مشکل glitch در بازیه Assassin’s Creed 2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
asscreed2.jpg

درود.

ظاهرا. برخی از gamer های بازی Assassins Creed 2 در موقع بازی کردن در Chapter 11 که وقتی میخواهند این قسمت را به اتمام برسانند و اقدام به save بازی بنمایند دچار مشکل glitch میشود و کارکتر انان یعنی ezio در مخفی گاه خود حبس میشود این مشکل زمانی رخ میدهد که بعد از پایان ch11 اقدام به سیو کنید و دستگاه خود را خاموش کنید و تنها راه هم این است که شما مجبور به ادامه بازی از اول هستید . خود مسئولان Ubisoft در مورد این مشکل گفتند که gamer ها سعی کنن در این مرحله سیستم خود را خاموش نکنند تا مرحله بعد.

glitch : مشکلی که باعث به هم ریختن نقل و انتقالات اطلاعات میشود در سخت افزار و گیر در برنامه میشود

source 1
source 2

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
از اون بازیهایی هم بود که من عمرا دوباره نمیرفتم. شانس آوردیم. البته برایه یه بار بدونه شک بازیه خیلی خوب و عالی بود ولی دوباره بهیچوجه. یعنی Replay Value ش برایه من در حده صفره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مسلما همه گیر نبوده!اگه بود Ubi مجبور به تعویض دیسک میشد!!!خیلی حرکت ضایعی هستا:biggrin1:

بازی به اون کندی رو دوباره بری!در حالی که یکبارم تمومش نکرده باشی:biggrin1:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
آقا یه سوال!یعنی بازید کل مرحله ی 11 هم یک سره بریم؟یعنی مثلا وسطش هم سیو بشه همین مشکلو داره؟یا فقط سیو نهایی؟

نه یک قسمت هست که برای معماهای بازی هست به نام assassins tomp اونجا باشی این اتفلق میافته

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
شما برو تو بخش DNA,برای هر سکانس یه بخش جداست!در اتمام هر سکانس هم زیرش می نویسه و یهو صفحه خط خطی می شه و لود می کنه برای مرحله ی بعد!
آقا کسی جواب ما را نمی ده؟اصلا سراغ assassns tomb نروم؟یا برم ولی سیو که شد خاموش نکنم و برم مرحله ی بعد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر