معرفي اعضاي سايت

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
دث نايت شما نبايد اينجا گير بدي.اينجا همه مسائل مورد علاقشون رو ميگن شما هم ميتوني بگي.اينجا از اين بحثا زياد ميشه اگه ميخواستن ببندن مديراي قبل از شما بسته بودن....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
دث نايت شما نبايد اينجا گير بدي.اينجا همه مسائل مورد علاقشون رو ميگن شما هم ميتوني بگي.اينجا از اين بحثا زياد ميشه اگه ميخواستن ببندن مديراي قبل از شما بسته بودن....
ببین عزیزه من اولا پست منو دقت کن ، من هیچ حرفی از بسته شدن این تاپیک نگفتم.
شما بحث علاقه نمیکنین که شما دارین از هم ایراد میگیرین که مثلا فلان کلمه اینجوری نوشته میشه.درسته اینحا میتونن اعضا به مسائل مورد علاقشون بپردازن ولی نه در مورد مسائل بیهوده.
در ضمن مثل اینکه شما یادت نمیاد یه 2-3 هفته پیش بود که مدیرا تاپیک رو برای مدتی قفل کرده بودند.
من سختگیری بی مورد نمیکنم.من بر پایه قوانین سایت که اعضا موظف به رعایت انها هستند صحبت میکنم.

با تشکر

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
این تاپیک دوباره داره به حالت قبلی برمیگرده!!
اینجا اموزش ادبیات که نیست.حالا یه اشتباهی کرده !

در هر حال اگه این بحث ها ادامه پیدا کنه منجر به برخورد میشه!
اگر کار بدی بود تو مدرسه هم املا نمیگفتن که بعد غلطاش رو بگیرن
59.gif

از شوخب گذشته باعث میشه بچه ها بیشتر تو نوشتنشون دقت کنن .

arthuhzard

کاربر سایت
Mar 5, 2006
12
اسم: arth'uhzard
از نوادگان kel'thuzard the lich
عاشق پرسپوليس و ميلان
جنسيت: پسر
تحصيلات: انشاالله امسال دو تا ديپلم ميگيرم.:cheesygri
پسر باحالي هستم و خوشحالم كه با شما آشنا شدم

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط hlozeie:
سلام
من حامدم متولد 26/12/70 از همه بچه ترم:mrgreen: :p
اگه خدا بخواد امسال سوم راهنمايي رو تموم ميكنم:baby: اهل و ساكن اروميه ام :wallbash:
عشقم فقط بازيه مخصوصا MGS ها و SC ها:cheesygri
خواننده مورد علاقه تقريبا هيچ كس ولي بيشتر محسن چاوشي:guitar: و حامد هاكان (دومي به خاطر اسمش:lol: )
فيلم مورد علاقه راستش اخرين فيلمي كه نگاه كردم اصلا يادم نمياد :p ولي پدر خوانده ها رو دوست دارم 3 تا شونم (راستش هيچي ازش نفهميدم:lol: )
هنر پيشه مورد علاقه ندارم چون فيلم نگاه نميكنم:happy:
قد نميدونم :confused: وزن 45 كيلو:(
آخرين بازيي كه تموم كردم فارنهايت(با استفاده از كتابچه بازي رايانه:book: :blushing: ) بود قبلش هم COD2 & F.E.A.R رو تموم كرده بودم
الان هم درگير:boxing: بازيه اسپلنتر سل هستم و اگه تمومش كنم به خودم ايمان ميارم
ديگه چيزي يادم نمياد كه بگم :cheesygri بقيشم اگه يادم اومد بعدا تو همين تاپيك ميگم:headband:
خدانگهدار(اسميل باي)

نه بابا من کوچولو ترم
89.gif

منم 3 راهنمایی ام ولی متولد 30 تیر 71 هستم :cheesygri

arthuhzard

کاربر سایت
Mar 5, 2006
12
نوشته شده توسط hlozeie:
سلام
من حامدم متولد 26/12/70 از همه بچه ترم:mrgreen: :p
اگه خدا بخواد امسال سوم راهنمايي رو تموم ميكنم:baby: اهل و ساكن اروميه ام :wallbash:
عشقم فقط بازيه مخصوصا MGS ها و SC ها:cheesygri
خواننده مورد علاقه تقريبا هيچ كس ولي بيشتر محسن چاوشي:guitar: و حامد هاكان (دومي به خاطر اسمش:lol: )
فيلم مورد علاقه راستش اخرين فيلمي كه نگاه كردم اصلا يادم نمياد :p ولي پدر خوانده ها رو دوست دارم 3 تا شونم (راستش هيچي ازش نفهميدم:lol: )
هنر پيشه مورد علاقه ندارم چون فيلم نگاه نميكنم:happy:
قد نميدونم :confused: وزن 45 كيلو:(
آخرين بازيي كه تموم كردم فارنهايت(با استفاده از كتابچه بازي رايانه:book: :blushing: ) بود قبلش هم COD2 & F.E.A.R رو تموم كرده بودم
الان هم درگير:boxing: بازيه اسپلنتر سل هستم و اگه تمومش كنم به خودم ايمان ميارم
ديگه چيزي يادم نمياد كه بگم :cheesygri بقيشم اگه يادم اومد بعدا تو همين تاپيك ميگم:headband:
خدانگهدار(اسميل باي)
سلام عزيزم.منو به جا نياوردي؟ من همون دلتا هستم ديگهdelta.
من توي فروم ايرانيان گروپ باهات آشنا شدم بعد رفتم bazikade.netfreehost بعد اونجا تو منو مدير كردي.يادت اومد؟چطوري دوست قديمي؟

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
سلام.
اسمم داوود و بچه دولت آباد هستم ، اما چندین ساله که اومدیم قم...
متولد بهار 1362 و کاردانی ساخت و توليد ( ماشين افزار سابق) دارم.اما به دليل علاقه اي که به کامپيوتر
داشتم الان تو بازار کامپيوتر فعاليت ميکنم.
180 CM قدمه ...و کلاً بچه شوخی هستم.... :cheesygri
تو غذا ها فسنجون رو از همه بيشتر دوست دارم...
و تو بازی ها: کامبت ها و PES
بهترين خواننده ها : اينور آب : محسن چاوشی و امير تاجيک و اونور آب : سياوش قميشی .
بهترين دوران زندگيم : سه سالی که تو هنرستان بودم...
پرسپوليسی هستم و از تيم های خارجی هم عاشق INTER:love: هستم !

فعلاً همين ها به زهنم رسيد....اگه چيزی جا انداختم بگيد ، بگم....

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
فعلاً همين ها به زهنم رسيد....اگه چيزی جا انداختم بگيد ، بگم....
آقا کم و کسری زیاد داشت .
رو اسم من که پایین امضام هست یه کلیک کن . اونجا میبینی که چه جوری باید معرفی کنی .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام به همه دوستان گل بازی سنتر

اسم : خلیل
رشته تحصیلی : کامپیوتر
شهر : خرمشهر

یادمه که هشت سال پیش برای اولین بار به کامپیوتر دست زدم و اولین بازی که کردم که بازی ماشینی به نام F1 بودش تازه کار کردن با کامپیوتر رو یاد گرفته بودم و یه مخرب کامل بودم هر هفته ویندوز نصب میکردم اون زمان عشقم بازی های تحت داس بود بود و فقط با Nc کار میکردم اصولا تو خراب کردن سخت افزار شهرت دارم
نمیدونم چرا شانس با من یار نیست تا حالا دوتا مین بورد دو تا هارد یه پاور یه اسپیکر دو تا سی دی رام یه فلاپی رام و ....... خراب کردم یا خراب شدند رو نمیدونم راستی اون زمان هاردم دو بودش و بعد از یه مدت بد سکتور گرفت و به جاش یه هارد ده گرفتم .

خوب بسه دیگه یه خورده از خصوصیات فردی خودم بگم اصولا من آدم خاصی هستم با هر کسی زود نمی جوشم و رفیقای سابطی دارم و تعداشون از انگوشتهای یه دست رد نمیکنه ( دوست های کامپیوتری )
آدم عصبی هستم و زود جوش میارم توی دعوا هم که کم نمی یارم از بازی های خشن و آدم کشی که طرفو زجر بده خیلی خوشم میاد از نگاه کردن شکنجه یه نفر تو فیلم خیلی حال میکنم و اساسا آدم نترسی توی فیلم های ترسناک هستم و لولم توی این جور چیزا خیلی بالاست که هر فیلمی که برام میزارم میگم ببین چقدر ضایست .........

علاقمندی هام فقط پول کامپیوتر بازی و اینترنیت هستش و تمام زنده گیم شده بازی سنتر و بروبچسش !!!

من اصلا با جنس مخالف اصلا حال نمی کنم و هیچ احساسی نسبت به یه دختر توی خیابون دیدم ندارم ولی اگه یه مغازه جدید ببینم سریع میپرم میرم توش تا ته توی مغازه رو در بیارم که توی چه کلاسی کار میکنند ...!!!

بچه آخر خونه هستم و جای گاه خاصی توی خونه دارم که با هاش خیلی حال میکنم و همیشه سر زمان استفاده از کامپیوتر با خونه مشکل دارم میگن که دیونه میشی .
رخت خوابم کنار کامپیوتر هستش و قتی از خواب بیدار میشم اول کامپیوتر رو روشن میکنم بعد به کار های دیگم میرسم
اولین بازی که تموم کردم بازی ای جی ای بود که اون قدر مزخرف بود با ترینر تمومش کردم بعد بازی مکس بود
بود که بهم خیلی حال و آخرین بازی که با هاش حال کردم بازی فارینهایت بودش
علاقه ای به کنسول ندارم و اصلا از دسته بازی بدم و هیچ چی صفحه کیبورد و دقت موس رو برام نداره

خوب دیگه مخم کار نمیکنه همین ها رو تونستم بنویسم اگه اشکالی یا مشکلی داشت به بزرگی خودتون ببخشید

سلام این پست معرفی منه توی صفحه هشت

گفتم شاید کسی دوست داشته باشه بخونه
( الکی خودم رو قاطی میکنم این وسط ):exclaim:

خوب چند تا چیز دیگه اضافه کنم

من اصلا به بازی فوتبال علاقه ای ندارم چه نگاه کنم یه خودم بازی کنم حالا چه در دنیای مجازی
باشه چه در دنیای واقعی حالا نمیدونم جرا خوشم نمیاد ولی حوسلم سر میره

در مورد غذا مثل اکثر مردان خورشت سبزی قیمه فسنجون باقالاقاتوق سالاد علویه و.......

از خواننده ها از هر کسی یک یا دو آهنگ بیشتر دوست ندارم حالا خارجی باشه یا ایرانی
فرقی نمیکنه برام

در مورد خدمت و دانشگاه اینگار از هر دو معاف هستم

بدشانی حتی آزاد بودن کنکور هم قبول نمیشیم نمیدونم حالا این دیگه چه جوریشه :( :(

ولی خدمت رو نرفته کارت معافی رو توی دستم داشتم

اینگار یه خورده پارتی کلفت هستش از این طرف شانس اوردیم :confused: :confused:

دیگه چیزی توی فکرم نیست

تا بعد یا حق

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
خليل جون خيلي شبيه من هستي
جدا مي گم
حس مي کنم کم خودم رو معرفي کردم چطور هست کامل تر بنويسم؟؟؟
بچه ها قبلا خليل يک پيشنهاد داده بود که هر کسي اسمش رو بنويسه تو امضاش حالا من مي گم
چطور هست دوباره اين طرح اجرا بشه بدون محدوديت اندازه و رنگ و حتي چه بهتر که در هنگام ثبت نام بپرسند که مي خواهين اسمتون در امضا باشه يا نه و اينکه اسم هر کس لينک بشه و معرفي اون در اين تايپيک و .....
خالا بقيش رو تو تايپيک پيشنهادات و انتقادات مي گم سوال من اين هست
بچه ها آيا همه خودشون رو اينجا معرفي کردند؟؟؟

mike

کاربر سایت
Dec 26, 2005
6
نام
Navid
سلام .
من مایک هستم .
اسمم نوید هست ، اول دبیرستان از اصفهان .
مدتی توی فروم دارینوس پست میزدم ولی متآسفانه سایت مشکلات زیاد داشت و توجه کم ادمین ها ...
مدیر سایت پرنس .

علاقه مندی هایم گوش کردن به موسیقی ، تلویزیون دیدن ، گشت زدن تو اینترنت و شرکت در فروم ها ووو....

با زبان کیوبیسیک آشنایی دارم و کدهای لازم ایچ تی ام ال رو بلدم .

تیم مورد علاقه ام یوونتوس
تیم ملی هم اول تیم ملی خودمون ، بعد هم ایتالیا

همه سبک های موسیقی را گوش میدم و دوست دارم ولی از شیش و هشت بیشتر خوشم میاد .
صدای اکثر خواننده ها را هم دوست دارم .
ساز مورد علاقه ام گیتاره ، البته خودم پیانو میزنم .
رنگ قرمز را دوست دارم .
بین غذاها خورشت سبزی .
رشته ورزشی فوتبال .
بهترین دوران زندگی ام همین یک سال اخیر بود .

از مانیتورهای ال جی خوشم میاد و از مارک های ایرانی بدم میاد
شرکت مورد علاقه ام Ea هست
فصل مورد علاقه ام تابستون .

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر