مشکل با مرورگر Fire Fox

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
سلام دوستان
چجوری ميشه cache فايرفاکس از يه صفحه مشخص شده پاک کرد نه کلی
لطفا جواب بديد مهمه
ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام.منم از فایر فاکس استفاده میکنم.ولی فارسیه.نمیدونم از کجا زبانش تغییر می کنه..ممکنه راهنمایی کنین؟

احتمالا یه اکستنشن به اسم Quick Locale Switcher نصب داری با اون میشه زبانش رو عوض کرد! اگه نداری دانلود کن...
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1333

سلام دوستان
چجوری ميشه cache فايرفاکس از يه صفحه مشخص شده پاک کرد نه کلی
لطفا جواب بديد مهمه
ممنون

از بالا فایرفاکس History رو انتخاب کن و Show All History رو بزن یا از Ctrl+Shift+H رو بزن اونجا روی هر سایتی که میخواد اثری ازش نباشه کلیک راست کن و Forget About This Site رو بزن!!

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
با سلام خدمت دوستان.من هم جدیداً به یه مشکل اساسی برخوردم اونم اینه که 1. هر وقت میخوام صفحه هایی که رو قبلاً رفتم تو آفلاین ببینم نشون نمیده.2.مشکل دیگه ای که دارم با cache فایر فاکسه.یعنی وقتی از مرورگر خارج میشی خودش خود به خود خالی میشه(البته حواسم بوده که تو قسمت option گزینه remember history رو بزنم و تو قسمت مربوط به cache گزینه clear after closing Firefox رو بردارم)ولی بازم درست نمیشه؟!حالا میگین چیکار کنم؟!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
با سلام خدمت دوستان.من هم جدیداً به یه مشکل اساسی برخوردم اونم اینه که 1. هر وقت میخوام صفحه هایی که رو قبلاً رفتم تو آفلاین ببینم نشون نمیده.2.مشکل دیگه ای که دارم با cache فایر فاکسه.یعنی وقتی از مرورگر خارج میشی خودش خود به خود خالی میشه(البته حواسم بوده که تو قسمت option گزینه remember history رو بزنم و تو قسمت مربوط به cache گزینه clear after closing Firefox رو بردارم)ولی بازم درست نمیشه؟!حالا میگین چیکار کنم؟!

وقتی میخواهید صفحه ها رو Offline ببینید اون WorkOffline رو توی منوی File تیک میزنید دیگه.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
قبلا هر وقت می خواستم وارد سایت بازیسنتر بشم اتوماتیک ساین این میشدم ولی 2 هفتس که وارد میشم باید یوزر پسوورد بدم
کسی میدونه چطوری باید به حالت قبل برگردونمش؟؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید:((

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
قبلا هر وقت می خواستم وارد سایت بازیسنتر بشم اتوماتیک ساین این میشدم ولی 2 هفتس که وارد میشم باید یوزر پسوورد بدم
کسی میدونه چطوری باید به حالت قبل برگردونمش؟؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید:((
موقع وارد کردن یوز و پسووردتون تیک گزینه ی "مرا به خاطر بسپار" رو بزنید بعد هم که مرور گر خواست پسوورد رو ذخیره کنه گزینه ی Remember رو بزنید باید مشکلتون حل بشه.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
موقع وارد کردن یوز و پسووردتون تیک گزینه ی "مرا به خاطر بسپار" رو بزنید بعد هم که مرور گر خواست پسوورد رو ذخیره کنه گزینه ی Remember رو بزنید باید مشکلتون حل بشه.
این کار رو میکنم اما پیغامی نمیده..............
جایی نیست که بتونم دستی این کار رو انجام بدم البته بگم که خودش یوزر و پسوورد رو مینویسه اما هر بار بخوام وارد شم این پروسه رو باید انجام بدم...........:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر