مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من یک ps4 مدل فت دارم. یه مدتی میشه که دسته ها به کنسول متصل نمیشه، یعنی وقتی دکمه ps رو میزنم فقط چشمک سفید میزنه.
با سیم هم وصل نمیشه هم با سیم خود ps4 امتحان کردم هم با سیمای دیگه. دسته ها رو هم ریست کردم فرقی نکرد. با دسته های دیگه هم امتحان کردم وصل نشد. آپدیت کردم درست نشد. تقریبا هر روشی که تو اینترنت بود رو انجام دادم موفق نشدم.
از دوستان اگه کسی راه حلی داره و میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم ازش.
دوست عزيز دسته ها از همون اول رو كنسول بودن يا جدا خريدي؟ قبلش همون دسته ها جواب ميدادن؟

iman91ahm

کاربر سایت
May 22, 2018
3
دوست عزيز دسته ها از همون اول رو كنسول بودن يا جدا خريدي؟ قبلش همون دسته ها جواب ميدادن؟
الان حدود یک سال و نیم هست که این کنسول و دسته ها رو دارم و تا همین چند روز پیش دسته ها به کنسول وصل میشد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان حدود یک سال و نیم هست که این کنسول و دسته ها رو دارم و تا همین چند روز پیش دسته ها به کنسول وصل میشد.
كنسول رو ريست فكتوري كن درست نشد بايد ببري كنسول رو تعمير كنن كلينيك كنسول تو تهران عاليه

parsa.khan1366

کاربر سایت
May 4, 2018
5
سلام دوستان
دسته ps4 خراب شده
وقتی کنسول رو روشن میکنم میگه شارژ داره
ولی میرم تو بازی وسطای بازی بازی گاد اف وار 4 یکدفعه میچرخه دور خودش یا دکمه های کار نمیکنه باز یکدفعه کار میکنه بازی میکنم . یا میپره بیرون میگه کنترلت شارژ نداره
و همچنین دیشب وصبح میزنم به شارژ گوشیم دسته رنگ نارنجی میاد و چشمک نمیزنه که داره شارژ میشه دسته ولی الان که میزنم داره شارژ میکنه و رنگ زرده روشن میشه که داره شارژ میکنه
مشکل از باطریشه به نظرتون
یا با ریسیت کردن دسته به نظرتون درست میشه یا باید باطریشو تعویض کنم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام دوستان
دسته ps4 خراب شده
ولی میرم تو بازی وسطای بازی بازی گاد اف وار 4 یکدفعه میچرخه دور خودش یا دکمه های کار نمیکنه باز یکدفعه کار میکنه بازی میکنم . یا میپره بیرون میگه کنترلت شارژ نداره
و همچنین دیشب وصبح میزنم به شارژ گوشیم دسته رنگ نارنجی میاد و چشمک نمیزنه که داره شارژ میشه دسته ولی الان که میزنم داره شارژ میکنه و رنگ زرده روشن میشه که داره شارژ میکنه

ریست کن شاید درست شه.

محمدM

کاربر سایت
Sep 3, 2010
15
سلام

بنده چند روز پیش ps4 pro خریدم و دوتا بازی دیجیتالی هم روش نصبه و مشکلم این که وقتی میخوام حسابی روی psn درست کنم و یا بازی را اجرا کنم با مشکل ابدیت کنسول مواجه میشم
لطفا راهنماییم کنید
ابدیت فعلی دستگاه 5.53 هست
با تشکر

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام

بنده چند روز پیش ps4 pro خریدم و دوتا بازی فیزیکی هم روش نصبه و مشکلم این که وقتی میخوام حسابی روی psn درست کنم و یا بازی را اجرا کنم با مشکل ابدیت کنسول مواجه میشم
لطفا راهنماییم کنید
ابدیت فعلی دستگاه 5.53 هست
با تشکر
باید به اخرین نسخه اپدیت بشه
همونجا میتونی بزنی بره رو دانلود ولی سرورای پی اس ان بخاطر فیلترینگو اینا ترکیده احتمال خیلی زیاد مستقیم دانلود نمیشه باید رو پی سی دانلود کنی با psx منتقلش کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
دسته ps4 خراب شده
باطريش احتملا مورد داره يدكيش هست

محمدM

کاربر سایت
Sep 3, 2010
15
باید به اخرین نسخه اپدیت بشه
همونجا میتونی بزنی بره رو دانلود ولی سرورای پی اس ان بخاطر فیلترینگو اینا ترکیده احتمال خیلی زیاد مستقیم دانلود نمیشه باید رو پی سی دانلود کنی با psx منتقلش کنید

با تشکر از جوابتان
گویا هکی برای نسخه 5.50 و 5.53 در راهه و خود هکر گفته که روی همین ابدیت ها بمونید و به نسخه بالاتر ارتقا ندهید و به همین خاطر نمیخوام ابدیتش کنم
راه حلی دیگری برای این مشکل نیست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
با تشکر از جوابتان
گویا هکی برای نسخه 5.50 و 5.53 در راهه و خود هکر گفته که روی همین ابدیت ها بمونید و به نسخه بالاتر ارتقا ندهید و به همین خاطر نمیخوام ابدیتش کنم
راه حلی دیگری برای این مشکل نیست
نه.

Ali_ps99

کاربر سایت
Sep 3, 2017
3
سلام دوستان
بنده شهریور 96 یه ps4 slim به همراه یه دسته اضافه خریدم و از همون روز اول مثلا وقتی میخوای دسته رو از روی زمین بلند کنی یه صدای تق تق مانند یا جیر جیر حس میکنی یا یکمی بدنه دسته رو فشار بدی و یا کلا هر قسمتیش رو فشار بدی یه صدایی مثل همین تق تق یا جیر جیر حس میکنی.انگار که دسته به شدت کیفیت بدی داره و خوش ساخت نیست.این مشکل رو از روز اول با هر 2 دسته داشتم و توی کار کردن دسته ها و پاسخ گویی هیچ مشکلی نیست فقط بدنه دسته ها خیلی بی کیفیت و بد ساخت حس میشه.میخواستم بدونم همه slimها اینطوری هستن یا اصلا کسه دیگه هم این مشلک رو داره؟

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سلام دوستان ، من به تازگی پلی استیشن پرو گرفتم بعد اون دسته ای که داخل خود جعبه اش بود و وقتی روشن میکنم یه صدای ویییییییبز تو مخی میده همش این طبیعیه آیا راهی هست که بشه درستش کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام دوستان ، من به تازگی پلی استیشن پرو گرفتم بعد اون دسته ای که داخل خود جعبه اش بود و وقتی روشن میکنم یه صدای ویییییییبز تو مخی میده همش این طبیعیه آیا راهی هست که بشه درستش کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ...

طبیعی نیست.
اگه از اول صدا داده ببر بکوب تو سر فروشنده که کارکرده بهت داده.

• Like
Reactions: SOLY

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
با سلام.
بنده مانیتور Zowie XL2411 دارم که قبلا بدون هیچ مشکلی به PS4 slim وصل میشد و تصویر بالا میومد. اما بعد از آپدیت کردن PS4، موقعی که کابل HDMI رو به مانیتور وصل میکنم تصویر به هیچ وجه بالا نمیاد.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر