مشکل با مرورگر Fire Fox

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نقل قول-----------------------------------------------------------------
بهترین مرور گر فایل وال هست از opera خیلی بهتر سریع تر سگ جون تر هم هست
--------------------------------------------------------------------------
سریع ترین مرورگر در حال حاضر بنا به انتخاب بسیاری از سایت های معتبر مرورگر Opera می باشد اما اپرا هنوز با بسیاری از سایت ها ناسازگاری داره
در ضمن اپن سورس بودم موزیلا هم یک مزیت محسوب میشه که سبب شده بعد از IE بیشترین استفاده را در بین کاربران داشته باشه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
البته مسئولان موزیلا خودشون رو اینطوری راحنت کردن و شما رو مجبور میکنن خیلی قابلیت ها رو دانلود کنین.این خیلی بده.مثلا فلش رو باید دانلود کنین.انقدر برای اون Extension اومده که آدم گیج میشه کدوم رو دانلود کنه.یه عکس از مرورگر رو آپلود میکنم.
با تشکر...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این عکس فایر فاوکس:

و اینم عکس اپرا:

اگه کسی از شما بتونه کاری بکنه که فایر فاوکس هم مثل اپرای من بشه متشکر میشم خیلی زیاد
با تشکر.....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بهترین مرور گر فایل وال هست از opera خیلی بهتر سریع تر سگ جون تر هم هست
جون سگ بودنش رو از کجا فهمیدی؟؟
اگه کسی از شما بتونه کاری بکنه که فایر فاوکس هم مثل اپرای من بشه متشکر میشم خیلی زیاد
ما که بلد نیستیم شما یادمون بده...
سریع ترین مرورگر در حال حاضر بنا به انتخاب بسیاری از سایت های معتبر مرورگر Opera می باشد اما اپرا هنوز با بسیاری از سایت ها ناسازگاری داره
به نظر من 180 درجه برعکس گفتی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
به نظر من 180 درجه برعکس گفتی
آخه مساله اینه که این نظر من نیست..من خودم اصلا از اپرا استفاده نمی کنم..در سایت پی سی ورد که یکی از معتبر ترین سایت های مربوط به کامپیوتره مرورگر اپرا سریعترین مرورگر شناخته شده ...نمی دونم تا حالا با اپرا کار کردی یا نه...البته با این وجود پی سی ورد مرورگر موزیلا را بهترین مرورگر در حال حاضر دونسته

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
آخه مساله اینه که این نظر من نیست..من خودم اصلا از اپرا استفاده نمی کنم..در سایت پی سی ورد که یکی از معتبر ترین سایت های مربوط به کامپیوتره مرورگر اپرا سریعترین مرورگر شناخته شده ...نمی دونم تا حالا با اپرا کار کردی یا نه...البته با این وجود پی سی ورد مرورگر موزیلا را بهترین مرورگر در حال حاضر دونست

جالبه میشه یه لینک بدی ممنون میشم در ضمن من خودم خیلی از اپرا خوشم میاد و تا چند وقت پیش هم از اپرا استفاده میکردم به نظر من اپرا هم خیلی عالیه ولی فایرفوکس سرعتش برای من بیشتر بود حالا بقیه رو نمیدونم.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام برو بچه
جون داداش نمی دونم Fire Fox از کجا سگ تر
ولی جون Oprea اصلا رو سیستم من خوب جواب نمی ده نمی دونم چرا ,ولی Fire Fox خیلی خوب جواب میده سریع هم هست عالی جیگر

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام شرمنده که سوالم رو انجا مطرح میکنم من مرورگر opera دارم نمیدونم یه دفعه چش شده که زبان فارسی رو نمیخونه یعنی کاملا زبان فارسی چرند پرند نشون میده
کسی میدونه چش شده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Agent47:
سلام شرمنده که سوالم رو انجا مطرح میکنم من مرورگر opera دارم نمیدونم یه دفعه چش شده که زبان فارسی رو نمیخونه یعنی کاملا زبان فارسی چرند پرند نشون میده
کسی میدونه چش شده
view==> encode ===> automatic selection
اگه نشد unicode ها رو امتحان کن;)

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اخییییییییییش راحت شدم خدایک در دنیا صد در اخرت عوضت بده ایشالا کنکور قبول شی ایشالا انگلیست قهرمان جام جهانی بشه
ده دقیقه با ie کار کردم داشتم میمردم حالا باید برم دکتر ببینم یه وقت سرطان نگرفته باشم
مرسی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Agent47:
اخییییییییییش راحت شدم خدایک در دنیا صد در اخرت عوضت بده ایشالا کنکور قبول شی ایشالا انگلیست قهرمان جام جهانی بشه
ده دقیقه با ie کار کردم داشتم میمردم حالا باید برم دکتر ببینم یه وقت سرطان نگرفته باشم
مرسی.
55.gif
55.gif

ممنون همون کنکور قبول بشم انگلیس قهرمان نشد نشد
39.gif

خوشحالم که تونستم کمکی بکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر