معرفي اعضاي سايت

خوش اومدی پرهام.اولین ورودت رو به این سایت تبریک میگم.کار با فروم رو بلدی؟دوست داری یاد بگیری؟چه امضای خوشگلی داری!!!دیگه چی کارا بلدی؟؟؟؟!!!!
دقیقا شدی مثل این دربونهایی که هر دفه یکی میاد تعظیم میکنن و خوشامد میگن!!!

سلام
خوش اومدی پرهام.اولین ورودت رو به این سایت تبریک میگم.کار با فروم رو بلدی؟دوست داری یاد بگیری؟چه امضای خوشگلی داری!!!دیگه چی کارا بلدی؟؟؟؟!!!!
دقیقا شدی مثل این دربونهایی که هر دفه یکی میاد تعظیم میکنن و خوشامد میگن!!!
اگر با منی که باعث افتخارم که حالا که مدیرا سرشون شلوغه و وقت نمیکنن به همه جا سر بزنن به عنوان یه عضو قدیمی که از بازیدات با بچه ها هستم به اعضای جدید خوشامد بگم .
دربانی خودش بسی شغلی شریفست
76.gif

نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

اگر با منی که باعث افتخارم که حالا که مدیرا سرشون شلوغه و وقت نمیکنن به همه جا سر بزنن به عنوان یه عضو قدیمی که از بازیدات با بچه ها هستم به اعضای جدید خوشامد بگم .
دربانی خودش بسی شغلی شریفست
76.gif

كار خيلي خوبي مي كنه كه هر كي مياد خوشامد ميگه اينطوري طرف بيشتر مايل به شركت در فروم ميشه من خودم به شخصه اين اين احساس رو دارم .....
اقا اشکان - اقا امیر حسین ورودتون به جمع صمیمی بازی سنتر تبریک میگم انشالا دوستای خوبی برای همه اعضا باشین.........

رهام جان چی بگم؟!
16 سالمه 2 دبیرستان قد 180! وزن 76
از درس عربی متنفرم دوست دارم برم معلم عربیمون رو به سبک پانیشر یه حالی بش بدم!
از طراحی خوشم میاد پاش بیفته سایت و وبلاگ هم طراحی میکنم
من فعالیت در فروم رو اول از سایت بازی کده شروع کردم اونجا یادم خیلی دوست داشم یادش بخیر ولی از وقتی که دیدم آراد حقی داره برای یه مشت پول اعضای سایتشو زیر پا [!] له میکنه از بازی کده اومدم بیرون یه مدتی در پرشن گیمرز بودم الان هم در خدمت شمام!

نوشته شده توسط Sasy360:
رهام جان چی بگم؟!
16 سالمه 2 دبیرستان قد 180! وزن 76
از درس عربی متنفرم دوست دارم برم معلم عربیمون رو به سبک پانیشر یه حالی بش بدم!
از طراحی خوشم میاد پاش بیفته سایت و وبلاگ هم طراحی میکنم
من فعالیت در فروم رو اول از سایت بازی کده شروع کردم اونجا یادم خیلی دوست داشم یادش بخیر ولی از وقتی که دیدم آراد حقی داره برای یه مشت پول اعضای سایتشو زیر پا [!] له میکنه از بازی کده اومدم بیرون یه مدتی در پرشن گیمرز بودم الان هم در خدمت شمام!
سلام ساسی چطوری از ااین که تو بازیسنتر میبینمت خوشحالم

سلام
نمی دونم چرا این خوزستانی از عربی بدشون میاد ؟ چند تا از هم کلاسی های اهوازیم و شوشتریم از عربی متنفرند !!!!!!!!!
خوب دلیلش اینه که ماها از نزدیک باهاشونیم .
میدونیم چه موجوداتی هستن .
اینجا نمیشه بیشتر توضیح داد .

نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

خوب دلیلش اینه که ماها از نزدیک باهاشونیم .
میدونیم چه موجوداتی هستن .
اینجا نمیشه بیشتر توضیح داد .
74.gif

اینو راست گفتی پرهام .
راستی نکنه تو هم مثل من بختیاری باشی !!
39.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or