مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
داداش من خودم اکانت و دیتا میزنم، فارکرای 5 و چند تا بازی دیگه یه باگ دارن که دیتا رو کامل میزنه و تموم میشه ولی موقع اجراع بازی میبینی بازی رو کامل نزده و یه مقدار دانلود باز میاره،
بله میتونی بازی های ظرفیت یک رو با dns دانلود کنی، حتی میتونی اگه ابدیت جدید اومد ابدیت کنی بدون اینکه قفل بشن. با این دی ان اس دستگاه به نت وصل میشه و میتونی دانلود کنی ولی نمیتونه به psn وصل بشه تا تشخیص بده اکانت تو کنسول اکتیو هست یا نه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
سلام. کدوم dns ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
سلام
دوستان من کنسولم ps4 pro 1 tra reg2 هستش که لگ دارع و فریز میکنه خودش و داخل بازیم نمیرع و بازیارم به زور نصب میکنه من چندباریم ریست فکتوریش کردم و با فلش سیستم سافت ویر رو نصب کردم با هر مشکلی که بودش کنسول هنگ بازم میخواستم بدونم مشکلش چیه!؟
اگه میشع خواهشا بگین

آخرین ویرایش:
  • Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام
دوستان من کنسولم ps4 pro 1 tra reg2 هستش که لگ دارع و فریز میکنه خودش و داخل بازیم نمیرع و بازیارم به زور نصب میکنه من چندباریم ریست فکتوریش کردم و با فلش سیستم سافت ویر رو نصب کردم با هر مشکلی که بودش کنسول هنگ بازم میخواستم بدونم مشکلش چیه!؟
اگه میشع خواهشا بگین

منم پرو دارم بعد از اپدیت سیستم و بازی تو بعضی بازیا لگ داشتم.
البته اورجینال ها نه هکی.

بعد به علت کمبود ظرفیت هارد مجبور شدم یه هارد اکسترنال بگیرم و بازیهارو انتقال دادم.
بعد از انتقال من دیگه لگ ندیدم تو بازی!
حالا ربط داشت یا نه رو نمیدونم ولی واسه من جواب داد.

• Like

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
سلامی دوباره
دوستان هارد من در طی این مواردی که گفتم صدا میدع صداش کمه و سیستم سافت ویر هم کند اجرا میکنه.
تو یوتوب سرچ کردم که باز میکردن هارد اینترنال رو هد هارد رو از صفحه هارد جدا میکردن بدون باز کردن پیچ.
امکان دارع که برای منم همچین مشکلی پیش اومده باشع چون صدای هارد همچین صدایی میدع سسسسس سسسسس سسسسس قطع میشع و بعد دوباره و به همین ترتیبی که گفتم .
اگه کسی میدونه کمک کنه چون خیلی فریز میکنه کنسول و اصلا تو بازی نمیرع و بازیم دیر نصب میکنه.

• Like

ge620dx

کاربر سایت
Jul 19, 2015
14
سلامی دوباره
دوستان هارد من در طی این مواردی که گفتم صدا میدع صداش کمه و سیستم سافت ویر هم کند اجرا میکنه.
تو یوتوب سرچ کردم که باز میکردن هارد اینترنال رو هد هارد رو از صفحه هارد جدا میکردن بدون باز کردن پیچ.
امکان دارع که برای منم همچین مشکلی پیش اومده باشع چون صدای هارد همچین صدایی میدع سسسسس سسسسس سسسسس قطع میشع و بعد دوباره و به همین ترتیبی که گفتم .
اگه کسی میدونه کمک کنه چون خیلی فریز میکنه کنسول و اصلا تو بازی نمیرع و بازیم دیر نصب میکنه.
سلام به نظرم مشکلات سخت افزاری که خودت ازش سر در نمیاری بده به اهل فنش اینجوری مشکل رو بدتر نمیکنی
احتمالش هست از هارد باشه

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام دوستان
من ps4 pro دارم كه خيلي هم كم ازش استفاده ميكنم و كم كاركرده، رفتم براي اين تعطيلات days gone خريدم وقتي ديسك رو گذاشتم تو دستگاه يه صدايه عجيبي داد و unrecognized disk زد.
الان براي كل بازي ها اين حالت شده، دستگاه رو بصورت عمودي كه قرار ميدم كار ميكنه ولي وقتي افقي باشه ديسك ها رو نميخونه. قابل تعمير هست؟ يعني ببرم توپخونه ميتونن كاريش كنن؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من ps4 pro دارم كه خيلي هم كم ازش استفاده ميكنم و كم كاركرده، رفتم براي اين تعطيلات days gone خريدم وقتي ديسك رو گذاشتم تو دستگاه يه صدايه عجيبي داد و unrecognized disk زد.
الان براي كل بازي ها اين حالت شده، دستگاه رو بصورت عمودي كه قرار ميدم كار ميكنه ولي وقتي افقي باشه ديسك ها رو نميخونه. قابل تعمير هست؟ يعني ببرم توپخونه ميتونن كاريش كنن؟
سلام
این کارها رو انجام بده ببین درست میشه یا نه که دیگه نخواهی ببریش بیرون
1- دیسک تمیز و دوباره امتحان کن ببین میاد یا نه
2-یه دیسک دیگه بذار ببین میاد یا نه
3-برو توی منوی Safe Mode و گزینه Rebuild Database ببین ردیف میشه یا نه
4-اگر همه اینا کار نشد نشد برو دوباره توی safe mode و گزینه Reinstall System Software بزن
اگر با همه اینا نشد ببرش بیرون تا برات چکش کنن

mahdi....h

کاربر سایت
Feb 29, 2020
12
سلام
اگه میشع خواهشا بگین
برو تنظیمات بعد system بعد boost mode روشن کن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر