مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام دوستان بین کنسول پرو و اسلیم برای گیم نت با حداکثر میزان کارکرد کدوم پیشنهاد میکنید ؟ خراب نشدنش برا اولویته

لطفا هرکدوم معرفی میکنید سری ساختش هم بگید ..

اگر فرقی واقعا تو خرابی ندارن هزینه برام خیلی مهمه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
تو این گرونی گیم نت میخاین بزنید دمت قیژ:D
بحرحال برای گبم نت سری معمولی جواب گوی
این بحث خراب شدنو نمیدونم کی انداخته تو ذهنا
از این جهت مشکلی ندارن
همون اسلیم بگرید

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
تو این گرونی گیم نت میخاین بزنید دمت قیژ:D
بحرحال برای گبم نت سری معمولی جواب گوی
این بحث خراب شدنو نمیدونم کی انداخته تو ذهنا
از این جهت مشکلی ندارن
همون اسلیم بگرید
زدم میخام اضافه کنم
قبلیا پرو بود موردی نداشت ... الان بخاطر گرون شدن پرو میخام ببینم اسلیم چطوره مشکلی نداره؟

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
ممنون از دوستان.اره از چن نفرم پرسیدم گفتن بخاطر تفاوت ریجن هست.دستتون درد نکنه.
فقط یک سوال دیگم داشتم.میخواستم این مدل استند بگیرم.هم بخاطر خنک کردن کنسول هم بخاطر صدای تق تق که خیلی رو اعصابه.بنظرتون خوبه بگیرم؟شنیدم میگم برای بازیهای دیسکی دستگاه مشکل پیدا میکنه درسته؟
ps4-slim-ultrathin-charging-heat-sink-black-fb-saveallstore-1703-22-F362394_1.jpg

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون از دوستان.اره از چن نفرم پرسیدم گفتن بخاطر تفاوت ریجن هست.دستتون درد نکنه.
فقط یک سوال دیگم داشتم.میخواستم این مدل استند بگیرم.هم بخاطر خنک کردن کنسول هم بخاطر صدای تق تق که خیلی رو اعصابه.بنظرتون خوبه بگیرم؟شنیدم میگم برای بازیهای دیسکی دستگاه مشکل پیدا میکنه درسته؟
ps4-slim-ultrathin-charging-heat-sink-black-fb-saveallstore-1703-22-F362394_1.jpg
فن های خنک کننده اصلا به درد نمیخوره هیچ تاثیری در خنک کردن کنسول نداره من خودم امتحان کردم اگر میخوای کنسول رو به حالت عمودی قرار بدی تنها استند نگهدارنده فابریک خود دستگاه خوبه که عکسش رو جعبه کنسول زده شده و نوشته شده که به صورت جداگانه فروخته میشود.
تشخیصشم از اینکه فابریکه راحته روی جعبه آبی رنگ مثل جعبه کنسول لوگوی SONY و ps4 درج شده سری فت استند مخصوص داشتند و سری اسلیم و پرو هم یه مدل استند فابریک دارند که زیر دستگاه پیچ میشه کنسول پرو هم به دلیل قطور بودن بدون استند هم میشه عمودی قرار داد فقط احتیاط کنید نیافته یا موقع قرار دادن دیسک تکون نخوره

Sainted

کاربر سایت
Mar 11, 2017
7
نام
AliReza
سلام دوستان، من تا دیروز راحت به wifi وصل میشدم
اما امروز کلا وایفای رو پیدا نمیکنه! مودم و خاموش روشن کردم، کنسولم رستارت کردم فایده نداشت
راه حلی هست؟ وقتی کنسول روشن میشه این ارور میاد :
CANNOT CONNECT TO NETWORK (NW-31291-6)

آخرین ویرایش:

__Jamaica__

کاربر سایت
Dec 20, 2008
12
سلام
دوستان ps4 که روشن میکنم هر دوثانیه یه اهنگ بالا اومدن بریده بریده میزنه و چیزی نمایش نمیده تلویزین

کسی تجربه مشابهی داشته؟

saeed_70kiani

کاربر سایت
May 15, 2018
2
با سلام
هر جا گشتم نتونستم تو تایپیک ها پیدا کنم
دستگاه من ps4 و تصویر نمیده اما خود دستگاه روشن میشه مشکل از چیه و چجوری باید درست کنم ؟ ممنون

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
با سلام
هر جا گشتم نتونستم تو تایپیک ها پیدا کنم
دستگاه من ps4 و تصویر نمیده اما خود دستگاه روشن میشه مشکل از چیه و چجوری باید درست کنم ؟ ممنون
hdmi رو عوض کن یه جنس خوبشو بخر یا بکن دوباره وصل کن یا که جاشو عوض کن .. احتمالا اوکی شه
مشکل از کابله hdmi هستش

• Like
Reactions: saeed_70kiani

saeed_70kiani

کاربر سایت
May 15, 2018
2
hdmi رو عوض کن یه جنس خوبشو بخر یا بکن دوباره وصل کن یا که جاشو عوض کن .. احتمالا اوکی شه
مشکل از کابله hdmi هستش
کابل مشکل نداره چون تست شده
گویا گفتن بر اثر ضربه اینجوری شده
دکمه آبی رنگ روی دستگاه روشن میشه
چجوری باید فهمید که مشکل غیر از کابل از چیه ؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
کابل مشکل نداره چون تست شده
گویا گفتن بر اثر ضربه اینجوری شده
دکمه آبی رنگ روی دستگاه روشن میشه
چجوری باید فهمید که مشکل غیر از کابل از چیه ؟
اگه کابل HDMI رو عوض کنی و کابل سالم بخری و بازم تصویر نده بهت پورت hdmi دستگاه مورد پیدا کرده باید ببری تعمیر

• Like
Reactions: saeed_70kiani

iman91ahm

کاربر سایت
May 22, 2018
3
سلام
من یک ps4 مدل فت دارم. یه مدتی میشه که دسته ها به کنسول متصل نمیشه، یعنی وقتی دکمه ps رو میزنم فقط چشمک سفید میزنه.
با سیم هم وصل نمیشه هم با سیم خود ps4 امتحان کردم هم با سیمای دیگه. دسته ها رو هم ریست کردم فرقی نکرد. با دسته های دیگه هم امتحان کردم وصل نشد. آپدیت کردم درست نشد. تقریبا هر روشی که تو اینترنت بود رو انجام دادم موفق نشدم.
از دوستان اگه کسی راه حلی داره و میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم ازش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر