مشکلات Kinect

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
درودآقا من یه مشکلی که دارم اینه که من طبق این اموزش جلو رفتم و همه کار هارو درست انجام دادم ولی وقتی که عکس رو ذخیره میکنم و عکس رو باز میکنم فقط ارور میبینم. و عکس رو نشون نمیده.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

لینک آموزش=>>http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38013

من هم این مشکل رو داشتم . کافی شما این برنامه رو دانلود کنید IrfanView بعد همون عکس رو بیارید تو این برنامه بعد دوباره عکس رو سیو کنید تا عکس رو بتونید ببینید :d:d

SHIFT 2

کاربر سایت
Jun 4, 2011
17
من هم این مشکل رو داشتم . کافی شما این برنامه رو دانلود کنید IrfanView بعد همون عکس رو بیارید تو این برنامه بعد دوباره عکس رو سیو کنید تا عکس رو بتونید ببینید :d:d

درود بر شما.دوست عزیز من این برنامه رو هم تست کردم ولی میگه فرمت رو نمیشناسه و نمیتونه بازش کنه!!!!
اگر میشه لطف کنیدو لینک اون ورژنی که شما استفاده میکنید رو بزارید و توضیحاتظ رو بزارید ممنون میشم

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
درود بر شما.دوست عزیز من این برنامه رو هم تست کردم ولی میگه فرمت رو نمیشناسه و نمیتونه بازش کنه!!!!
اگر میشه لطف کنیدو لینک اون ورژنی که شما استفاده میکنید رو بزارید و توضیحاتظ رو بزارید ممنون میشم

من از این ورژن IrfanView 4.28 استفاده میکنم تا حالا هم هر عکسی اوردم توش کار کرده و مشکلی نداشته :)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
درود .
دوستان کینکت من حدود 1 ماه خاموش بود . بعدش که روشنش کردم اصلا نه منو شناخت نه صدامو ! یعد کالیبره کردن درست شد ، ولی صدامو هنوز هم تشخیص نمیده .
صدا رو هم کالیبره کردن ولی فرقی نکرد . گزینه های مربوط به صدا هم On ـه .
پیشاپیش ممنون .

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
بلند گو خاموش وقتی تو بازی هستی دستتو 45 درجه باز کنی میره تو یه hub از اونجا پایین سمت چپ عکسش هست بازش کن

ممنون برای کمک . ولی من گفتم همه چی On ـه .
-------------
بالاخره فهمیدم باید چی کار کنم . درست شد .

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام دوستان
من یه مشکل پیدا کردم من یه هارد خریده بودم که مشکل داشت ( البته هشت ماه پیش) امروز رفتم یه هارد خریدم و به کنسول وصل کردم وقتی کینکت رو وصل کردم دیگه اون علامت ابدیت رو نمیده دوستان و خاموش میشه ولی وقتی که هارد قبلی رو وصل میکنم همه چی درسته و عین قبل کار میکنه ولی من میخوام روی هارد جدید دیگه کار کنه میدوند چکار باید کرد ؟؟؟؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
سلام

سلام دوستان من تازه کینکت خریدم بعد که روشن می کنم این مشکلات برام به وجود میاد
1.کینکت بعد از چند ثانیه چشمک زدن چراغ سبز چراغش قرمز میشه
2.بازیشو که میزارم تو دستگاه میگه اپدیت باید کنی ولی خود بازی اپدیت نمی کنه می نویسه باید وصل شی به لایو
لطفا کمکم کنید

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
2.بازیشو که میزارم تو دستگاه میگه اپدیت باید کنی ولی خود بازی اپدیت نمی کنه می نویسه باید وصل شی به لایو
لطفا کمکم کنید
قتی که کینکت رو روشن کنی چند ثانیه اول چشمک سبز میزنه و بعدش باید ثابت بشه،
ایکس باکست Phat هست یا Slim?
اگه Phat هست باید آداپتورش رو هم وصل کنی.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
قتی که کینکت رو روشن کنی چند ثانیه اول چشمک سبز میزنه و بعدش باید ثابت بشه،
ایکس باکست Phat هست یا Slim?
اگه Phat هست باید آداپتورش رو هم وصل کنی.
ممنون
ایکس باکسم phat هست ادابتورشو وصل می کنم لقه فکر کنم مشکل از اونه ؟

Game Freak

کاربر سایت
Nov 5, 2010
102
نام
امیر
لطفا کمکم کنید
یه بازی که آپدیت داره بگذار تو دستگاه تا آپدیت کنه مثل crysis2 بعد کینکتو وصل کن

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
سلام من دیروز کینکت گرفتم ولی مشکل دارم
من سیمش رو طرف اولش رو به پریز وصل میکنم و سر دیگشم به به پیشت دستگاه ، دستگاه رو روشن میکنم کینکت چند تا چراغ سبز میزنه بعدش قرمز میشه . بعد یه صفحه مثله آپدیت میاد اولش Welcom داره بعدش درباره XBl میپرسه و من Conect Later میزنم بعد از آسمون ! بادکنک میاد و زمانی که میخواد بره صفحه بعدی یه ارور میاد میگه : " Kinect Sensor impotent Power و ... " و فقط گزینه های Exit Game و Try Agin داره ... سیمها دوتا تو جعبه بود اونی که دوشاخه داره ر ووصل میکنم ( 360ام آرکیده ) و توی کل این مراحل فقط A و B داره و کانتینو داره و بالا و پایین هم نمیره کل نت رو گشتم چیزی پیدا نیست و دارم دیونه مییشم ؛ کمک

razvan2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
17
با سلام امروز یک کینکت گرفتم و وقتی که داشتم بازی می کردم احساس کردم حرکات من رو با تاخیر نشون میده ایا کینکت من سالم هست یا نه و اگر نیست راهی برای درست کردنش هست ؟شاید هم من اینطوری فکر میکنم:(

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
با سلام امروز یک کینکت گرفتم و وقتی که داشتم بازی می کردم احساس کردم حرکات من رو با تاخیر نشون میده ایا کینکت من سالم هست یا نه و اگر نیست راهی برای درست کردنش هست ؟شاید هم من اینطوری فکر میکنم:(

1روز هست گرفتی اینجور شده!!اصلا همچین مشکلی نداره کینکت شما برو کینکت Tuner اون قسمت Tracking Body رو 1 بار دیگه اجرا کن درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر