مشکل با ایکس باکس اسلیم نو درایو 0225 (همایون)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بازی اورجینال هم جواب نداد

بله همان طور که big boss گفتند احتمالا دستگاه شما تعویض بردی هست
یعنی ااینکه برد دستگاه شما تعویض شده و سری قدیمی را روش گذاشته اند که این مشکلات رو در پی داره.

برای حل این موضوع کاری از دست آنها ساخته نیست بنظر من از طریق قانونی پیگیری کن دستگاه باز نشده بروی بالا سرشون بگو جلو خودم بازش کنید اگر تعویض بردی بود این حق شماست که دستگاه را پس بدهید
این کالاهبرداری هست.

راه حال ها:
1- DVDKEY داریو درست باشد و داریو تعویضی باشد (با تویض داریو اصلی مشکلتون حل میشه) هزینش در میاد 150
2- dvdkey داریو درست نباشد و برد اصلی باشد فقط هزینه jtag هست که بستگی به محل مراجعه دارید که کار هر کسی هم نیست هزینش چیزی حدود 60 هست.
3- dvdkey داریو درست نباشد و برد اصلی هم نداشته باشد که 2 مورد بالا را باید انجام بدین
4- کلا دستگاه را jtag کنید و به داریو نیازی نباشد که هزینش حدود 120 هست

راه حل 5:

در بعضی از موارد بعضی از همکاران بی توجه پیچ های داریو را نمی بندند صفحه داریو شل هست و روی برد اتصالی کرده دستگاه را باز کنید و شرایط را چک کنید
زیر درایو را با جسب کامل عایق کنید و کابلهای ساتا و پاور را از محکم بودن مطمن شود

احتمال داره مشکال از همین 5 باشه احتمالش هم زیاده

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
بله همان طور که big boss گفتند احتمالا دستگاه شما تعویض بردی هست
یعنی ااینکه برد دستگاه شما تعویض شده و سری قدیمی را روش گذاشته اند که این مشکلات رو در پی داره.

برای حل این موضوع کاری از دست آنها ساخته نیست بنظر من از طریق قانونی پیگیری کن دستگاه باز نشده بروی بالا سرشون بگو جلو خودم بازش کنید اگر تعویض بردی بود این حق شماست که دستگاه را پس بدهید
این کالاهبرداری هست.

راه حال ها:
1- DVDKEY داریو درست باشد و داریو تعویضی باشد (با تویض داریو اصلی مشکلتون حل میشه) هزینش در میاد 150
2- dvdkey داریو درست نباشد و برد اصلی باشد فقط هزینه jtag هست که بستگی به محل مراجعه دارید که کار هر کسی هم نیست هزینش چیزی حدود 60 هست.
3- dvdkey داریو درست نباشد و برد اصلی هم نداشته باشد که 2 مورد بالا را باید انجام بدین
4- کلا دستگاه را jtag کنید و به داریو نیازی نباشد که هزینش حدود 120 هست

راه حل 5:

در بعضی از موارد بعضی از همکاران بی توجه پیچ های داریو را نمی بندند صفحه داریو شل هست و روی برد اتصالی کرده دستگاه را باز کنید و شرایط را چک کنید
زیر درایو را با جسب کامل عایق کنید و کابلهای ساتا و پاور را از محکم بودن مطمن شود

احتمال داره مشکال از همین 5 باشه احتمالش هم زیاده

دستگاه بردیم تعمیر کاری که دستگاه خودشون کرک کرده بودن و dvdkey دستگاه ذخیره توی کامپیوتر داشتن و 8 تا دستگاه نو اونجا باز بود و کرک کرده بودن و آماده جمع کردن بود و درایو یه دستگاه دیگه رو باز کرد و با درایو کنسول من عوض کردن و باز هم جواب نداد
به طوری که خود تعمیر کار هم متوجه نشد مشکل از چی هست و چندبار lLT2 ریخت و حتی با دو کیس و کامپیوتر مختلف هم تست کرد و باز هم جواب نداد و تعمیر کار با یکبار پاک کردن کش دستگاه بازی رو اجرا کرد ولی بعد از چند دقیقه به حالت اول برگشت

دستگاه پیش تعمیرکار دیگه ای بردم بهم گفتن سریال دستگاه (لوز شده به اصطلاح خودشون ) یعنی پاک شده اصلا همچین چیزی میشه مگه مگه ایکس باکس یدونه dvdkey بیشتر داره ؟سریال مادربورد میپره ؟

ممکنه مشکل از مادربورد اصلی ایکس باکس باشه ؟ یا LT2 ؟

---------- نوشته در 08:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

سلام

به احتمال بسیار زیاد دستاگه شما از اون سری تعویض بردی است

شما کدوم بتمن رو اجرا کردید ارکام سیتی رو یا سایلوم رو

اونجا با کدوم بازی تست کردید ایا بازی قدیمی بود

ارکام سیتی که فروشنده در مغازه تست کرد و بعدش هم همون بازی انجام دادیم واجرا نشد

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
دستگاه بردیم تعمیر کاری که دستگاه خودشون کرک کرده بودن و dvdkey دستگاه ذخیره توی کامپیوتر داشتن و 8 تا دستگاه نو اونجا باز بود و کرک کرده بودن و آماده جمع کردن بود و درایو یه دستگاه دیگه رو باز کرد و با درایو کنسول من عوض کردن و باز هم جواب نداد
به طوری که خود تعمیر کار هم متوجه نشد مشکل از چی هست و چندبار lLT2 ریخت و حتی با دو کیس و کامپیوتر مختلف هم تست کرد و باز هم جواب نداد و تعمیر کار با یکبار پاک کردن کش دستگاه بازی رو اجرا کرد ولی بعد از چند دقیقه به حالت اول برگشت

دستگاه پیش تعمیرکار دیگه ای بردم بهم گفتن سریال دستگاه (لوز شده به اصطلاح خودشون ) یعنی پاک شده اصلا همچین چیزی میشه مگه مگه ایکس باکس یدونه dvdkey بیشتر داره ؟سریال مادربورد میپره ؟

ممکنه مشکل از مادربورد اصلی ایکس باکس باشه ؟ یا LT2 ؟

---------- نوشته در 08:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

ارکام سیتی که فروشنده در مغازه تست کرد و بعدش هم همون بازی انجام دادیم

بازی ریج را بخرید و با این بازی دستگاه را تست کنید.
اگر بازی را اجرا کرد از بازی خارج شوید و هربازی که بگذارید اجرا میکند.

نظر من نصب برد ماترکس فری دام هست که جای برد اصلی داریو شما نصب میشه
من حاضرم برد داریو شما را بخرم و یک برد ماتریکس به شما بدهم

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
بازی ریج را بخرید و با این بازی دستگاه را تست کنید.
اگر بازی را اجرا کرد از بازی خارج شوید و هربازی که بگذارید اجرا میکند.

نظر من نصب برد ماترکس فری دام هست که جای برد اصلی داریو شما نصب میشه
من حاضرم برد داریو شما را بخرم و یک برد ماتریکس به شما بدهم

متوجه نشدم ؟ مشکل با بازی rage حل میشه ؟
شرمنده من انقدر سوال میکنم ولی متوجه نشدم مشکل که گفتید چیه ؟
این بردی که گفتید چه کاری انجام میده ؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
متوجه نشدم ؟ مشکل با بازی rage حل میشه ؟
شرمنده من انقدر سوال میکنم ولی متوجه نشدم مشکل که گفتید چیه ؟
این بردی که گفتید چه کاری انجام میده ؟

اول بازی ریج را تهیه کنید و تست کنید
اگر بازی اجرا شد

یک کیت ماترکیس فری دام تهیه کنید که به جای برد اصلی داریو نصب می شود
علاوه بر کیفیت بالا و قدرت بیشتر در خواندن بازی ها مشکل شما را نیز حل میکند

البته اول باید با بازی ریج تست کنید

اطلاعات تکمیلی
برد مخصوص ماتریکس برای درایوهای اسلیم آنلاک

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
دوست وهمکار عزیزم درست فرمودند جند نکته بالا رو هم

برای من همی پیش اومده بود با شل بودن برد درایو در موارید سوکت ها این اشکال بود وسیم از روی برد ایکس باکس نه درایو هم شل شده بود که با محکم کردنش حل شد مشکل این رو همباید چک کرد ولی درکل به نظر من بهتره گردن نگیری ودست کاری کنی بزاری پلمپش روش باشه وقبولشون کنی کهاراد ا خودشون است نه از تو ودستگاه رو عوض کنند

و یا هم برد ماتریکس رو روش بندازی که اینم راه حله خوبی است

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
big boss فروشنده کاملا خودشو کنار کشید و گردن ما انداخت این اتفاق

اون بازی حتما تست میکنم

قیمت برد چقدر برام در میاد ؟ و طریقه نصبش چجوریه ؟
فکر نمی کنم تهران کسی این برد رو داشته باشه و حتی نصب کنه و بعدش هم برای ریختن lt های مختلف روی این برد اطلاعی داشته باشه
با تعویض برد مطمنا مشکل دستگاه برطرف میشه ؟

آخرین ویرایش:

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
سلام مجدد

توی این چند روز یه بار دیگه کنسول بردیم پیش همون هکری که دستگاه آنلاک کرده و سریالشو دارن تا شاید فرجی بشه
این هکر به این روش
1312365478.jpg

درایو آنلاک کرده و هر بار با یه عدد اسپری درایو آنلاک میکنه و lt میریزه
دستگاه هر روز بدتر دیروز میشه الان در درایو گیر میکنه و دی وی دی بیرون نمی ده و نوشته reding روی صفحه میاد و هیچی اجرا نمیشه
دوستان روش دیگری برای آنلاک کردن وجود داره که با خرید یه برد درایو بشه آنلاکش کرد و درایو به حالت اول برگرده ؟و این ریسک رو نداشته باشه؟
اگر کسی از دوستان میتونه این کارو انجام بده بهم پ خ بده

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام مجدد

توی این چند روز یه بار دیگه کنسول بردیم پیش همون هکری که دستگاه آنلاک کرده و سریالشو دارن تا شاید فرجی بشه
این هکر به این روش
1312365478.jpg

درایو آنلاک کرده و هر بار با یه عدد اسپری درایو آنلاک میکنه و lt میریزه
دستگاه هر روز بدتر دیروز میشه الان در درایو گیر میکنه و دی وی دی بیرون نمی ده و نوشته reding روی صفحه میاد و هیچی اجرا نمیشه
دوستان روش دیگری برای آنلاک کردن وجود داره که با خرید یه برد درایو بشه آنلاکش کرد و درایو به حالت اول برگرده ؟و این ریسک رو نداشته باشه؟
اگر کسی از دوستان میتونه این کارو انجام بده بهم پ خ بده

جواب شما داده شده
بهتره از برد مخصوص شرکت ماتریکس استفاده کنید
کیفیت دستگاه شما را واقعا افزایش میده
درب درایو خیلی خوب باز و بسته میشه و سرعت لنز واقعا عالی کار میکنه تمام کسانی که استفاده کردن دیدن چقدر تفاوت داره

این بردها بدون لحیم کاری هستن و خودتان می توانید به راحتی نصبش کنید
یک کیت کوچک دارد که بیرون قاب می توانید نصبش کنید که برای آپدیت های بعدی دیگر نیازی به بازکردن دستگاه ندارید فقط با USB می توانید دستگاه خود را بدون هیچ اطلاع فنی و تخخصص آپدیت کنید
یا دستگاه را خام کنید برید لایو و .....

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
آخه ما شک داریم مشکل از درایو باشه و شاید سخت افزار گرافیکش مشکل داشته باشه

بازی rage اجرا کردیم که شما فرمودید یه بار کش دستگاه پاک کردیم و بازی گذاشتیم اجرا شد ولی بعد از 3 دقیقه دستگاه هنگ کرد و یه صفحه مشکلی با نوشته های hdd و hacking erorr اومد (شبیه به صفحه داس ) و ما دستگاه خاموش کردیم اشتباه
کردیم عکس نگرفتیم ازش

به خاطر همین شک داریم

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
مشکل دستگاه شما دامپ ناقص فریمور اورجینال درایوه . درایوهایی که با لیزارد دامپ شدن یا با جانگل 1.85 و lt 1.9 اسپوف شدن بیشتر به این مشکل برخورد کردن .
با تعویض درایو یا انداختن برد ماتریکس مشکل شما حل نمیشه .

---------- نوشته در 05:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:03 AM ارسال شده بود ----------

با یه hex editor آفست 1ff80 رو باید تغییر بدید :

Play DVD Error on your LT+ v1.9 0272 or 0225 - Try this! - Team Xecuter

این روش برای درایوهایی که با لیزارد , ناقص دامپ کردن جواب نمیده .

آخرین ویرایش:

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
مشکل دستگاه شما دامپ ناقص فریمور اورجینال درایوه . درایوهایی که با لیزارد دامپ شدن یا با جانگل 1.85 و lt 1.9 اسپوف شدن بیشتر به این مشکل برخورد کردن .
با تعویض درایو یا انداختن برد ماتریکس مشکل شما حل نمیشه .

---------- نوشته در 05:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:03 AM ارسال شده بود ----------

با یه hex editor آفست 1ff80 رو باید تغییر بدید :

Play DVD Error on your LT+ v1.9 0272 or 0225 - Try this! - Team Xecuter

این روش برای درایوهایی که با لیزارد , ناقص دامپ کردن جواب نمیده .

لیزارد چیه متوجه نشدم ؟

میشه بگید من که الان برد ماتریکس دارم چجوری باید اینو تغییر بدم
الان چون برد من ماتریکس هست من باید با خود برنامه ماتریکس و با فریموری که توی خود پوشه هست باید درایو lt بریزم و خود برنامه درایو میشناسه و دی وی دی کی به lt اضافه میکنه و فریمور رایت میکنه
من باید چیو تغییر بدم

این پکش هست
http://infinitymod.com/Download/MtxFreedomManager_V1.04.zip

شاید مشکلم با این روشی که گفتید حل بشه من خودم به همین شک دارم
راه حل من چیه الان ؟

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
فرقی نداره برد درایوت ماتریکس باشه یا اورجینال , فقط فریمور ادیت شدتو بجای فریموری که الان روی بردت هست بریز ,
ازکسی که دستگاه خریدی بپرس با چی درایوتو دامپ کرده , اگه با لیزارد دامپ کرده روش بالا جواب نمیده .

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
فرقی نداره برد درایوت ماتریکس باشه یا اورجینال , فقط فریمور ادیت شدتو بجای فریموری که الان روی بردت هست بریز ,
ازکسی که دستگاه خریدی بپرس با چی درایوتو دامپ کرده , اگه با لیزارد دامپ کرده روش بالا جواب نمیده .

فکر نکنم دستگاه لیزارد داشته باشه چون پیشش بودم و میشناسمش و دستگاه لیزارد نداره و همرو با جانگل دامپ میکنه

فریمور رو با یه کد جاگزین کردم ولی نشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر