مشکلات کاربران در خرید اکانت از کانال ها و سایت ها اینترنتی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
Rating - 100%
76   0   0
با سلام
خیلی گشتم توی تاپیک خاصی اینو اعلام کنم ولی پیدا نکردم
دوستان من چند روز پیش یک اکانت ظرفیت 2 پلی استیشن از این سایت:
خرید اکانت بازی های کنسول (PS4 و PS5) با گارانتی مادالعمر
کانال تلگرامش:
Golden Games | گلدن گیمز
خرید کردم، بعد از واریز مبلغ متاسفانه اکانت رو تحویل نداد پشتیبانی سایت و کلاهبرداره
و اونطور که فهمیدم سر خیلیای دیگه هم کلاه گذاشته..
با توجه به اینکه سایتش همچنان فعاله و توی گوگل هم جزء سایت های اولی هست که با عنوان فروش اکانت های ظرفیتی بالا میاد
گفتم اینجا اعلام کنم تا جای ممکن کسی فریب نخوره و کلاه سرش نره
امیدوارم همیشه ضرر (از هر نوعش) از زندگی هامون به دور باشه.
شاد باشین.
آپدیت:
طی صحبتی که با زرین پال داشتم تونستم اطلاعات صاحب سایت گلدن گیمز (شخص کلاهبردار) رو ازشون بگیرم
با توجه به اینکه طرف همچنان کلاه افراد زیادی رو داره برمیداره.

قانون مهم تاپیک: ویرایش مدیریت:
از قراردادن عمومی هر گونه مشخصات فردی بشدت خودداری کنید.
اگه قصد قرار دادن عکس دارید لطفاً به صورت بندانگشتی قرار بدید.
از ایجاد تاپیک های مشابه در دیگر جاهای فروم خودداری کنید.
اسم تاپیک رو تغییر دادم و مهم کردم که راحت پیدا بشه و بتونید مشکلات پیش اومده رو با هم به اشتراک بگذارید‌.

بازم لازمه متذکر بشم سایت و ادمین های فروم بازیسنتر هیچ مسئولیتی در قبال تایید یا تکذیب مطالب ذکر شده توسط افراد رو ندارند و صرفا تاپیک جهت ثبت تجربه افراد و مشکلات احتمالی دایر شده و حق پاسخگویی برای سایتها و کانال های مورد بحث در تاپیک محفوظه.

Last edited by a moderator:

Hossein2dar

کاربر سایت
May 25, 2020
29
Rating - 0%
0   0   0
من سر کلاهبرداری گلدن گیمز با زرین پال به مدت چند هفته صحبت کردم و کاملا بهشون ثابت کردم که طرف دزدی کرده (خودشون پذیرفتن و اطلاعات شامل کد ملی و اسم طرف رو بهم دادن و ادعا هم کردن که اکانت طرف رو مسدود کردن) اما درگاهش رو نبستن!! خیلی هم پیگیری کردم که درگاه رو ببندید تا سر افراد دیگه ای هم کلاه نره اما اهمیت ندادن و نهایتا گفتن که ما هر کاری صلاح بدونیم خودمون انجام میدیم!! اینم میشه نتیجش که طرف داره سر افراد دیگه ای هم کلاه میزاره

بماند که سال 95 یه مطلب هم منتشر کرده بودن که اگه خریدار به ما اثبات کنه که محصول رو تحویل نگرفته و... ما پولشو برمیگردونم!!

کلا توی وضعیتی که همه چی بی صاحب شده به هیچ کس نمیشه امید داشت، حتی کسایی که یه عمر قانونی عمل کردن امروز ممکنه تحریک به دزدی بشن چون درآمد بیشتری ازش کسب میکنن خطری هم از طرف قانون تهدیدشون نمیکنه!
ایشون سر منم که کلاه گزاشتن دیگه کلا جواب نمیدن
می تونید اسم و کد ملیشو بهم بدید شاید تونستم کاری کنم

amin9495

عضو جدید
Jun 26, 2023
2
Rating - 0%
0   0   0
با سلام

خیلی گشتم توی تاپیک خاصی اینو اعلام کنم ولی پیدا نکردم

دوستان من چند روز پیش یک اکانت ظرفیت 2 پلی استیشن از این سایت:

خرید اکانت بازی های کنسول (PS4 و PS5) با گارانتی مادالعمر

کانال تلگرامش:

Golden Games | گلدن گیمز

خرید کردم، بعد از واریز مبلغ متاسفانه اکانت رو تحویل نداد پشتیبانی سایت و کلاهبرداره
و اونطور که فهمیدم سر خیلیای دیگه هم کلاه گذاشته..

با توجه به اینکه سایتش همچنان فعاله و توی گوگل هم جزء سایت های اولی هست که با عنوان فروش اکانت های ظرفیتی بالا میاد
گفتم اینجا اعلام کنم تا جای ممکن کسی فریب نخوره و کلاه سرش نره

امیدوارم همیشه ضرر (از هر نوعش) از زندگی هامون به دور باشه.
شاد باشین.
سلام دوستان من چند روز پیش خرید کردم متاسفانه اکانت رو نداد فقط هر چند وقت یکبار الکی سلام میگه یا ویس می‌فرسته میزنم برات به دروغ

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,352
نام
یونس
Rating - 100%
10   0   0
متاسفم که از شما هم کلاهبرداری کرد
براتون ارسال کردم

سلام
متاسفم میشنوم که از شما هم کلاهبرداری کرده
متاسفانه خیلی خوب پول مردم زیر زبونش مزه کرده!

اطلاعاتی که زرین پال از این شخص کلاهبردار (صاحب سایت گلدن گیمز) به من داد رو اینجا (و در پست اول تاپیک) به اشتراک میزارم شاید به درد کسی بخوره

"اطلاعات پذیرنده به شما اعلام می شود جهت پیگیری قضایی
پذیرنده : محمد امین رمضانی
تلفن تماس 09214114159
ایمیل gace.aminrmzni1@gmail.com
کد ملی 1991159544
تاریخ تولد 1381/11/19"
می تونید به خود زرین پال هم شکایت کنید درگاهشو می بندن دیگه حداقل از طریق درگاهش پول نگیره

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
Rating - 100%
12   0   0
دوستان هر کسی خواست بهم پ.خ بده تا یه کانال تلگرام براتون بفرستم
کار این کانال اینه که کلاه بردارارو معرفی میکنه
قبل از این که بخاید اکانت ظرفیتی یا ترکیبی تهیه کنید حتما توی این کانال و گروهش یه پرس و جویی بکنین بعد اقدام به خرید کنید (مثلا اسم فروشگاه یا کانال فروشنده رو سرچ کنین)
واقعا خیلی ضدحاله که یه اکانت ظرفیتی با ذوق و شوق تهیه کنیم و سرمون کلاه بره ؛ پولش حالا هیچی آدم از گیم هم زده میشه
نکته دوم این که اصلا از سایت ها خریداری نکنین اکانت ظرفیتی حالا هر نماد و کوفت و زهرماری هم میخاد داشته باشه.
الان همین گلدن گیمز رو خیلی ها داخلش گزارش دادن

Hossein2dar

کاربر سایت
May 25, 2020
29
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان من چند روز پیش خرید کردم متاسفانه اکانت رو نداد فقط هر چند وقت یکبار الکی سلام میگه یا ویس می‌فرسته میزنم برات به دروغ
۲ روزه که کلا جواب نمیده
۲۹ خرداد fifa 23 خریدم اکانت رو نداد
----------------
مای گیمز استور کلاه بردار
مای گیمز کلاه بردار
Mygamesstore کلاه بردار

آخرین ویرایش:

Hossein2dar

کاربر سایت
May 25, 2020
29
Rating - 0%
0   0   0
قبل از این که بخاید اکانت ظرفیتی یا ترکیبی تهیه کنید حتما توی این کانال و گروهش یه پرس و جویی بکنین بعد اقدام به خرید کنید (مثلا اسم فروشگاه یا کانال فروشنده رو سرچ کنین)
واقعا خیلی ضدحاله که یه اکانت ظرفیتی با ذوق و شوق تهیه کنیم و سرمون کلاه بره ؛ پولش حالا هیچی آدم از گیم هم زده میشه
نکته دوم این که اصلا از سایت ها خریداری نکنین اکانت ظرفیتی حالا هر نماد و کوفت و زهرماری هم میخاد داشته باشه.
بفرستید ممنون

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
Rating - 0%
0   0   0
همینجا بزارید همه بهره ببرن

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,733
Rating - 100%
1   0   0
کامنتای اخیرو خوندم، این پیگیریایی که کردید بدرد نمیخوره، مهم نیست با هم قرار بذارید یا کدوم شهر باشید، چون اطلاعات و آدرس طرفو دارید خیلی زود به نتیجه می رسید ولی نحوه شکواییه سلسله مراتب داره، به ترتیب اینکارا رو باید انجام بدید:ابتدا باید برید بانک پرینت حساب پرداخت پول به ایشونو در اون روز بگیرید و حتما باید مهر رییس بانک روش خورده باشه، ثنا (سامانه ابلاغ الکترونیکی) باید ثبت نام کرده باشید، از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام می شه، بعد می رید دادسرای جرایم رایانه ای، اونجا شکایتتونو اعلام کنید و اطلاعات ثنا می خوان و زیاد زمان نمیبره، بعد می رید سراغ پلیس فتای نزدیک منطقتون فرم شکایت رو پر کنید و یکم کاغذ بازی داره ولی چون اطلاعات طرف رو کامل دارید نیاز نیست برای تسریع پیگرد کارهای دیگه انجام بدید، شاید بهتون بگن مبالغ زیر 3تومن ارزش پیگیری ندارن ولی دلیلتونو بگید که فقط من نیستم و سر خیلیا رو کلاه گذاشته، اولین کاری که پلیس فتا می کنه با طرف تماس می گیره و احضارش می کنه، حتی اگر توی شهری که ازش شکایت کردید کلاهبردار حضور ندلشته باشه، باید خودش رو حضورا به کلانتری منطقه شما معرفی کنه، اگر اینکارو نکنه تمام حساب هاش رو طی پروسه ای مسدود می کنن، پرونده های جرایم اینترنتی انقدر زیاده که وقتی برید اونجا مغزتون سوت می کشه، پروسه زمان بریه و از طریق سامانه ثنا بهتون جزییات کار اعلام می شه، مرحله بعد در سایت مربوطه شاکیان در ساعت مشخصی که بهتون اعلام می شه، بصورت ویدئویی با قاضی پرونده صحبت می کنید و یک سری سوالات ازتون پرسیده می شه و در نهایت طرف دادگاهی می شه و اموالش رو قابل مصادره می کنن، در دادگاه هر چی تعداد شاکیان بیشتر باشه پروندش سنگینتر می شه و دهنش بیشتر چیز می شه!
هر پولی که هزینه کردید دوبله باید بده، جریمه های سنگین براش می برن و اجازه فعالیت های اینچنینی رو ازش می گیرن

یک کاربر سالیان پیش توی این فروم فعالیت مثبتی داشت، بخاطر همین فعالیت مثبتش یکی ازش بازی رو 100چوق خریداری کرد،بازی رو ارسال نکردو به فعالیتش همون موقع خاتمه داد! کلا اعتماد توی این مملکت یک بخشش شانسه، چون سیستم تمام ارگان ها فشله و درزها عریضو طویلن و قانون طورایی کشکه! و کلاهبرداری ها راه درآمدزایی برای ایشونه، هر قدر گرگ بارون دیده باشی احتمال کلاهبرداری رو در هر زمانی باید در نظر بگیری،(سجام) یکی از مواردیه که دارن ازش کاسبی می کنن! سجام مال کجاست؟ پلیس فتا رفتید بپرسید بخاطر 10هزار تومن تا حالا چند میلیارد کلاهبرداری کردن!

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
Rating - 100%
76   0   0
می تونید به خود زرین پال هم شکایت کنید درگاهشو می بندن دیگه حداقل از طریق درگاهش پول نگیره

نتیجش این بود:

من سر کلاهبرداری گلدن گیمز با زرین پال به مدت چند هفته صحبت کردم و کاملا بهشون ثابت کردم که طرف دزدی کرده (خودشون پذیرفتن و اطلاعات شامل کد ملی و اسم طرف رو بهم دادن و ادعا هم کردن که اکانت طرف رو مسدود کردن) اما درگاهش رو نبستن!! خیلی هم پیگیری کردم که درگاه رو ببندید تا سر افراد دیگه ای هم کلاه نره اما اهمیت ندادن و نهایتا گفتن که ما هر کاری صلاح بدونیم خودمون انجام میدیم!! اینم میشه نتیجش که طرف داره سر افراد دیگه ای هم کلاه میزاره

حالا دوستان دیگه هم با زرین پال صحبت کنید شاید تعداد شاکی ها زیاد بشه مجبور بشن درگاهش رو ببندن

Hossein2dar

کاربر سایت
May 25, 2020
29
Rating - 0%
0   0   0
Scammers🚫🚫🚫🚫
@AminRmzni:دزد

@rezarmzni:دزد

ایکس گیمز:دزد

گلدن گیمز:دزد

گامالوپ:دزد

گیم سنتر:دزد

مای گیمز:دزد

ایدی های کانال این دو نفر👆

آخرین ویرایش:

amin9495

عضو جدید
Jun 26, 2023
2
Rating - 0%
0   0   0
متاسفم که از شما هم کلاهبرداری کرد
براتون ارسال کردم

سلام
متاسفم میشنوم که از شما هم کلاهبرداری کرده
متاسفانه خیلی خوب پول مردم زیر زبونش مزه کرده!

اطلاعاتی که زرین پال از این شخص کلاهبردار (صاحب سایت گلدن گیمز) به من داد رو اینجا (و در پست اول تاپیک) به اشتراک میزارم شاید به درد کسی بخوره

"اطلاعات پذیرنده به شما اعلام می شود جهت پیگیری قضایی
پذیرنده : محمد امین رمضانی
تلفن تماس 09214114159
ایمیل gace.aminrmzni1@gmail.com
کد ملی 1991159544
تاریخ تولد 1381/11/19"
ممنون داداش

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر