مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

pouyagoftar

کاربر سایت
Jun 29, 2018
42
سلام
من تازگی یه پی اس فور اسلیم گرفتم...
یکی از دسته ها زیر تاچ پد یه چیزی تکون می خوره و تق تق صدا میده... احساس میکنم باطریشه...
به نظرتون میتونم خودم با باز کردن درستش کنم؟
یکی دیگ از دسته ها بعد از ده روز استفاده نمیدونم بع چه علتی نور ابی و قرمزه لایت بارش به شدت کم شده به طوری که تقریبا نمیشه نورو دید... مشکل از کجائه؟
بنا به دلایلی نمیتونم به فروشنده مراجعه کنم..
ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من تازگی یه پی اس فور اسلیم گرفتم...
یکی از دسته ها زیر تاچ پد یه چیزی تکون می خوره و تق تق صدا میده... احساس میکنم باطریشه...
به نظرتون میتونم خودم با باز کردن درستش کنم؟
یکی دیگ از دسته ها بعد از ده روز استفاده نمیدونم بع چه علتی نور ابی و قرمزه لایت بارش به شدت کم شده به طوری که تقریبا نمیشه نورو دید... مشکل از کجائه؟
بنا به دلایلی نمیتونم به فروشنده مراجعه کنم..
ممنون
خودت بازش نكن درصورتي كه صدا ميده فقط ولي درست كار ميكنه بيخيال شو اصلا براي تنظيم نور هر دسته هم دكمه ps رو نكه دار بعد يه ليست مياد اولي رو بزن بعد از اخر سومي رو بزن ميتوني نور هر دسته رو كم زياد كني ولي كمتر باشه شارج ديرتر خالي ميكنه

How to Fix PS4 (PlayStation 4) Freezing and Lagging - Appuals.com

من تمام چیزایی که این سایت گفته رو انجام دادم فقط یه دونه باز کردن دستگاه و چک کردن هارد دو انجام ندادم اونم انجام نمی دم چون به عنوان بازشده حساب میشه
بزن توي يوتوب ببين حتما بايد باز بشه يا نه مثلا فت اصلا نميخواد باز بشه اينم بايد همينجوري باشه

Last edited by a moderator:

pouyagoftar

کاربر سایت
Jun 29, 2018
42
خودت بازش نكن درصورتي كه صدا ميده فقط ولي درست كار ميكنه بيخيال شو اصلا براي تنظيم نور هر دسته هم دكمه ps رو نكه دار بعد يه ليست مياد اولي رو بزن بعد از اخر سومي رو بزن ميتوني نور هر دسته رو كم زياد كني ولي كمتر باشه شارج ديرتر خالي ميكنه
اولیه درست کار میکنه اوکی بیخیال میشم ولی دسته دو متوجه نشدی وقتی دسته نورش زیاده هم اصلا معلوم نیست و به زور دیده میشه البته فقط برای رنگ ابی و قرمزه
(مثلا رنگ سبز درست کار میکنه)

amin abouali

کاربر سایت
Jul 1, 2018
1
با سلام
دوستان من تازه به این انجمن اومدم و نمیدونم چطور و کجا باید سوالم رو مطرح کنم اینجا سوالم رو میپرسم و خواهش میکنم کمکم کنید
ناخواسته به تنظیمات پلی استیشن 4 رفتم و intialize رو زدم و بعد quick حالا که دستگاه رو روشن میکنم و میخوام بازی کنم میره تا قسمتی که عکس بازیکنان فوتبال میاد و همونجا میمونه بعد ارور میده . بررسی کردم میگه اطلاعات دستگاه و یوزرها پاک شده لطفا بگین چیکار کنم تا اطلاعات دوباره بدست بیارم و دستگاه رو راه اندازی کنم
ممنون از دوستان

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
سلام دوستان.یه سوال داشتم فکنم مشکل خیلی هاتون هم باشه.این چندمدته برق میره وقتی کنسول کار میکنی ضرری نداره برای دستگاه؟تو این دو سه روز دوبار حین روشن بودن دستگاه برق رفت.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان.یه سوال داشتم فکنم مشکل خیلی هاتون هم باشه.این چندمدته برق میره وقتی کنسول کار میکنی ضرری نداره برای دستگاه؟تو این دو سه روز دوبار حین روشن بودن دستگاه برق رفت.
سلام.برق رفتن سه حالت داره.حالت اولش که بسیار خطرناکه و توی نوتیفکیشن های سونی بارها تذکر میده وقتی هست که شما در حال بروزرسانی فریمور کنسول هستی‌ برق بره که کلا از ریشه سخت افزار و نرم افزار ps4 رو داغون میکنه.
حالت دومش وقتی هست که برق بره و محافط روی کنسولت نباشه اونوقت پاور کنسول میسوزه !
حالت سوم اینه چه محافظ داشته باشی چه نداشته باشی برق میره و هارد دیتاش خراب میشه و مجبور میشی هارد رو فرمت کنی و تمام دیتا و سیو بازی ها میپره که تا اونجا که من این تاپیک رو دنبال کردم اکثر بچه ها سایت حالت سوم رو که توضیح دادم حداقل یک باری متاسفانه براشون پیش اومده و یکی دوتا بچه ها در موارد نادر خوده هاردشون به صورت سخت افزاری نیم سوز شده.
در کل متاسفانه رفتن برق هرچند اجتناب ناپذیره ولی در هر شرایطی اصلا چیز خوبی برای کنسول نیست هرچند خیلی از مواقع هم هیچ اتفاقی برای کنسول نمیوفته ولی به نظرم سعی کنید مثلا اگر میدونید در تابستان منطقه ای که زندگی میکنید مثلا شب ها برق هاش بعیده که بره ، بازی کردنتونو بزارید برای شب.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.برق رفتن سه حالت داره.حالت اولش که بسیار خطرناکه و توی نوتیفکیشن های سونی بارها تذکر میده وقتی هست که شما در حال بروزرسانی فریمور کنسول هستی‌ برق بره که کلا از ریشه سخت افزار و نرم افزار ps4 رو داغون میکنه.
حالت دومش وقتی هست که برق بره و محافط روی کنسولت نباشه اونوقت پاور کنسول میسوزه !
حالت سوم اینه چه محافظ داشته باشی چه نداشته باشی برق میره و هارد دیتاش خراب میشه و مجبور میشی هارد رو فرمت کنی و تمام دیتا و سیو بازی ها میپره که تا اونجا که من این تاپیک رو دنبال کردم اکثر بچه ها سایت حالت سوم رو که توضیح دادم حداقل یک باری متاسفانه براشون پیش اومده و یکی دوتا بچه ها در موارد نادر خوده هاردشون به صورت سخت افزاری نیم سوز شده.
در کل متاسفانه رفتن برق هرچند اجتناب ناپذیره ولی در هر شرایطی اصلا چیز خوبی برای کنسول نیست هرچند خیلی از مواقع هم هیچ اتفاقی برای کنسول نمیوفته ولی به نظرم سعی کنید مثلا اگر میدونید در تابستان منطقه ای که زندگی میکنید مثلا شب ها برق هاش بعیده که بره ، بازی کردنتونو بزارید برای شب.
سلام.
این روزا که برق رفتن وحشتناک شده.هیچ ساعت مشخصی هم نداره که بشه از آسیب رسیدن به کنسول پیشگیری کرد...
میدونم بار ها این سوال شده و بارها جواب داده شده. ولی ممنون میشم بازم پاسخ بدید.راهی هست که بشه از سیو بازی ها بگ آپ گرفت؟
میشه سیو ها رو هم مثل دیتا روی هارد اکسترنال ریخت؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام.
این روزا که برق رفتن وحشتناک شده.هیچ ساعت مشخصی هم نداره که بشه از آسیب رسیدن به کنسول پیشگیری کرد...
میدونم بار ها این سوال شده و بارها جواب داده شده. ولی ممنون میشم بازم پاسخ بدید.راهی هست که بشه از سیو بازی ها بگ آپ گرفت؟
میشه سیو ها رو هم مثل دیتا روی هارد اکسترنال ریخت؟
سیوها مثل آب خوردن روی فلش و یا هارد اکسترنال میشه ذخیره کرد ، خودم بارها انجام دادم.
یه چیز دیگه هم هست ولی درست خاطرم نیست اگر اشتباه نکنم اعضای پلاس میتونن سیوهاشونو روی سرورهای ابری انلاین سونی هم ذخیره کنن بعدا دانلودشون کنن.

mojtabak2m2

کاربر سایت
Jul 5, 2018
2
سلام دوستان عزیز
دوستان انالگوگ چپ کنسول من مدتی بود گیر میزد و یا با گرفتن L2 موقه نشونه گیری حرکت میکرد من خنگول اومدم جای انالوگ چپ راست عوض کردم تعویض تعمیر کار مادربرد دوستم انجام داد (انالوگ راست اومد چپ .چپ رفت راست ) الان انالوگ چپ درسته ولی راست همون مشکل دار
بعد از جا به جای انالوگ ها دسته دکمه R3 اتصال کرده حتا با تعویض انالوگ(راست) بازم اتصال داره (تو کنسول وقتی وارد بازی بشی دیگه دسته نمیتونه منو رد کنه ) با کامپیوتر تست کردم دکمه R3 گیره میزنه فشرده شده به نظر تون قابل تعمیر هست من شهرستانم
کسی قیمت بورد دسته داره یا تعمیر کار حرفه ای که واسش پست کنم ؟؟؟

Attachments

• www.dustaan.com-zibatarin-pesaran-iran.jpg
    www.dustaan.com-zibatarin-pesaran-iran.jpg
    87.5 KB · مشاهده: 16

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان
دسته من خود بخود کار میکنه بدون ابن که دکمه ای بزنم خودش کار میکنه فکر کنم L1 و L2 مشکل داره دسته زمین هم نخورده اصلا.این دسته کار هم باهاش نکردم زیاد چرا اینجوری شده؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
سلام دوستان
دسته من خود بخود کار میکنه بدون ابن که دکمه ای بزنم خودش کار میکنه فکر کنم L1 و L2 مشکل داره دسته زمین هم نخورده اصلا.این دسته کار هم باهاش نکردم زیاد چرا اینجوری شده؟

برای منم این اتفاق افتاد. ریست کردم دسته رو درست شد.

Arian69

کاربر سایت
Jul 7, 2018
3
سلام دوستان خوبید
من از وقتی بازی ریختم تو دستگاهم هر از چند گاهی دستگاه خود به خود خاموش میشه و دسته رو شناسایی نمیکنه یا باید از برق بکشم دوباره بزنم تا بشناسه یا باید با دکمه پاور و کابل بشناسونمش
به نظرتون مشکل از کجاست کیا این مشکلو دارن آیا باگه ورژن 5.05 هستش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر