مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان خوبید
من از وقتی بازی ریختم تو دستگاهم هر از چند گاهی دستگاه خود به خود خاموش میشه و دسته رو شناسایی نمیکنه یا باید از برق بکشم دوباره بزنم تا بشناسه یا باید با دکمه پاور و کابل بشناسونمش
به نظرتون مشکل از کجاست کیا این مشکلو دارن آیا باگه ورژن 5.05 هستش؟
کنسولت کپی خور هست؟؟؟اکر کپی خور هست امور اینجورن با توجه به گزارش ها ولی اگر نیست مدل کنسولت رو بگو

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام آره کپی خورش کردم
سلام.اکثر کپی خورها این مشکل رو دارن طبیعیه‌ ولی بدون این خاموش شدن ها خیلی به پاور و هاردت فشار وارد میکنه و به مرور خراب میشن هیچ کاریشم نمیشه مگر بیخیال کپی خور شی.به نظرم اگر نمیخوای دیسک اورجینال بخری بهتره بزنی توی کار اکانت حالا چه ظرفیتی چه هکی هرچی باشه بهتر از سوختن کنسوله

Arian69

کاربر سایت
Jul 7, 2018
3
سلام.اکثر کپی خورها این مشکل رو دارن طبیعیه‌ ولی بدون این خاموش شدن ها خیلی به پاور و هاردت فشار وارد میکنه و به مرور خراب میشن هیچ کاریشم نمیشه مگر بیخیال کپی خور شی.به نظرم اگر نمیخوای دیسک اورجینال بخری بهتره بزنی توی کار اکانت حالا چه ظرفیتی چه هکی هرچی باشه بهتر از سوختن کنسوله
خیلی اینجوری نمیشه هر از چند گاهیه ولی فقط موندم که چرا بعد خاموش شدن دسته رو شناسایی نمیکنه یا باید کلا از برق یه بار بکشم تا بشناسه یا از طریق کابل

• Like
Reactions: ps34

Mending.aveiro

کاربر سایت
Jul 8, 2018
1
سلام دوستان عزیز. دوستان به تازگی ی PS4 Pro 7116B خریدم ولی کابل برقش یعنی همون سوکتی که به پش کنسول میزنی خیلی شل هست و به نسبت به PS4 Fat و Slim خیلی راحت در میاد و توی جاش بالا و پایین میره و خلاصه شله خیلی.
میخواستم بدونم دوستان عزیز که Pro دارن به همین شکله کابل برقش؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان عزیز. دوستان به تازگی ی PS4 Pro 7116B خریدم ولی کابل برقش یعنی همون سوکتی که به پش کنسول میزنی خیلی شل هست و به نسبت به PS4 Fat و Slim خیلی راحت در میاد و توی جاش بالا و پایین میره و خلاصه شله خیلی.
میخواستم بدونم دوستان عزیز که Pro دارن به همین شکله کابل برقش؟
کابل برق کامپیوتر رو بهش وصل کن.من همین کار رو کردم

Shayan86

کاربر سایت
Jul 8, 2018
1
سلام
دوستان من دسته ps4 یه مشکل پیدا کرده اگه کسی میدونه خواهشا راهنمایی کنه چطور باید حلش کنم .
تغریبا دوماهی میشه تو همه ی بازی ها مخصوصا بازی های شوتر وقتی L2 رو میگیرم کارکتر شروع می کنه به حرکت کردن .البته این زیاد ازاری نداشت اما الان دو هفته ایی میشه شوک دسته (L3) به خوبی کار نمی کنه مثلا وقتی داری حرکت می کنی یهو وایمیسته .دوباره می خواد چند بار بالا پایین کنی تا حرکت کنه یعنی شوک به سمت بالا و پایین به خوبی کار نمی کنه گیر داره ولی به سمت چپ و راست مشکلی نداره ..خواهشا اگه کسی می دونه یه زحمتی بکش راهنمایی کنه ...ممنون

Rezatt8

کاربر سایت
Jul 8, 2018
7
سلام دوستان
خدا بگم چ کار کنه این کسایی ک برق قطع میکنن
دیروز داشتم با ps4 بازی میکردم وسط بازی برق رفت وقتی ک برق اومد با همچین صحنه ای رو ب رو شدم
dieq_20180707_004711.jpg

بعد ک دسته رو وصل میکنم مشکل ابدیت میده
32ck_20180707_004829.jpg

فایل ابدیت رو طبق دستور سایت سونی ریختم تو فلش وصل کردم اوکی زدم هیچ عکس العملی ندیدم
چ کار باید بکنم کسی میدونه
راهنمایی کنید ممنون میشم

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سلام
دوستان من دسته ps4 یه مشکل پیدا کرده اگه کسی میدونه خواهشا راهنمایی کنه چطور باید حلش کنم .
تغریبا دوماهی میشه تو همه ی بازی ها مخصوصا بازی های شوتر وقتی L2 رو میگیرم کارکتر شروع می کنه به حرکت کردن .البته این زیاد ازاری نداشت اما الان دو هفته ایی میشه شوک دسته (L3) به خوبی کار نمی کنه مثلا وقتی داری حرکت می کنی یهو وایمیسته .دوباره می خواد چند بار بالا پایین کنی تا حرکت کنه یعنی شوک به سمت بالا و پایین به خوبی کار نمی کنه گیر داره ولی به سمت چپ و راست مشکلی نداره ..خواهشا اگه کسی می دونه یه زحمتی بکش راهنمایی کنه ...ممنون
دسته مشکل داره. میتونی ببری برات تعمیر کنی یا میتونی دسته نو بگیری

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان
خدا بگم چ کار کنه این کسایی ک برق قطع میکنن
دیروز داشتم با ps4 بازی میکردم وسط بازی برق رفت وقتی ک برق اومد با همچین صحنه ای رو ب رو شدم
dieq_20180707_004711.jpg

بعد ک دسته رو وصل میکنم مشکل ابدیت میده
32ck_20180707_004829.jpg

فایل ابدیت رو طبق دستور سایت سونی ریختم تو فلش وصل کردم اوکی زدم هیچ عکس العملی ندیدم
چ کار باید بکنم کسی میدونه
راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام.تا الان ۳۰ نفری توی این تاپیک این مشکل براشون پیش اومده.از توی سافت گزینه اخر رو بزن بعد همه هاردت رو فرمت کن اونوقت بعدش با فلش اخرین فریمور رو بزن روی کنسول درست میشه ولی خب دیتا و سیو هات کامل پاک میشن.
چند سری تا الان وسط بازی برق هاتون رفته؟؟مدل کنسولت چیه؟؟؟

Rezatt8

کاربر سایت
Jul 8, 2018
7
سلام.تا الان ۳۰ نفری توی این تاپیک این مشکل براشون پیش اومده.از توی سافت گزینه اخر رو بزن بعد همه هاردت رو فرمت کن اونوقت بعدش با فلش اخرین فریمور رو بزن روی کنسول درست میشه ولی خب دیتا و سیو هات کامل پاک میشن.
چند سری تا الان وسط بازی برق هاتون رفته؟؟مدل کنسولت چیه؟؟؟
دومین بار بود ک برقا میرفت
Playstation 4 slim

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر