مشکلات Kinect

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:D
میدونستین کینکت گاز رو هم نشون میده؟!!!
دیروز پیفپاف زدم:D(تو هوا:D) از این شیشه شور ها و کلا هرچیزی که به سختی دیده میشه رو زدم دیدم اونتو داره نشون میده!خیلی برام جالب بود که کم کم داره تواناییاشو کشف میکنم:D

ramin.live

کاربر سایت
Jan 10, 2011
10
نام
ramin
سلام من یه 3 ماهی میشه کینکت خردیم ولی چند هفته پیش بازی کرایسیس 2 رو گذاشتم توش یه اپدیت کرد اولش بعد از اون به بعد کینکتم چراغش قرمز مونده و نمیدونم چیکار کنم ! در ضمن اکس باکس +LT هم نیست لطفا کمک کنید

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
:D
میدونستین کینکت گاز رو هم نشون میده؟!!!
دیروز پیفپاف زدم:D(تو هوا:D) از این شیشه شور ها و کلا هرچیزی که به سختی دیده میشه رو زدم دیدم اونتو داره نشون میده!خیلی برام جالب بود که کم کم داره تواناییاشو کشف میکنم:D
شکی هم نیست که نتونه نشون نده خوب به هر حال مادون قرمزه دیگه.
حتی یه فیلم هم بود که با مادون قرمز جمعش کرده بودن و اونایی که گاز متان از خودشون میزدن کشف میکردن:D.

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
دوستان از زمانی که آپ دیت مورتال کومبت رو نصب کردم ،کینکتم از کار افتاده البته دوباره داشبورد اخر رو گرفتم و نصب کردم ولی تا زمانی که هارد جداست هم اپدیت میشه هم کینکت کار میکنه،ولی به محص اتصال هارد کینکنت هنگ میکنه و تو Starting up قفل میشه همه چیز
چاره چیه به نظر شما؟

ehsanvk

کاربر سایت
Aug 8, 2010
39
نام
ehsan
کابل usb

سلام دوستان کسی اطلاع داره که من اگر بخوام کینکت رو توی اتاق نشیمن بزارم و کنسول توی اتاق خواب که فاصله نزدیک به 10متر هست میشه از یک کابل usb با متراژ بالا استفاده کنم؟ کسی امتحان کرده؟ مشکلی پیش نمیاد؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام دوستان کسی اطلاع داره که من اگر بخوام کینکت رو توی اتاق نشیمن بزارم و کنسول توی اتاق خواب که فاصله نزدیک به 10متر هست میشه از یک کابل usb با متراژ بالا استفاده کنم؟ کسی امتحان کرده؟ مشکلی پیش نمیاد؟
نه گمون نکنم مشکلی پیش بیاد چون کیت هایی که برای کینکت عرضه شده کابلهای بسیار بلندی دارن.

ehsanvk

کاربر سایت
Aug 8, 2010
39
نام
ehsan
چطوری میخوای بازی کنی؟
ببین lcd خودم تو اتاق خودم کنسول هم همین طور اما تو اتاقم فضای بازی با کینکت رو ندارم نمیخوام هی کنسول از تو اتاق ببرم تو اتاق نشیمن و بیارمش کابل hdmi با طول زیاد پیدا کردم اما میخواستم بدونم usb با 15 متر کابل واسه کینکت مشکلی ایجاد میکنه یا نه مثلا باعث تاخیر بشه؟؟؟؟؟؟

perspoliscd

کاربر سایت
Sep 18, 2009
6
نام
Ali
از دوستان کینکت باز عاجزانه درخواست کمک دارم:)

امروز کینکتی که از بازی سنتر گرفتم به دستم رسید فقط بعد از روشن کردن آپدیت میخواد برای شناختن کینکت و میترسم بعد از آپدیت ایکس باکسم به فنا بره.احتمال داره بعد از آپدیت دیگه بازی ها نیاد (همین قفل جدیدی که گذاشتن) چون در غیر این صورت کینکت و دستگام رو باید بزارم ویترین،خواهش میکنم کمکم کنید، امیدوارم این آپدیت ربطی به داشبورد نداشته باشه و فقط به کینکت مربوط بشه
من 1 ماه قبل از عید آپدیت کردم (همون آپدیتی که mw2 - black ops رو نمیاورد) حالا موندم توش چی کار کنم اگه آپدیت کنم بالا نیاد بازی های دیگه به ریسکش نمیارزه،اگرم آپدیت نکنم کینکت رو میخوام چی کار دیگه،معلوم نیست کی براش LT بیاد شاید اصلا نتونستن حالا حالا ها هکش کنن و 1000 مشکل دیگه :-s
از دوستانی که آپدیت کردن کینکت رو بعد از تاریخ 29 اردیبهشت (19 می) خواهش میکنم کمک کنن و بگن که اتفاقی پیش نمیاد

تو تاپیک زیر هم مشکل رو بیان کردم به نتیجه خاصی نرسیدم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1427103#post1427103

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
از دوستان کینکت باز عاجزانه درخواست کمک دارم:)

امروز کینکتی که از بازی سنتر گرفتم به دستم رسید فقط بعد از روشن کردن آپدیت میخواد برای شناختن کینکت و میترسم بعد از آپدیت ایکس باکسم به فنا بره.احتمال داره بعد از آپدیت دیگه بازی ها نیاد (همین قفل جدیدی که گذاشتن) چون در غیر این صورت کینکت و دستگام رو باید بزارم ویترین،خواهش میکنم کمکم کنید، امیدوارم این آپدیت ربطی به داشبورد نداشته باشه و فقط به کینکت مربوط بشه
من 1 ماه قبل از عید آپدیت کردم (همون آپدیتی که mw2 - black ops رو نمیاورد) حالا موندم توش چی کار کنم اگه آپدیت کنم بالا نیاد بازی های دیگه به ریسکش نمیارزه،اگرم آپدیت نکنم کینکت رو میخوام چی کار دیگه،معلوم نیست کی براش LT بیاد شاید اصلا نتونستن حالا حالا ها هکش کنن و 1000 مشکل دیگه :-s
از دوستانی که آپدیت کردن کینکت رو بعد از تاریخ 29 اردیبهشت (19 می) خواهش میکنم کمک کنن و بگن که اتفاقی پیش نمیاد

تو تاپیک زیر هم مشکل رو بیان کردم به نتیجه خاصی نرسیدم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1427103#post1427103

این آپدیت مربوط به فعال شدن قابلیت های خود کنیکت هستش...

کنسول خودم، آپدیت داشبوردش 12625 (یکی از آپدیت های کنیکت هستش) هستش و کپی خور درایوش یکی از ورژن های iXtreme LT سال پیش بودش (هست)...وقتی کنیکت رو وصل کردم، پیغام آپدیت امد که سریع خودش آپدیت رو انجام داد و رفت برای تنظمیات و اسکن محیط اتاق

بعد از آپدیت هم هیچ مشکلی نداشتم و تمام بازی های قبل ام قابل اجرا بودند...فعلاً هم که آپدیت آخر 2.0.13146.0 مسئله ساز برای کپی خور رو نصب نکردم.

P.S
کنیکت ـتون مبارک ـتون باشه (:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: "H@MID"

perspoliscd

کاربر سایت
Sep 18, 2009
6
نام
Ali
ممنون بایت راهنمایی ولی باز میترسم آپدیت کنم چون احتمالا شما قبل از تاریخ 29 اردیبهشت آپدیت کردید و مشکلی ایجاد نشده ولی بعد از این تاریخ با اومدن فرمور جدید مشکلی ایجاد نمیشه به نظر شما ؟
امکان داره با آپدیت کینکت،دشبورد هم آپدیت بشه و مشکل ایجاد بشه ؟
ممنون میشم پاسخ بدید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ممنون بایت راهنمایی ولی باز میترسم آپدیت کنم چون احتمالا شما قبل از تاریخ 29 اردیبهشت آپدیت کردید و مشکلی ایجاد نشده ولی بعد از این تاریخ با اومدن فرمور جدید مشکلی ایجاد نمیشه به نظر شما ؟
امکان داره با آپدیت کینکت،دشبورد هم آپدیت بشه و مشکل ایجاد بشه ؟
ممنون میشم پاسخ بدید

من نمیدونم این 29 اردیبهشت که میگید به میلادی کی میشه...ولی چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنند!!!!

برادر من، الان ورژن داشبورد کنسول و همچین آپدیت کپی خور درایو کنسول چی هستش؟

من زمانی که کنیکت رو گرفتم...آخرین آپدیت داشبورد 2.0.12625.0 بودش که به صورت آفلاین با فلش این اپدیت رو انجام داده بودم.
همانطور که گفتم آپدیتی که وقتی کنیکت رو وصل میکنید...مربوط به فعال کردن خودش هستش.

شما این آپدیت زیر رو دانلود کن و با راهنمای تاپیک زیر، کنسول رو با فلش آپدیت کنید.
http://download.microsoft.com/downl...-B25A-AEFDCFB7F504/SystemUpdate_12625_USB.zip
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23585

بعدش کنیکت رو وصل کنید...و بزارید آپدیت خودش رو انجام بده...همین، برید بازی کنید.

P.S
هیچ دلیلی نداره که کنیکت و یا کنسول شما بخواد به آخرین آپدیت مسئله ساز 2.0.13146.0، آپدیت بشه مگر اینکه شما خودتون برید به Live وصل بشید و یا دستی برید آخرین ورژن رو نصب کنید.
P.SS
تنها مشکلی که این آپدیت 2.0.12625.0 داره، اینه که بازی زیر، باید پچ شده باشند که بتونید اجراشون کنید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38477

آخرین ویرایش:

perspoliscd

کاربر سایت
Sep 18, 2009
6
نام
Ali
برادر خلیل عزیز مرسی بابت راهنماییت،مشکل مرتفع شد.آپدیت کردم و حل شد البته به آپدیت احتیاجی نبود و فقط یه لحظه کانکت شد و قضیه اوکی شد./
خداییش یه دنیای دیگه ایه این کینکت
فقط میتونم بگم یه دونه ای برادر.
بد جور موفق باشی

SHIFT 2

کاربر سایت
Jun 4, 2011
17
درودآقا من یه مشکلی که دارم اینه که من طبق این اموزش جلو رفتم و همه کار هارو درست انجام دادم ولی وقتی که عکس رو ذخیره میکنم و عکس رو باز میکنم فقط ارور میبینم. و عکس رو نشون نمیده.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

لینک آموزش=>>http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38013
http://forum.bazicenter.com/ز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر