مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
سلام ببخشید من یه سوال داشتم ذهنمو خیلی درگیر کرده ممنون میشم جواب بدین
من ps4pro دارم زیر دکمه هاش یه خط نور هست دیگه نمیدونم چند روزه بالای دکمه پاور مقداری نور از اون بالاش میزنه بیرون توی عکس هم مشخص کردم
مرسی
سلام ریجن دستگاه شما چیه منظورم pspro مال من ریجن 2 cuh7016b دستگاه شما هم صدای خاصی میده موقع بازی سنگین مثل مافیا 3 با اخرین اپدیت codww2 nfs payback البته غیر از صدای فن یه صدای خاصی دیگه میده مثل خرخر باشه البته باید نزدیک دستگاه باشی تا متوجه بشی و سوال اخرفن شما هم هی کم زیاد میشه به شدت تو بازیهای سنگین حتما یه چک بکنید جواب بدید اگه همشون این ظوری باشن 100 ذلار بیشتر نمیرزن تو فروم خارجی ها بیشتر همه این مشکلات رو داشتن یه عده هم نداشتن در مورد اون نور هم زیاد نگران نباش سونی تو ساخت این مدل جدیدا زیاد وسواس به خرج نداده فقط شما خودتون یا هرکسی میشناسین ps pro داشته باشه بگید امتحان کنه اگه ریجن 1 باشه بهتر برا مقایسه کیفیت
ریجن 2 اخرش 16مثل cuh7016b
ریجن 1 اخرش 15مثل cuh7015b

دوستان دستگاهتون رو امتحان کنید هر کی سر وصدا رو داره قضیه جدیه مشکل خازن انگار از منبع تغذیه ممکنه در طول استفاده مشکل سخت افزاری پیدا کنه انگار حالا باید ببینیم همه دستگاهها این جورین یا اینا که ایران میارن میترسم همه اینا که ایران میاد رفرشی باشن

اینا رو حتما ببینید فقط با هدفون گوش بدید تا متوجه بشید

اینم حتما ببنید صدای خرخر رو در the last of us چند حالت امتحان میکنه که مسخره کزده میگه صدا ترا کتور میده واقعا من وقتی مافیا 3 البته با اخرین پچ برای 4k بازی میکنم دقیقا همین صدا رو میده

اینم حتما ببنید قاب رو رو برمیداره دستگاه انگار خاموشه یعنی مشکل هواکش داره دستگاه اینقدر اروم میشه ماله منم همینطوره مال شما چه طور اصلا اینقدر صداش بلنده دستگاه تو اناقه بابام از تو حال صداش درو اومد گفت توربین تو اتاقه مشکل فن رو میشه این طوری حل کرد ولی اون خر خر ترسناکه یه چیز خوبه وقتی صدا فن میره بالا اون خرخر صداش محو میشه سونی بااین کنسول ساختنت
ps4 معمولی فت داشتم بدبخت صداش در نمیومد خودش لذت داره تو سکوت بازی کردن والا

حالا یه فن هایی هست برا پشت دستگاه هرکی استفاده کرده بگه مفیده یانه ببینیم شاید بهتر بشه دستگاه خیلی وحشیه یه چیز دیگه ویچر 3 رو بادیسک بدون اپدیت بااون گرافیک خفن که اجرا میکنم انگار دستگاه خاموشه اینقدر ساکته کلا عجیبه شاید اخرین اپدیتش رو نصب کنم صداش در بیاد

تو سری های جدید فن ارومتره که میشه cuh 7100ولی تو فروم خارجی ها خوندم صدای خرخر هنوز هست شایدم این دستگاهها رفرشی معلوم نیست باید بچه های سایت هر کی از هر جا خریده بگن این مشکلات رو دارن یا نه

حتما حتما این ویدئو هارو با هدفون گوش بدید تا صدای کنسول رو کامل بشنوید

سونی باید مثل xbox 360 slim روی فن رو باز میذاشت تا هوا بکشه البته خودمون هم میتونیم این کارو بکنیم باید وسواس رو کنار بزاریم

Last edited by a moderator:

Middle

کاربر سایت
Apr 23, 2018
2
سلام من اصن این مشکلاتی که شما میگین رو ندارم
بازیامم همه hdrو 4k فعاله مث uncharted 4و 5 و horizon یا این بازی جدیدا
صدای فن هم خیلی کمه این صدا هایی که تو ویدیو ها هست خیلی غیر طبیعیه

• Like
Reactions: Hosseinpashaei

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
سلام من اصن این مشکلاتی که شما میگین رو ندارم
بازیامم همه hdrو 4k فعاله مث uncharted 4و 5 و horizon یا این بازی جدیدا
صدای فن هم خیلی کمه این صدا هایی که تو ویدیو ها هست خیلی غیر طبیعیه

شما با پچ 4k بازی میکنید بازیها رو؟اگه اره که هیچی ولی اگه نه بله بازی اصلی با دیسک کنسول کاملا ارومه ولی با این اپدیتها مشکل داره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
حالا یه فن هایی هست برا پشت دستگاه هرکی استفاده کرده بگه مفیده یانه ببینیم شاید بهتر بشه دستگاه خیلی وحشیه یه چیز دیگه ویچر 3 رو بادیسک بدون اپدیت بااون گرافیک خفن که اجرا میکنم انگار دستگاه خاموشه اینقدر ساکته کلا عجیبه شاید اخرین اپدیتش رو نصب کنم صداش در بیاد
ویچر اصلن بدون اپدیت حال نمیده.
بعد از اپدیت بازی راه میوفته تازه.

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم اینه که کنسول رو روی سطح صاف میزاره لق میزنه.انگار یه ذره کجه.پایه هاش هم درسته نمیدونم چرا اینطوریه.مدل اسلیم

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم اینه که کنسول رو روی سطح صاف میزاره لق میزنه.انگار یه ذره کجه.پایه هاش هم درسته نمیدونم چرا اینطوریه.مدل اسلیم
درود
نگران نباش همه سری های فت و اسلیم و پرو همنیجوری هستن

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Ppss44

کاربر سایت
May 1, 2018
11
سلام دوستان یه سوال داشتم،من ۵ ماه پیش بازی فیفا ۱۷ ظرفیت یک رو ریختم اول بازی خوب اجرا میشد،اما الان لود بازی خیلی طول می‌کشه و وسط بازی هم خیلی شدید تیک داره،تو gta v هم این مشکل رو دارم،به نظر شما مشکلش از چیه؟

• Like
Reactions: Alireza021

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام دوستان
من اکانتمو وارد کردم بع از جند تا تایید وقتی اکی می کنم ساین اوت میشه
با کامپیوتر وارد میشه
ولیبا پی اس فور خیر