مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
داخل تنظیمات کنسول فکر کنم قسمت account managment زده active as primary اونجا وارد بشه بالاش زده دی اکتیو
خب من نمیخوام اکانتامون از غیر شیر دربیاد
اون همیشه آنلاین میزنه منم همیشه پدرم آنلاین میزنه
میخوایم بازی ها هم باهم بگیریم اما انگار ظرفیت هارو اشتباه زدیم

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
والا چی بگم من ! خودت انتخاب کن. اگر برات مقدور نیست همش انلاین باشی که ظرفیت دو رو ازش پس بگیر.اگر برات مقدوره انلاین باشی که همین وضعیت فعلی رو ادامه بده.از همه مهم تر اگر اون دوستت دانسته این ظرفیت رو بهت انداخته کلا دیگه باهاش معامله نکن چون هرکس ظرفیت ۳ رو برمیداره قطعا باید هزینه خیلی کمتری بابت اکانت پرداخت کنه چون محدودیت داره توی استفاده از بازی در صورتی که ظرفیت۲ محدودیت نداره.
سعی کن خودت مستقل بازی هاتو بخری چون توی این شریکی ها هی دعوایی هست.پس فردا بدون اینکه به تو میگه میره اصلا اکانت رو میفروشه هیچ کاریشم نمیشه کرد
سلام مهدی جان
یه سوال، خب وقتی دو نفر با هم تصمیم به اینکار میکنن بالاخره اکانت یک نفر باید انتخاب بشه و خرید بازی های توی اون انجام بشه و طبیعتا اون میشه ظرفیت 3
چطور شما میگی ارزش این ظرفیت پایین تره؟ چون در اصل همه بازی ها و خرید ها داره اون جا انجام میشه که بالاخره در نهایت اکانت اون ارزشمند تره
اشتباه فکر میکنم؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام مهدی جان
یه سوال، خب وقتی دو نفر با هم تصمیم به اینکار میکنن بالاخره اکانت یک نفر باید انتخاب بشه و خرید بازی های توی اون انجام بشه و طبیعتا اون میشه ظرفیت 3
چطور شما میگی ارزش این ظرفیت پایین تره؟ چون در اصل همه بازی ها و خرید ها داره اون جا انجام میشه که بالاخره در نهایت اکانت اون ارزشمند تره
اشتباه فکر میکنم؟
سلام به روی ماهت :D
ارزش ظرفیت سوم پایین تره چون حتما باید آنلاین باشه واسه ی بازی کردن.مثلا شما ظرفیت سوم هستی با دوستت که ظرفیت دوم هست رفتی خدای جنگ رو خریدی.حالا میخوای بازی کنی ومیبینی اینرنتت قطع شده! خب دیگه نمیتونی بازی کنی تا نت وصل شه تازه هزینه حجمی هم که از نت کم میشه بماند در صورتی که دوستت ظرفیت دومه راحت افلاین بازی میکنه.ظرفیت سوم ارزشش پایین تره و قطعا باید اونی که ظرفیت سوم رو برمیداره باید پول کمتری هم برا خرید بازی بده.از اون بدتر اینه کسی بیاد سوء استفاده کنه و از بی اطلاعی دوستش ظرفیت سوم رو بهش بندازه هرچند الان ایشون میگن اصلا اون طرف هم از ماهیت کارایی ظرفیت ها اطلاع نداشته.

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام به روی ماهت :D
ارزش ظرفیت سوم پایین تره چون حتما باید آنلاین باشه واسه ی بازی کردن.مثلا شما ظرفیت سوم هستی با دوستت که ظرفیت دوم هست رفتی خدای جنگ رو خریدی.حالا میخوای بازی کنی ومیبینی اینرنتت قطع شده! خب دیگه نمیتونی بازی کنی تا نت وصل شه تازه هزینه حجمی هم که از نت کم میشه بماند در صورتی که دوستت ظرفیت دومه راحت افلاین بازی میکنه.ظرفیت سوم ارزشش پایین تره و قطعا باید اونی که ظرفیت سوم رو برمیداره باید پول کمتری هم برا خرید بازی بده.از اون بدتر اینه کسی بیاد سوء استفاده کنه و از بی اطلاعی دوستش ظرفیت سوم رو بهش بندازه هرچند الان ایشون میگن اصلا اون طرف هم تگاز ماهیت ظرفیت ها اطلاع نداشته.
خب مثلا من با شما شریکی یه بازی بخریم و خرید توی اکانت تو انجام بشه پس من میشم ظرفیت 2 و شما 3
خب بعد مثلا 6 ماه که مدت شراکت تموم بشه من میرم دنبال کارم و شمایی و اکانتی که توش بازی خرید شده :-?
برام سوال شد چون نمیخوام ناخواسته کلاه سر کسی بزارم یا کلاه سرم بره :)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خب مثلا من با شما شریکی یه بازی بخریم و خرید توی اکانت تو انجام بشه پس من میشم ظرفیت 2 و شما 3
خب بعد مثلا 6 ماه که مدت شراکت تموم بشه من میرم دنبال کارم و شمایی و اکانتی که توش بازی خرید شده :-?
برام سوال شد چون نمیخوام ناخواسته کلاه سر کسی بزارم یا کلاه سرم بره :)
والا من هیچ وقت شراکتی بازی نمیخرم و تنها میگیرم به خاطر این اصلا توی این جزییاتش نیستم ولی بزن توی گوگل به صورت کامل تفسیر میکنه جریان رو برات.
هر وقت هم خواستی شریکی بخری حتما با دوست مورد اعتمادت بخر و نری از مغازه بخری چون اگر مغازه دار از خدا بی خبری باشه دو هفته بعد از اینکه بهت فروخت اکانت رو میره به یکی دیگه هم میدتش اصلا ایمیل و پسوردم عوض میکنه

