مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Alireza021

کاربر سایت
May 2, 2018
2
سلام دوستان گل عزیزخوبین ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین من بازی فیفا۱۸روهکی ریختم یه موقع هایی تو بازی حالت تیک داره نمیدونم چرا بازی کالاف به این سنگینی اصلا اینجوزی نیست کالافwwiiمنطورمه ولی فیفا اینجوری شده هرکی این مشکل داره یا میدونه باید چیگارگنم ممنون میشم جواب بدین نمیدونم مشکل ازکجاست با این دومین بار پاک گردم بازم ریختم بازم همنجوریه دلیلش معلوم نیست چیه اگه کنسول ایراد داشته باشه باید کل بازی ها اینجوری باشه ولی فیفا اول اینحوزی نبود تازگی ها اینجوری شده فقط راهنمایی کنین ممنون

سل
سلام دوستان یه سوال داشتم،من ۵ ماه پیش بازی فیفا ۱۷ ظرفیت یک رو ریختم اول بازی خوب اجرا میشد،اما الان لود بازی خیلی طول می‌کشه و وسط بازی هم خیلی شدید تیک داره،تو gta v هم این مشکل رو دارم،به نظر شما مشکلش از چیه؟
سلام دوست عزیزمنم همین مشکل تو فیفا دارم اول خوب بود نمیدونم چرا اینجوری شد یدفعه مشکل ازگجاست معلوم نیست دوستم هم داره مال اون اونجوری نیست گفت مال من اینحوری نیست بازی دیگه مال من اینجوری نیست

Last edited by a moderator:

Ppss44

کاربر سایت
May 1, 2018
11
سلام دوستان یه سوال داشتم،من ۵ ماه پیش بازی فیفا ۱۷ ظرفیت یک رو ریختم اول بازی خوب اجرا میشد،اما الان لود بازی خیلی طول می‌کشه و وسط بازی هم خیلی شدید تیک داره،تو gta v هم این مشکل رو دارم،به نظر شما مشکلش از چیه؟

اقا کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

Alireza021

کاربر سایت
May 2, 2018
2
دوستات
سلام دوستان گل عزیزخوبین ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین من بازی فیفا۱۸روهکی ریختم یه موقع هایی تو بازی حالت تیک داره نمیدونم چرا بازی کالاف به این سنگینی اصلا اینجوزی نیست کالافwwiiمنطورمه ولی فیفا اینجوری شده هرکی این مشکل داره یا میدونه باید چیگارگنم ممنون میشم جواب بدین نمیدونم مشکل ازکجاست با این دومین بار پاک گردم بازم ریختم بازم همنجوریه دلیلش معلوم نیست چیه اگه کنسول ایراد داشته باشه باید کل بازی ها اینجوری باشه ولی فیفا اول اینحوزی نبود تازگی ها اینجوری شده فقط راهنمایی کنین ممنون
دوستان یه نفرنیست جواب مارو بده جیکارباید کنی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان دستگه دوستم نمیتونه آپدیتش کنه، پیغام SU-30645-8 میده، الان هرکاری هم کرده باز درست نشده، کسی میدونه مشکلش چیه؟

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
سلام دوستان.
بچه ها من پورت HDMI ps4ام به مشکل خورده یعنی قطع و وصلی داره، به یکی از مغازه ها زنگ زدم طرف خیلی استرسی کرد قضیه رو گفت حواست باشه که خراب شه تمومه و اینا :D میخواستم ببینم چیکار میشه کرد در مورد این قضیه؟

• Like
Reactions: Jack cooper

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
سلام دوستان.ببخشید یک سوال داشتم.کابل برق من این مدلی هست که عکسش رو میزارم.ولی چندتا کنسول از دیدم این مدلی نبود چرا؟یه مدلی بود یه رنگ قرمز هم روش بود.چندنفر گفتن شاید مربوط به تفاوت ریجن ها باشه.من دستگام اسلیم ریجن 1 هست.
413Z8If3ogL._SY355_.jpg

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان.ببخشید یک سوال داشتم.کابل برق من این مدلی هست که عکسش رو میزارم.ولی چندتا کنسول از دیدم این مدلی نبود چرا؟یه مدلی بود یه رنگ قرمز هم روش بود.چندنفر گفتن شاید مربوط به تفاوت ریجن ها باشه.من دستگام اسلیم ریجن 1 هست.
413Z8If3ogL._SY355_.jpg
پاور مدل فت و اسلیم این طوریه ولی مدل پرو هم قسمت دوشاخه و هم ورودی کنسولش 3 تایی هست مثل کیس خونگی و با مدل های دیگه فرق داره

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
پاور مدل فت و اسلیم این طوریه ولی مدل پرو هم قسمت دوشاخه و هم ورودی کنسولش 3 تایی هست مثل کیس خونگی و با مدل های دیگه فرق داره
من از چندنفر پرسیدم کابل برقشون این مدلی بوده.قت و اسلیم هم داشتن:
312Qdl6gugL.jpg
البته اون مدلی هم بوده ولی بیشتر این قرمزست.کدومش کابل اصلیه؟میگم شاید کابل رو تو کارتون عوض کرده باشن.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من از چندنفر پرسیدم کابل برقشون این مدلی بوده.قت و اسلیم هم داشتن:
312Qdl6gugL.jpg
البته اون مدلی هم بوده ولی بیشتر این قرمزست.کدومش کابل اصلیه؟میگم شاید کابل رو تو کارتون عوض کرده باشن.
تولیدات جدید انگار این طوریه دستگاه شما احتمالا سری قدیمی تر هستش

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
نه داداش مدل اسلیم 2115b hdr دارم سری جدیداً.عجبیه میپرسم ریجن ها مختلف دستگاه های مختلف کابل متفاوت دارن.
والا چی بگم تا جایی من میدونم فرق کوچیک دارن ولی نه این که این فیوز محافظ داشته باشه یکی نداشته باشه مثلا دستگاه فت قبلیم جای دوراهی معمولی خودمون از این سه راهی ها بود بستگی داره دستگاه از کدوم کشور بیاد
ولی بازم اگه حساس هستی از لوازم الکتریکی میتونی بگیره 5 تومن 10 تومن :D

• Like
Reactions: rezab

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
والا چی بگم تا جایی من میدونم فرق کوچیک دارن ولی نه این که این فیوز محافظ داشته باشه یکی نداشته باشه مثلا دستگاه فت قبلیم جای دوراهی معمولی خودمون از این سه راهی ها بود بستگی داره دستگاه از کدوم کشور بیاد
ولی بازم اگه حساس هستی از لوازم الکتریکی میتونی بگیره 5 تومن 10 تومن :D
نه منظورم اینه چرا فرق دارن:))))
زیاده تو این مملکت کابل اصلی رو عوض میکنن یه کابل دیگه میزارن.گفتم شاید برا من اینطوری شده باشه

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
دوستات
دوستان یه نفرنیست جواب مارو بده جیکارباید کنی

سلام دوست عزیز،این تیک زدن بازی ها احتمالا به خاطر اینه که اپدیت میخواد واسه منم همین طوری بود اپدیت کردم درست شد ، ولی اگه این مشکل تیک زدن تو همه بازی ها باشه و با اپدیت حل نشه احتمالا ایراد سخت افزاری داره ولی اگه میخوای مطمئن بشی نظر بقیه دوستان رو هم بپرس.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نه منظورم اینه چرا فرق دارن:))))
زیاده تو این مملکت کابل اصلی رو عوض میکنن یه کابل دیگه میزارن.گفتم شاید برا من اینطوری شده باشه
کابل برق چندان ارزشی نداره که بخوان عوضش کنن نوع کابل برق بستگی به ریجن و سفارش کشورها داره به طور معمول ریجن ۱ امریکا دو شاخه ای هست که عکسشو گذاشتین و تبدیل دو شاخه میخوره بهش که به تبدیل aiwa معروفه ریجن ۲ اروپا به خاطر برق ۱۱۰ ولت اکثر کشورهای اروپایی و داشتن ارت مدل سه شاخه ای هست که شما تبدیل سه شاخه به دوشاخه براش میخرید و مدل های ریجن ۳ آسیا و ریجن ۲ ژاپن دوشاخه نرمال معمولی دارند.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
کابل برق چندان ارزشی نداره که بخوان عوضش کنن نوع کابل برق بستگی به ریجن و سفارش کشورها داره به طور معمول ریجن ۱ امریکا دو شاخه ای هست که عکسشو گذاشتین و تبدیل دو شاخه میخوره بهش که به تبدیل aiwa معروفه ریجن ۲ اروپا به خاطر برق ۱۱۰ ولت اکثر کشورهای اروپایی و داشتن ارت مدل سه شاخه ای هست که شما تبدیل سه شاخه به دوشاخه براش میخرید و مدل های ریجن ۳ آسیا و ریجن ۲ ژاپن دوشاخه نرمال معمولی دارند.
البته کل اروپا مدل ۲۲۰ ولت هست ( دوشاخه‌ای مثل ایران ) بجز انگلیس که مدل سه شاخه‌ای هست

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر