورد ، فرانسیس فورد کاپولا ، سرجئو لئونه ، آکیرا کوروساوا ، استیون اسپیلبرگ و ...
وضعیت کنونی : پشت کنکور بر جای مانده ! :)

-----------
پ.ن: این پست پونصدمین پست من توی بازیسنتر هست

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
فقط بخاطر اما واتسون
یه سوال بیربط.
این اما واتسون چرا انقدر جدیدا مد شده؟بازیگر جالبی به نظر نمیرسه.خوشگل هم هنوز نیست!!!!ببینیم تا چند سال آینده چی میشه...
حالا.داستان چیه؟
باتشکر....

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این اما واتسون چرا انقدر جدیدا مد شده؟بازیگر جالبی به نظر نمیرسه.خوشگل هم هنوز نیست!!!!ببینیم تا چند سال آینده چی میشه...
حالا.داستان چیه؟
من آمار سایت های دیگه رو ندارم ولی فکر کنم داخل اینجا فقط مونا خانم و من خیلی از نوع بازی اما واتسون خوشمون میاد.
اتفاقا" از نظر مونا خانم و من بازیگر بسیار جالبی است و استیل بازیگری خودش را دارد.خوشگل هم هست ولی نمی دونم شما چرا متوجه این موضوع نشدید :) به نظر من خیلی جالبه که یه دختر که پدر و مادرش دندون پزشک هستند و هیچ سررشته ای از بازیگری نداشته بیاید و اینقدر داخل فیلمهای هری پاتر بدرخشد.جالب اینکه تنها بازی اش هم در سری فیلمهای هری پاتر بوده است و همه ی طرفدارانش می دونند که چرا از پیشنهادهای دیگر استقبال نمی کند.دلیلش اینه که ممکنه سقوط و فراز کامرون برایت را در موهبت الهی و تولد طی کند.
فکر کنم شماره ی بعدی هری پاتر اوایل پاییز 2007 اکران بشود.بی صبرانه منتظر درخشش اما واتسون در فیلم هری پاتر و محفل ققنوس هستم .;) مطمئن باش اگر یکم از بیوگرافی اش را بخوانی تو هم از اون خوشت میاد.:)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
گفتم هنوز خوشگل نیست!!!چون هنوز جوونه.هر بچه ای اولش خوشگله.اما آخرش چی میشه؟
اگه بعدا بزرگ که بشه اینطوری بمونه دیگه بعضیها باید بازنشست شن!!
دلیلش اینه که ممکنه سقوط و فراز کامرون برایت را در موهبت الهی و تولد طی کند
این بخش رو من متوجه نشدم چون اطلاعاتم کمه.حدس میزنم قابل بیان هم نباشه.توی پیغام بگو.
باتشکر...

cocary

کاربر سایت
Aug 13, 2006
23
سلام.
من در گذشته بسیار دور در این سایت به مدت یکی دو ماه عضو بودم.ولی نه با این اسم و نه با این آواتار.

نام:بردیا
نام خانوادگی:ابوشاهی
وزن:58
قد:یادم نمیاد
رنگ مورد علاقه:همه رنگ های خدا زیباست
بازی مورد علاقه:همه بازی هارو دوست دارم از همه بیشتر رزیدنت ایول4
صادره از:تهران
شماره شناسنامه :شرمندم
از لهجه زیبای اصفهانی برخوردار نیستم:cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