• Like
Reactions: sinart7

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خب من نمیخوام اکانتامون از غیر شیر دربیاد
اون همیشه آنلاین میزنه منم همیشه پدرم آنلاین میزنه
میخوایم بازی ها هم باهم بگیریم اما انگار ظرفیت هارو اشتباه زدیم

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
یکی این وسط باید همیشه آنلاین باشه و فقط روی همون اکانت بازی کنه
شما اگه بازی رو اکانت انجام دادی فعلا همینجوری سر کن تا دیگه نخوای بازیارو انجام بدی چون بخوای ظرفیت 2 رو بگیری دیگه نباید از اون اکانت استفاده کنی (البته آفلاین میشه استفاده کرد) و وارد یه اکانت دیگه بشی برای انجام بازیا
فکر کنم تو تاپیک خودش توضیحاتش باشه اگه نبود از یه سایتی پیدا کنید بخونید متوجه میشید جریان ظرفیتا و اینا چیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب بعد مثلا 6 ماه که مدت شراکت تموم بشه من میرم دنبال کارم و شمایی و اکانتی که توش بازی خرید شده
برام سوال شد چون نمیخوام ناخواسته کلاه سر کسی بزارم یا کلاه سرم بره
بازي مادام العمر تو اكانت ظرفيت سه خريداري شده ميمونه فروش اكانت هم بخاطر اصلي بودن اكانت طرف منتفي هست تنها راهي هست اينه كه ظرفيت دو رو بفروشه اونم صد در صد قابل اعتماد باشه ضمنا اين حرفا كه ظرفيت ٣ ارزونتره فقط در مورد خريد از جاي dg صدق ميكنه نه بين دوتا رفيق سوال dg داشتي سوال كن اولين بازي كه من اشتراكي خريدم فيفا 13 روي ps3 بود اون زمان هركي migoftim فك ميكرد دروغ migam

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
تازه هزینه حجمی هم که از نت کم میشه بماند
فرافکنی نکن :D خودم با نت e هم امتحان کردم قفلش باز شد فقط ی لایسنس کیلوبایتی یا شایدم کمتر :D رو چک میکنه بعدشم تا 30 یا 45 دقیقه با اینترنت کاری نداره میتونی قطع کنی تا چک لایسنس بعدی
اولين بازي كه من اشتراكي خريدم فيفا 13 روي ps3 بود اون زمان هركي migoftim فك ميكرد دروغ migam
چند برات افتاد؟!
میخوام تو افق محو شم :|
--------------------------------------------------
@sinart7 اگه با دوستت میخوای بازی بگیری و اکانت یکیتون رو برای خرید انتخاب میکنید سعی کن بازی هایی بگیرید که مثلا براتون تا اخر نسل یا حداقل یکسال بمونه وگرنه بازی گرفتن ظرفیتی از فروشگاه ها بصرفه تره
چون فرض کن ی بازی گرفتی بعد به قول خودت بعد 6 ماه بخوای دیگه شراکت رو تموم کنی ولی اینطوری دوستت که مثلا ظ3 باشه نمیتونه بازیشو بفروشه و همچنین فروختن ظ2 همون اکانت هم خیلی دردسر داره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فرافکنی نکن خودم با نت e هم امتحان کردم قفلش باز شد فقط ی لایسنس کیلوبایتی یا شایدم کمتر رو چک میکنه بعدشم تا 30 یا 45 دقیقه با اینترنت کاری نداره میتونی قطع کنی تا چک لایسنس بعدی

چند برات افتاد؟!
میخوام تو افق محو شم
--------------------------------------------------
@sinart7 اگه با دوستت میخوای بازی بگیری و اکانت یکیتون رو برای خرید انتخاب میکنید سعی کن بازی هایی بگیرید که مثلا براتون تا اخر نسل یا حداقل یکسال بمونه وگرنه بازی گرفتن ظرفیتی از فروشگاه ها بصرفه تره
چون فرض کن ی بازی گرفتی بعد به قول خودت بعد 6 ماه بخوای دیگه شراکت رو تموم کنی ولی اینطوری دوستت که مثلا ظ3 باشه نمیتونه بازیشو بفروشه و همچنین فروختن ظ2 همون اکانت هم خیلی دردسر داره
نفري 77 البت ديسك فيفا 11 رو روز اول 65 خريدم فيفا دوازده 85 تومن ديسكشو خريدم از تابستون فيفا 12 اسمشو نبر رفت بالا فيفا 13 شريكي خريديم نفري 77 فيفا 14 ديسك 240 تومن فيفا 15 شريكي نفري 90 فيفا 16 با امارات نفري 100 و خورده اي فيفا 17 تو جمعه سياه فيفا 18 نفري 103 فيفا 19 جمعه سياه نفري 107 تومن كه اون زمان ميشه سي دلار

arena93

کاربر سایت
Dec 24, 2011
37
نام
Ellen Page
سلام.به این سه سوال جواب بده:
یعنی چی دستگاه صدای ارور میده؟؟؟ فقط توی دیویژن اینجوری هست که صدای ارور میده و سرعت فن زیاد میشه؟؟؟ مدل کنسول و سری ساخت یا سال تولیدش چیه؟؟؟
مشکل از اینجا شروع شد که توی دیویژن بودم که یهو کنسول خاموش شد و از دیسک هم استفاده نمیکنم کنسول رو که روشن کردم همش در حال اجکت کردن دیسکه در حالی که دیسکی توش نیست و دیسک وقتی کنسول روشنه داخل نمیره باید خاموشش کنم و دیسک رو بذارم تو دستگاه تا روشن بشه بعد دیگه این مشکلو نداره تا وقتی یه دیسک توش باشه. فقط توی دیویژن اینطور نیست و تو بازیا دیگههم اینطوریه. دستگام ۱۶۱۱ هست و از اون فتای سری اوله. صدای ارور رو هم که میگم همون صدایی که کنسول زمان روشن شدن میده ینی هون بیپ. یه چیز دیگه که کشف کردم اینه که دیسک که تو دستگاه باشه خاموشش کنم نیم ساعت بعدش دیک رو میده بیرون و خود به خود دستگا روشن میشه. کلیداش کامل تمیزه نمیدونم چرا خودسر کار میکنه فکنم باگ شده.

آخرین ویرایش:

ahmadreza12

کاربر سایت
Mar 6, 2010
32
نام
AhmadReza
سلام دوستان
من یه فت قدیمی دارم چند وقتیه مخصوصا اول که کنسول سرده روشن میکنم کنسول چند دقیقه بعد یا میره تو رست مود یا خاموش میشه کلا .
بعد چند بار خاموش روشن خوب میشه .
دکمه اجکت و پاور هم لمسی هست .
مشکل از چیه ؟
نمیشه از دکمه لمسی پاور باشه ؟
کسی این مشکل رو داشته ؟

ahmadreza12

کاربر سایت
Mar 6, 2010
32
نام
AhmadReza
اضافه میکنم که وقتی دارم تو install pkg بازی نصب میکنم بعضی وقتها شده صدای بوق خاموش شدن دستگاه میاد ولی دستگاه به خاطر نصب بازی اجازه خاموش شدن نمیده که به این خاطر بیشتر فکرم روی خرابی دکمه لمسی پاور هست
یه مورد دیگه هم هست که اگر دستگاه تو پریز باشه خود به خود روشن میشه
نظر شما دوستان رو میخوام

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اضافه میکنم که وقتی دارم تو install pkg بازی نصب میکنم بعضی وقتها شده صدای بوق خاموش شدن دستگاه میاد ولی دستگاه به خاطر نصب بازی اجازه خاموش شدن نمیده که به این خاطر بیشتر فکرم روی خرابی دکمه لمسی پاور هست
یه مورد دیگه هم هست که اگر دستگاه تو پریز باشه خود به خود روشن میشه
نظر شما دوستان رو میخوام
من يه وان داشتم نصف شبا خودش خود به خود بيدار ميشد بعدشم ترانسش صداي ترقه داد تركيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر