مشکل با ایکس باکس اسلیم نو درایو 0225 (همایون)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
مشکل با آپدیت به LT3 هم حل نشد و همچنان دستگاه مثل اولش هست
از هر 3 بار که دستگاه کار میکنه 2 بار کار نمیکنه و باید برف دستگاه قطع شه و باز وصل بشه تا بازی اجرا کنه
PLAY GAME میاد و وارد صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده به داشبورد

دو نفر بهم گفته اند که دستگاه ایکس باکس داری دو کد هست که یک کد، کد dvdkey و یک کد دیگه ای که به گفته شون در ناند دستگاه قرار داره و دستگاه ما اون رو از دست داده و به گفته شون بعضی موقع ها اون کد با دستگاه مچ میشه و بازی
اجرا میشه و بعضی موقع ها اون کد کار نمیکنه و اجرا نمیشه

من سر دوراهی گیر کردم نمی دونم دستگاه چیکار کنم ؟؟؟؟؟ مشکل دستگاه از چی هستش ؟
ممکنه دستگاه کد ناندش از بین بره ؟ و با جی تک کردن بر گرده ؟

آخرین ویرایش:

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
مشکل دستگاه شما واقعا پیچیدست
اگه کسی راه حلی پیدا کرده زود تر بگه

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
سلام. بنده هم همین مشکل Play DVD رو دارم. باید چند بار کنسول رو خاموش روشن کنم تا بازی اجرا بشه. LT2 رو هم دارم .
هنوز راه حلی پیدا نشده ؟

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
سلام. بنده هم همین مشکل Play DVD رو دارم. باید چند بار کنسول رو خاموش روشن کنم تا بازی اجرا بشه. LT2 رو هم دارم .
هنوز راه حلی پیدا نشده ؟

نه فعلا شما هم ازاول که خریدید این مشکل رو داشتید لطفا توضیح دهید
با بازیهای جدید PLAY GAME میزند یا همیشه PLAY DVD میزنه دستگاه شما هم درایوش 0225 هستش ای سی درایو شما هم WINBOND هست اولین بار چه اتفاقی افتاد همچین اروری داد چه کارهایی برای دستگاه انجام دادید با تشکر

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
بله ، از اول همینطور بود. من فکر میکردم بخاطر دیسکهایی که خریدم و کپی هست این مشکل وجود داره . بعد که با یکی از دوستان مطرح کردم ( هر دو با هم از یک فروشگاه و در یک زمان کنسول رو خریدیم ) گفت که چنین مشکلی رو نداره . کنسول جلوی خودمون باز شد و کپی خور شد ( با LT1.9 ) . بعد وقتی LT2 اومد همین رفیقم برام آپگرید کرد و مشکل همچنان پابرجاست.

milad55

کاربر سایت
Nov 27, 2009
4
دوست عزیز احتمال 90 درصد ایراد از کیت winbond درایوته ممکن تو انلوک کردن گیت های ای سی مشکل پیدا کرده باشه

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
نه فعلا شما هم ازاول که خریدید این مشکل رو داشتید لطفا توضیح دهید
با بازیهای جدید PLAY GAME میزند یا همیشه PLAY DVD میزنه دستگاه شما هم درایوش 0225 هستش ای سی درایو شما هم WINBOND هست اولین بار چه اتفاقی افتاد همچین اروری داد چه کارهایی برای دستگاه انجام دادید با تشکر

متاسفانه
این مشکل برای کنسولهایی پیش آومده که روی قاب داریو زده شده 0401 ولی برد دایو 0225 هست

من حدود 50 تا cfw ساختم با تمام روشهایی که موجود بود و میدونستم روی دستگاه ریختم از این 50 تا 3 تاشون درست بود که متاسفانه دوباره با خاموش رو روشن کردن play dvd میشد

تنها نظر و تنها راه برای رفع این ایراد JTAG کردن همچین دستگاه هایی و رهایی از تمام آپدیتهاست

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
متاسفانه
این مشکل برای کنسولهایی پیش آومده که روی قاب داریو زده شده 0401 ولی برد دایو 0225 هست

من حدود 50 تا cfw ساختم با تمام روشهایی که موجود بود و میدونستم روی دستگاه ریختم از این 50 تا 3 تاشون درست بود که متاسفانه دوباره با خاموش رو روشن کردن play dvd میشد

تنها نظر و تنها راه برای رفع این ایراد JTAG کردن همچین دستگاه هایی و رهایی از تمام آپدیتهاست

cfw چیه ؟ لطفا توضیح بدین.
رهایی از تمام آپدیتها یعنی هرچی فرمور از این به بعد میاد_مثل همین LT3_ نیازی نیست کنسول رو آپدیت کنیم ؟ کنسولی که Jtag میشه امکان برگردوندنش هست ؟ ضمنا من تا حالا فقط یکبار به لایو وصل شدم اونهم برای دانلود کدکهای تصویری. اصولا اهل آنلاین بازی کردن نیستم. حالا با Jtag کردن چه چیزی رو از دست میدم؟
ممنون.

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
cfw چیه ؟ لطفا توضیح بدین.
رهایی از تمام آپدیتها یعنی هرچی فرمور از این به بعد میاد_مثل همین LT3_ نیازی نیست کنسول رو آپدیت کنیم ؟ کنسولی که Jtag میشه امکان برگردوندنش هست ؟ ضمنا من تا حالا فقط یکبار به لایو وصل شدم اونهم برای دانلود کدکهای تصویری. اصولا اهل آنلاین بازی کردن نیستم. حالا با Jtag کردن چه چیزی رو از دست میدم؟
ممنون.

http://forum.bazicenter.com/thread45241/
این رو مطالعه کنید

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
من بندرعباس هستم از همین آقای همایون یه هدست وایرلس برای ایکس باکس گرفتم 75 تومان ! بعد که رسید کلا روشن نمی شد ! خراب بود ! زنگ زدم میگه به ما ربطی نداره از شرکت خراب بوده شانسه خودته ! کلا اینا همشون کلاهبردارن نخرین آقا نخرین از اینا !

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
من بندرعباس هستم از همین آقای همایون یه هدست وایرلس برای ایکس باکس گرفتم 75 تومان ! بعد که رسید کلا روشن نمی شد ! خراب بود ! زنگ زدم میگه به ما ربطی نداره از شرکت خراب بوده شانسه خودته ! کلا اینا همشون کلاهبردارن نخرین آقا نخرین از اینا !

دوست عزیز شما که این اتفاق براتون افتاده چرا اطلاع رسانی نمیکنید دوستان اشتباهی که من وشما کردیم مرتکب نشن این آقا با یه تاپیک توی بازارچه این بلا رو به سر من وشما و خیلیای دیگه که اطلاعی ندارن بیاره
و وقتی که دستگاه خراب به ایشون میگیم میگه من فقط فروشنده و کارگر این مغازه هستم ولی در هنگام فروش آقا تاجر هست نماینده فروش کنسول و دستگاه میفروشن

امیدوارم این اتفاق برای کس دیگه ای نیوفته

gamer_663

کاربر سایت
Apr 4, 2012
2
اجناسی که گارانتی ندارند تا 24 ساعت بعد از خرید در صورت خراب بودن باید تعویض بشوند . آدم باید برای احقاق حقش باید پافشاری کنه تا این افراد بی شرافت نتیجه کار خودشون رو ببینند .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر