مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
تازگی وقتی دستگاه و روشن میکنم (دیسک همیشه داخله کنسوله fat) دیسک یکم میچرخه با یه صدای تق می ایسته
باید یکی یا دو مرتبه اجکت کنم و بعد از 20 ثانیه دیسک میاد بیرون و بعد یکی دوبار پروسه in و out تا بلاخره بازی لود بشه
مشکل از کجاست بنظرتون؟

alireza4609

کاربر سایت
Oct 31, 2018
4
سلام ps4 pro دست دوم با ورژن ۵.۰۵ خریدم چندتایی بازی روش هست توی بازی فیفا ۲۰۱۸ و call off یه مقداری لگ دارم ایراد از کجاست سخت افزاری هست یا نرم افراری از کجا بفهمم ممنون میشم راهنمایی کنید

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
تازگی وقتی دستگاه و روشن میکنم (دیسک همیشه داخله کنسوله fat) دیسک یکم میچرخه با یه صدای تق می ایسته
باید یکی یا دو مرتبه اجکت کنم و بعد از 20 ثانیه دیسک میاد بیرون و بعد یکی دوبار پروسه in و out تا بلاخره بازی لود بشه
مشکل از کجاست بنظرتون؟
احتمالا مشکل از درایور دیسک دستگاه باشه...

سلام ps4 pro دست دوم با ورژن ۵.۰۵ خریدم چندتایی بازی روش هست توی بازی فیفا ۲۰۱۸ و call off یه مقداری لگ دارم ایراد از کجاست سخت افزاری هست یا نرم افراری از کجا بفهمم ممنون میشم راهنمایی کنید
کجا دقیقا لگ داری؟ موقع لود شدن سنگین (از مرحله ای به مرحله دیگه) یا نه همینطوری وسط بازی یهو بازی سِکسِکه میکنه؟

Last edited by a moderator:

shah10in

کاربر سایت
Nov 1, 2018
1
سلام ببخشید من تازهps4slimخریدم هک شده وقتی بازی مثلgod of war4باهاش بازی میکنم صدای فن بالا میره بعد پایین میاد بعد10 دقیقه بازم بالا میره میخواستم بدونم دستگاه مشکل داره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
نه وسط بازی بعضی حا یهو یه کندی تو بازی هست انگار یه delay وجود داشته باشه

نظر خاصی ندارم. دوستان دیگه اگه میدونن راهنمایی کنن.

سلام ببخشید من تازهps4slimخریدم هک شده وقتی بازی مثلgod of war4باهاش بازی میکنم صدای فن بالا میره بعد پایین میاد بعد10 دقیقه بازم بالا میره میخواستم بدونم دستگاه مشکل داره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

خب بازی سنگینه دستگاه هم داغ میکنه. طبیعیه. ولی بهتره دستگاه رو جایی بزاری که مجاری انتقال هوای مناسبی داشته باشه

Benefactor

کاربر سایت
Nov 2, 2018
12
آقا سلام
خوااااهشاااا نگا خواهشا یکی درس حسابی بدون مسخره بازی جواب بده
من دو س هفته ایه هس ps4 گرفتم اسلیمه مدلش
بعد الان ک بازی میکردم (واااسه اولین بار)وسط بازی صفحه سیاه میشه س چار ثانیه بعد دوباره بازی ادامه پیدا میکنه این قصیم هر ده دیقه پنج دیقه اتفاق میفته
چی شده قضیش چیه؟مشکل از کجاس؟
یکی ناموسا راهنمایی کنه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
آقا سلام
خوااااهشاااا نگا خواهشا یکی درس حسابی بدون مسخره بازی جواب بده
من دو س هفته ایه هس ps4 گرفتم اسلیمه مدلش
بعد الان ک بازی میکردم (واااسه اولین بار)وسط بازی صفحه سیاه میشه س چار ثانیه بعد دوباره بازی ادامه پیدا میکنه این قصیم هر ده دیقه پنج دیقه اتفاق میفته
چی شده قضیش چیه؟مشکل از کجاس؟
یکی ناموسا راهنمایی کنه
برو قسمت تنظیمات ps4 قسمت system
بعد enable hdcp رو غیر فعال کن مشکلت حل میشه

Benefactor

کاربر سایت
Nov 2, 2018
12
سلام..
بچه ها ی راهنمایی میخوام‌‌..
Ps4رمو ب آخرین نسخه آپدیت کردم
بعد الان ی سوال دارم میخوام بدونم اگه هک این ورژن هم اومد مث ورژن ۵ هکش کنم چطوره؟مشکلی واسه دستگا پیش نمیاره؟؟
چیزیو از دست نمیدم؟
من شنیدم دیگه نمیشه آن بازی کرد(ولی با دیسک میشه)
یکی راهنمایی کنه ممنون :)

Abadanps4

کاربر سایت
Nov 4, 2018
4
مشکل از کجاست بنظرتون؟

Abadanps4

کاربر سایت
Nov 4, 2018
4
سلام..
بچه ها ی راهنمایی میخوام‌‌..
Ps4رمو ب آخرین نسخه آپدیت کردم
بعد الان ی سوال دارم میخوام بدونم اگه هک این ورژن هم اومد مث ورژن ۵ هکش کنم چطوره؟مشکلی واسه دستگا پیش نمیاره؟؟
چیزیو از دست نمیدم؟
من شنیدم دیگه نمیشه آن بازی کرد(ولی با دیسک میشه)
یکی راهنمایی کنه ممنون :)

Abadanps4

کاربر سایت
Nov 4, 2018
4
هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اگر ابدیت کردی باید حالا حالا صبر کنی که بشه هکش کرد.
من خودم دستگام رو رو ورژن 505 نگه داشتم کپی خورش هم کردم حالا هم بازی هکس هام رو دارم هم بازی های کپی رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر