معرفي اعضاي سايت

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نام: حمید
خوشبختانه مجرد
شماره شناسنامه: می خواین چیکار؟
خواننده مورد علاقه: منصور و Scooter
سبک مورد علاقه (در بازی): هر چی باشه به غیر این RPG های مسخره ژاپنی!
بازی مورد علاقه: :exclaim: Mafia, FarCry, PD0
شرکت ناشر و بازی ساز مورد علاقه: EA, Microsoft, Activision, Team ninja
شخصیت بازیساز مورد علاقه: will Wright, Peter Molyneux, Carmack, miyamoto, Michel Ancel, Sakaguchi, Mizuguchi, Itagaki.
کاراکتر مورد علاقه: Sam Fisher, Master Chief, Joanna Dark, Mario
تیم مورد علاقه---> ملی: انگلیس و ایتالیا---->باشگاه: منچستر یونایتد و اینترمیلان----> باشگاه ایرانی: استقلال
بازیکن مورد علاقه: دیوید بکام و وین رونی و آدریانو
هنر پیشه مورد علاقه: براد پیت و بن افلک
فیلم مورد علاقه: The Others
غذای مورد علاقه: TBA
کنسول مورد علاقه به ترتیب: ps2<ps3<XBOX<Revo<XBOX360 .ولی هیچی PC نمیشه :cheesygri .

در حال حاضر هم دانشجوی عمران-نقشه برداری دانشگاه خواجه نصیر.
علاقه شدید: Game, Next Gen News and Discussion, Microsoft :mrgreen:

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
خب همه دارن معرفی میکنن ما هم معرفی کنیم!
اسم: آرش
تاریخ تولد : 29/6/1366
قد : 186
وزن : 100
خواننده: داریوش
سبک بازی : Platformer و Action/Adventure
بازی مورد علاقه : Sonic , Super Mario , Mortal Kombat , Resident Evil , Mafia
شرکت بازی سازی مورد علاقه : Sega و konami و Nintendo
کاراکتر مورد علاقه : Mario و Sonic و Link و Scorpion
هنر پیشه مورد علاقه : رابرت دنیرو و ال پاچینو
فیلم مورد علاقه : Godfather
کنسول مورد علاقه : اول Sega Genesis دوم SNES سوم NES

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نام : مصطفی
سبک بازی مورد علاقه : بالاخره نفمیدیم بگیم یا نگیم !!! :rolleyes:
غذای مورد علاقه : کباب همه جورش . قورمه سبزی . فسنجون . باقالاپلو .
اصلا با فوتبال حال نمیکنم و طرفدار هیچ تیمی هم نیستم .
زیاد تو خط فیلم و بازیگراش نیستم اما با ژان رنو خیلی حال میکنم .
شغل : آویزون پشت کنکور کاردانی به کارشناسی !
موسیقی :
علاقه مند به : متال و راک با تمام زیر شاخه هاش به غیر از رپ متال . کلاسیک .
متنفر از : رپ . تکنو و دی جی . رپ متال و موسیقی پاپ ! :evil:
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه .

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام منم میخوام خودمو معرفی کنم البته فکر کنم منو تقریبا میشناسید! :D
اسمم که علیرضا تاریخ تولدم 65/4/15شماره شناسنامه 17704.
هنر و این بند وبساطا رو خیلی دوست دارم چون رشته ام هم مربوط به همین چیزا(مهندسی معماری).بعدش میوه ای نیست که من بدم بیاد.غذا هم همینطور کلا این شکم ما آروم و بی آزاره!!! :lol: :lol:
رنگ مورد علاقه ام هم آبی کم رنگه.البته استقلالی نیستم اصلا با فوتبال ایرانی حال نمیکنم.از تیم های خارجی آث میلان رو دوست دارم وبازیکن مورد علاقه ام رونالدینهو و ریوالدو هست.از فیلم دیدن بدم نمیاد از بازیگر های ایرانی پرویز پرستویی رو دوست دارم.از خارجیها هم تام هنکس_کینو ریوز_ژان رنو رو دوست دارم ;)
با بازی کردن خیلی حال میکنم از سبکی هم بدم نیاد اما خب اکشن ادونچر رو بیشتر دوست دارم.
استعدادم تو نقاشی و طرح و اسکچ و این حرفاست( طوری که یکی از فامیلامون وقتی نقاشیهای بچگی منو میدید میگفت این یه روزی نقاش بزرگی میشه!! :lol: ).همینطور شنا کردن(استادشم)دیگه فکر کنم مربی شنا هم هستم!

کلا با دوست با معرفت خیلی حال میکنم و خودمم اگه قرار باشه به یه چیزیم بنازم همین معرفتمه(چه پررو!!).یه نقطه ضعف بزرگ دارم که قابل حل نیست :neutral:
تمام فصل ها رو دوست دارم ولی از کوتاه شدن روز و طولانی شدن شب متنفرم.
کلا عشق ماشینم حالا میخواد یه فولکس قورباقه ای باشه یا یه میباخ!!.از ماشین های ایرانی با 206 و پرشیا حال میکنم. از خارجی ها هم با کمپانی بی ام و کلا حال میکنم
:D
قدم فکر کنم 180 باشه وزنم هم فکر کنم 73 اینا باشه.
با هیچ سایت ایرانی هم به اندازه ی بازیدات حال نکردم.
محل سکونت هم تهران هست ولی جد وآبادم به شهر منقل و وافور !!! :lol: :lol: یعنی کرمان بر میگرده.

دیگه حالا اگه چیز دیگه ای هم یادم اومد میگم.موفق باشید و از زندگی لذت ببرید. :razz:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا منم هستما!
اسمم عماده سنم 16 ه گنده هستم زیاد!!قد حدود 180 وزنم با اینکه یه سه سالیه نرفتم رو ترازو!ولی تخمین زده میشه 90 حالا بالا پایین نمیدونم.شماره شناسنامه نمیدونم چرا ماله من گنده س حفظم نمی کنم به دردی هم نمیخوره که بگم.محل سکونتم الان تهرانه ولی ترک اصیل تبریزم!!شایدم بازم برگردم تبریز.خواننده ایرانیقبلا از سیاوش قمیشی خوشم میومد ولی حالا به لطف سامان به شعر یا همون ترانه خیلی بیشتر اهمیت میدم و تو ترانه سرا ها(یا ترانه گو ها درستشو نمیدونم)با ایرج جنتی عطایی بعدشم با اردلان سرافراز حال میکنم.تو خواننده ها هم اول داریوش بعدشم با همه حال می کنم مخصوصا چنتا آهنگ ابی رو خیلی دوست دارم.تو خواننده های خارجی خیلی زیاد نمی چرخم ولی با پاپ یا اگه راک خیلی قشنگی باشه خیلی حال میکنم.البته همه اینا یه ور استاد شجریان و استاد لطفی یه ور.تو فوتبال هم تو باشگاه اول و آخر منچستر یونایتد تو تیم ملی هم هلند و ایران.بازیکنم رایان گیگز و رود ون نیستلروی و پل اسکولز و روی کین و دنیس اروین و جرج بست و مایک هیوز و ون در وارت و فون باستن و کلا همه هلندی ها منچستری ها از اول تا الان!بهترین تفریحمم اول فیلم و آهنگه بعدش بازی بعدش فوتبال دیدن!فیلمم که از بس گفتم چیا دوست دارم حالم به هم خورد!!بازیگرا تام هنکس و راسل کرو و جک نیکلسون و نیکلاس کیج و آل پاچینو و مورگان فریمن... کلا بهتره بگم که از جنیفر لوپز و برد پیت و بن افلک(ایول حمید!)و کلا بازیگرایی که هر چی بذاری جلوشون میخورن!!خوشم نمیاد.کلا علایق سینماییه من یه کتاب میشه!تو بازی هم که قبلا میگفتم اول آفر متالگیر و مافیا ولی بعد از اینکه بازیهای نینتندو رو بازی کردم میگم بهترین سریه بازی متالگیرو و زلدا در کنار همن!الانم مشغول فیبلم تا ببینیم بعدا چی میشه.از ایران باستان خوشم میاد از عرب و هر چی که به عرب ربط داشته باشه هم متنفرم.تو بازیسازا هم از میاموتو و کوجیما و مولینکس و میکامی خوشم میاد تو شرکتا هم بلیزارد چون بقیه شرکتاایی که دوست دارم فقط به خاطر همین آدماس ولی بلیزارد همیشه خوبه!غذا هم چیزایی رو دوست دارم که تا حالا نخورده باشم و بیشتر دوست دارم چیزای کثیف بخورم و از غذاهای باکلاس و ترتمیز خوشم نمیاد. رنگ مورد علاقه هم نارنجی و زرده.الانم خسته شدم.در ضمن متولد 12 بهمنم!!!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام به همه
چه تاپيك پر باري شده :arrowu: مخصوصاً اينكه سنگين وزنا هم خودشون رو معرفي كردن :)

اسمم كه محمد هست سنم هم 20 سال ترم 5 مهندسي هوافضا
غذا و ميوه و رنگ مورد علاقم نميدونم چيه ! كلاً در بند اين چيزا نيستم!
فيلم ديدن رو زياد دوست دارم ( كلآً كارهايي كه احتياج به مصرف انرژي نداره رو دوست دارم :) ) ولي حوصله ندارم برم دنبال فيلم درست حسابي بگردم ! اگر تلويزيون فيلم باحال نشون بده يا اينكه چيزي دستم بياد مي بينم وگرنه هيچ !
فيلمهاي مورد علاقم :
Terminator 2 :cheesygri - Troy - Gladiator - Green mile - Trueman show - Cast away - Heat ...
كلآً آدم تنبلي هستم ولي از بي نظمي و ريخت و پاش خيلي بدم مياد ... وسايلم هميشه مرتبه ... حتي ميدونم ته جيبم چند تا سكه دارم !

علاقم به فوتبال طي اين چند سال خيلي كم شده ( پس چرا اين ترم فوتبال برداشتي ؟ :exclaim: )... قبلآً طرفدار پرسپوليس بودم ولي تقريبا از اون موقعي كه علي كريمي از پرسپوليس رفت ديگه فوتبال داخلي برام بي اهميته ... در مورد تيمهاي خارجي فقط بازيكن برام مهمه تيمش زياد مهم نيست ... بازيه رابرت پيرس ، ربرتو كارلوس و رونالدينهو رو دوست دارم حالا تو هر تيمي ميخوان باشن.

از موسيقي هاي غمناك خوشم مياد خواننده مورد علاقم هم سياوش قميشي هست كه البته 3 تا آلبوم آخرش هيچ لذتي برام نداشته ! غير از سياوش در مورد بقيه خواننده ها طرز تفكرم مثل همون بازيكناي فوتباله ! يعني اگه يكي يه آهنگ قشنگ بخونه همون يكي رو گوش ميدم ولي نميرم طرفدار خوانندش بشم ، از آلبوم راه من داريوش خوشم اومد مخصوصاً ترانه روزنه.
ِ
در مورد بازي ... فقط كنسول ! ترتيبش هم برعكس اون چيزي كه حميد گفت :) با كمي تغييرات به اين صورت :
PS2 >>> PS1 > Dreamcast > GC , Xbox < 0
نسل بعد :
PS3 >> X360 > Revo

در مورد كمپاني هاي بازي سازي هم طبق همون تفكر ! بيشتر طرفدار بازي هستم تا كمپاني ... فقط Konami رو ميتونم نام ببرم اون هم بخاطر 3 شماره MGS و 9 شماره WE و 4 شماره Silent Hill ... بقيه كمپاني ها تقريباً حالت خنثي دارن هر كدوم بازي توپ زد دمش گرم ما هم بازي ميكنيم !

ديگه چيز خاصي يادم نمياد .... از عدد 511 هم خوشم نمياد :)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام خدمت همه دوستان

نام: وحید
نام...: نصیری
میزان تحصیلات : اگه این ترم همه واحدا رو پاس کنم 22 واحد می مونه به فارغ التحصلیم
دانشجوی مهندسی را آهن دانشگاه عشق و سنگک و هیچ راهی برای فرار از سربازی ندارم
بهتون توصیه میکنم هر جا می خواهید برید با قطار برید چون
1 -ارزانه
2 - ایمنه
3- پر سرعته (اما این یکی فعلا تو ایران وجود نداره البته این مشکل بزودی حل میشه!!!)

با هواپیما هیچ جا نرید به دو علت
1- ممد از نون خوردن بیوفته
2 - به جون خودم همه هواپیماهامون از رده خارجن

سبک مورد علاقه: سبک چیه دیگه!!!
غذای مورد علاقه: الان که دقیق فکر میکنم می بینم هیچ غذایی رو از صمیم قلب دست ندارم و عمرا غذایی که توش بادمجون و کدو و اسفناج باشه نمیخورم

تیم مورد علاقه: اول استقلال دوم میلان(از منچستر متنفرم)
بازیکنن مورد علاقه : اول کاکا دوم کریمی

بازی مورد علاقه : اویل 1 اویل 2 اویل 3 بقیشو بازی نکردم بزارید به حساب نامردی capcom
در مورد فیفا هم که فکر کنم دیگه تابلو شدم

بزرگترین نگرانی:
1-برشکست شدن ea
2-تحریم شدن از سوی سازمان ملل (پروندمون که رفتنی شد ولی امیدوارم چین وتو کنه)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا کل کامل معرفی کردنه؟؟؟سامان اکثرا باهات موافقم مخصوصا مسائل دینی رو با اون یاهو چت!!ولی در مورد هالیوود داری بی انصافی میکنی.تو فقط فیلمای چیپ هالیوود رو میبینی(هر چند ارباب حلقه ها زیادم چیپ نیست)ولی مثلا یه فیلم دم دست که خیلی هم سنگین نیستش مثل آرتیفیشال اینتلیجنس(مونا؟!)همون هوش مصنوعی فیلمیه که هر قشری ببینه لذت میبره.البته فیلم سنگین یا فیلم خیلی شاهکاری نیست ولی دید تو رو باید یواش یواش عوض کنیم از همین فیلمایه در حد خیلی خوب.اگه هم خواستی بحث کنی بیا تاپیک فیلم(جرات داری بیا سر کوچه!!)اونجا با یه سری از بچه ها فیلمیت کنیم ولی خوب راجه هب آزانس شیشه ای باهات موافقم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها ببخشید اونهایی که در بازی دات بود میشه نام کاربریشون رو بنویسن در بازی دات اخه من بعضی هاشن اوانتر امضاشون برام اشناست ولی هرچی فکر میکنم یادم نمیاد من یک جوری هستم این کار اذارم میده اگر یادم نیاد حسابی قاطی میکنم اگر میشه قربونتون بگید که که نام کاربریتون چی بوده

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
میثم جان ولی به نطر من بهتره که کم کم اسم بازیدات رو کمتر تو بازی سنتر استفاده کنیم،چون این سایت یه سایت مجزاس و دلیلی نیست که فقط اعضای بازیدات توش عضو شن یا همه اعضای بازیدات توش عضو شن.

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
سامان حسابی زدی تو گوش بیوگرافی ...
30.gif

ولی من همه اینها رو میدونستم ولی فقط اینو نمیدونستم که فروغی بدت میاد!
حیف که من حوصله تایپ ندارم وگرنه من طومارنویسی میکردم
32.gif

فعلا
13.gif

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اول ممد جون خیلی چاکریم . ( یادباد چت رومه بازیدات رو یاد باد )
دوم سامان خطرناک شدی . حرفایه سیاسی در وکردی !!! :cheesygri
در باره تیپی که ازش متنفری کاملا باهات موافقم . در مورد نظرات مذهبیت 70 به 30 طرف تو هم . ولی در باره فیلمایه هالیوودی کاملا باهات مخالفم . مثلا نمیتونی به یه فیلیمی مثل دیوانه ای از قفس پرید یا جوخه یا متولد چهارم ژوئیه یا مسیر سبز بگی بچه بازی و بی ارزش .
در باره کفشت باید بگم خوبه ولی انتخابهای خیلی بهتری هم وجود داره . مثله دیزل . کترپیلار ....
با مشروبات الکلیت که دیگه 150% موافقم ;)
زن : ظرافت ( بعضیاشون )
مرد : داره سلطش بر زن رو از دست میده .
زندگی : خوبه ( برا بعضیا )
مرگ : بازم خوبه ( بازم برا بعضیا )
هنر : من . تو . گل . درخت
علم : دیگه بهتر از ثروت نیست .
خدا : مرا کسی نساخت . خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست . که من کس نداشتم کسم خدا بود . کسه بی کسان .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
مرد : داره سلطش بر زن رو از دست میده .

الان دخترای سایت شورش میکنن!!بحثای فمینیستی و نمیدونم ان جور چیزا!!!پراهم توام بیا این سامانو راجه به هالیوود هدایت کنیم!

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بابا ایول !
177.gif

همه ی بچه ها هستن که ! منم omom_sims2 بازیدات بیدم ! :lol:
خوبین ؟ خوشین ؟؟ سلامتین ؟؟؟

ساکن : کرج
متولد : تهران
اصلیت : تهران
شغل : دانش آموز سال سوم راهنمایی :confused:
غذای مورد علاقه : ماکارونی ، پیتزا ، شنیسل ، قیمه ، قورمه سبزی و ... کباب !! :idea:
بازی مورد علاقه : سری فیفا ، سری سیمز ، کال آف دیوتی ، اسپلینتر سل
16.gif

دیگه چی بگم ؟
همین بسه !
آقا اینجا گیل نداریم ؟ :razz:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر