مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
آخه یه جا نوشته بود وقتی کنسول تو برق و hdmi رو بکشی باعث سوختن ic میشه !
مطمئنی اتفاقی برای کنسول نمیفته ؟ چیز جدی نیست ؟!
والا اولین بار دارم میشنوم ، باعث سوختن کدوم IC میخواد بشه؟ ، اگه اینجوری باشه که کل دستگاه های من ic توش باید قاچاق باشه

یعنی این اتفاق برات افتاده تاحالا ؟ به مشکلی بر نخوردی ؟
زیاد مشکلی هم نبوده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Game.t.v.r

Game.t.v.r

کاربر سایت
Jan 3, 2019
17
والا اولین بار دارم میشنوم ، باعث سوختن کدوم IC میخواد بشه؟ ، اگه اینجوری باشه که کل دستگاه های من ic توش باید قاچاق باشه
یعنی این اتفاق برات افتاده تاحالا ؟ به مشکلی بر نخوردی ؟

دوست عزیز فقط اگه موقع بازی هم این اتفاق بیفته جای نگرانی نیست ؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,913
نام
امین پاشاپور
آخه یه جا نوشته بود وقتی کنسول تو برق و hdmi رو بکشی باعث سوختن ic میشه !
مطمئنی اتفاقی برای کنسول نمیفته ؟ چیز جدی نیست ؟!
هیچی نمیشه، کنسول روشن باشه هم میتونی hdmi رو دراری و هیچ مشکلی پیش نمیاد،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mohamad_dx

کاربر سایت
Jul 15, 2008
29
دوستان خواهشا جواب بدید من تازگی ها تصویر پلی استیشنم بالا پایین میپره علت چیه؟ به ندرت پیش میاد ولی قبلا نبود مثلا میرم تو گالریم رو یه عکس خاص که باز میکنم این جوری میشه یا چند وقت پیش پروفایل یکی از فرندام و .....

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
مشکل عجیب..
دوستان وسط بازی outlast از ps4 یه صدای فریادی%-( اومد صدای تلویزیونم پایین بود اما اون صدا بزرگ بود نمیدونین مشکل از کجاست..
طبیعیه داش
من موقع بازی کردن GOD OF WAR 2018 از این فریاد ها و صدای جت جنگی زیاد شنیدم غمت نباشه
این که خوبه توی ONE X موقع بازی کردن دارک سایدرز3 اون قدر که این بازی بد بهینه شده و دور فن زیاد میشه توی کات سین اواخر بازی کلا کنسولم خاموش شد وسطش

• Like
Reactions: silent ops

Hmdb

عضو جدید
Jan 20, 2020
2
سلام دوستان عزیز خوبین انشالا...من دیسک last of us رو که میزارم صدای دستگاه زیاد میشه ولی دیسک pes20 که میزارم صداش عادیه...بنظرتون از گرافیک بازیه یا مشکل داره دیسک

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام دوستان عزیز خوبین انشالا...من دیسک last of us رو که میزارم صدای دستگاه زیاد میشه ولی دیسک pes20 که میزارم صداش عادیه...بنظرتون از گرافیک بازیه یا مشکل داره دیسک
نه عزیز مال بازیه از سخت افزار نیست مطمئن باش است همین جدریه

طبیعیه داش
من موقع بازی کردن GOD OF WAR 2018 از این فریاد ها و صدای جت جنگی زیاد شنیدم غمت نباشه
این که خوبه توی ONE X موقع بازی کردن دارک سایدرز3 اون قدر که این بازی بد بهینه شده و دور فن زیاد میشه توی کات سین اواخر بازی کلا کنسولم خاموش شد وسطش
دارک سایدرز یه شدت دا۴ونه هم توpsrمعمولی همxbox one xبه ش ت مشکل داشت

• Like
Reactions: silent ops

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
دارک سایدرز یه شدت دا۴ونه هم توpsrمعمولی همxbox one xبه ش ت مشکل داشت
روی ONE X که پدر منو از افت فریم های پی در پی در اورد یه بارم اواخر بازی توی کات سین کلا کنسول خاموش شد
افتضاح ترین بهینه سازی نسل با اقتدار متعلق به گان فایر گیمز هست

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
روی ONE X که پدر منو از افت فریم های پی در پی در اورد یه بارم اواخر بازی توی کات سین کلا کنسول خاموش شد
افتضاح ترین بهینه سازی نسل با اقتدار متعلق به گان فایر گیمز هست
دفیفا برام سخت بود که رو وان ایکس هم متاسفانه داغون بود که نشانه بهینه سازی داغون بازی بود

• Like
Reactions: Love Console

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
دفیفا برام سخت بود که رو وان ایکس هم متاسفانه داغون بود که نشانه بهینه سازی داغون بازی بود
بهینه سازیه داغون چیه عمو؟ این بازی کلا بهینه نشده بود که بخواد داغون باشه! یارو آخرین خطه کدو نوشته گفته بدین بره برا گلد!:| نه یه تستی نه یه کوفتی هیچی:|

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بهینه سازیه داغون چیه عمو؟ این بازی کلا بهینه نشده بود که بخواد داغون باشه! یارو آخرین خطه کدو نوشته گفته بدین بره برا گلد!:| نه یه تستی نه یه کوفتی هیچی:|
یعنی دقیقا داداش گل گفتی درود

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
یعنی دقیقا داداش گل گفتی درود
یارو بازیه اوپن ورلد مثه ویچرو با 25 گیگ جمع میکنه هر مشکلی داره اینو با 25 گیگ پچ میری بازم حالت بهم میخوره اوپن ورلدم نی!!! یا هورایزن که فک کنم کلا 5 گیگم آپدیت نداره نسخه ی معمولیش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر