مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام.کنسول من برای بار اول بن شده.چقد طول میکشه از حالت بن در بیاد؟؟؟؟:-/
میشه یکی جواب بده چیکار باید بکنم؟؟؟؟
پشتیبانی سونی پیام بدید بگید چه مدته
اگه مدت دار باشه میگن
دائمم باشه هیچکاری نمیتونید بکنید

• Like
Reactions: rezab

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام
کسی تاحالا مشکل شناسایی دسته داشته ؟ یعنی با دسته ای که داشتی بازی میکردی و متصل بودی رو بعد از خاموش کردن و روشن کردن مجدد نشناسه ؟
من مدل فت داشتم یک بار هم این مورد پیش نیومد ولی الان دو هفتس رو گرفتم تو همین مدل کم 2 بار دسته این طوری شده به این شکل دسته رو دکمه پی اس رو زدم دستگاه رو روشن کنه حتی دستگاه رو هم روشن کرده ولی بعدش سفید موند و ابی نشد و کار هم نکرد حتی کابل هم زدم جواب نداد فقط دکمه رسیت جواب میده جالبه بعد از زدن دکمه رسیت کابل برای شناسایی نمیخواد و خودبه خود وصل میشه !!! البته پشت سر هم نه ولی تو این 2 هفته 2 بار شده
به نظرتون چی میتونه باشه ؟
دوستان من یک بار پرسیدم کسی جواب نداد
این مشکل رسیت کردن دسته رو کسی داره رو مدل پرو جدیدا ؟
میتونه مشکل از دانگل هدست باشه باگ بشه ؟ یعنی همیشه بعد از بالا اومدن دستگاه دانگل رو بزنم ؟

Alirezagh007

کاربر سایت
Mar 3, 2018
5
سلام دوستان من دیروز آپدیت ۵.۵۰ سونی رو روی ps4 ام آپدیت کردم امروز که دستگاه رو روشن کردم توی منو یا حتی توی همه بازیا یه کندی و لگی حس میکنم حتی یه حالت نویز کمی هم داره ! میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟
طبيعي وبراي خود آپديته

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام به همه دوستان
ببخشید بازی سبک racing که بشه به صورت local co-op (چند نفره افلاین) بازی کرد برای ps4 چی هست تو بازار؟
ایا driveclub و gt sport و dirt این حالت رو دارن یا اینکه با اپدیت دریافت کردن؟
و اینکه برای بازی همین حالت local Co-op کدوم نسخه call of duty بهتر و جذاب تر هست؟black Ops یا ghost?
خیلی ممنون میشم از دوستانی که پاسخ میدن.
عید همگی هم پیشاپیش مبارک.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام به همه دوستان
ببخشید بازی سبک racing که بشه به صورت local co-op (چند نفره افلاین) بازی کرد برای ps4 چی هست تو بازار؟
ایا driveclub و gt sport و dirt این حالت رو دارن یا اینکه با اپدیت دریافت کردن؟
و اینکه برای بازی همین حالت local Co-op کدوم نسخه call of duty بهتر و جذاب تر هست؟black Ops یا ghost?
خیلی ممنون میشم از دوستانی که پاسخ میدن.
عید همگی هم پیشاپیش مبارک.
عید شماهم مبارک
ولی داخل تاپیک خودش مطرح کنید سریع تر جواب میدن دوستان
بازی های موجود در بازار برای PS4

Sharifsh

کاربر سایت
Mar 18, 2018
1
سلام
چند وقتیه دسته هام لگ میزنن و هر کاری میکنم با چندین ثانیه تاخیر انجام میشه مثلا یخورده به چپ میرم 360 درجهدمیچرخه. دسته هارو چندین بار ریست کردم ولی درست نمیشه.
لطفا کمک کنید

wartale

کاربر سایت
Mar 21, 2018
4
سلام،سال نو مبارک
دوستان کسی مشکل شناسایی نشدن دسته رو داشته بصورت چراغ چشمک زن سفید(Blinking White )؟؟؟
دستگاه فقط با دکمه پاور روشن میشه و در هوم اسکرینش دسته شناسایی نمیشه ،فقط با کابل تو سیف مود شناسایی میشه !!!
من از هر راهی که تو نت بود استفاده کردم، ریست کردن ،کابل شارژر،Rebuild Database از طریق سیف مود،دکمه شیر و هوم....
هیچ راهی جواب نداده، امکان داره با هارد ریستور درس بشه یا با آپدیت فریم ور؟؟؟
کنسول من پرو هست و فریم ور اولیه خود دستگاه(4.07) روش نصبه!!!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
سلام،سال نو مبارک
دوستان کسی مشکل شناسایی نشدن دسته رو داشته بصورت چراغ چشمک زن سفید(Blinking White )؟؟؟
دستگاه فقط با دکمه پاور روشن میشه و در هوم اسکرینش دسته شناسایی نمیشه ،فقط با کابل تو سیف مود شناسایی میشه !!!
من از هر راهی که تو نت بود استفاده کردم، ریست کردن ،کابل شارژر،Rebuild Database از طریق سیف مود،دکمه شیر و هوم....
هیچ راهی جواب نداده، امکان داره با هارد ریستور درس بشه یا با آپدیت فریم ور؟؟؟
کنسول من پرو هست و فریم ور اولیه خود دستگاه(4.07) روش نصبه!!!!

اولین کار اپدیته عزیز تو هر وسیله ای.

ali.nabiloo

کاربر سایت
Mar 21, 2018
1
سلام دوستان ، من دیروز‌ gta v رو دیجیتالی خریدم ، دانلود و نصب که شد بازیو باز کردم منتها این ارور رو میده CE-34878-0
خواهشا اگر کسی‌ میدونه کمک کنه.

در ضمن بازی و کنسول آخرین آپدیت هستن،
موقع دانلود چندبار قطع شد امکانش هست ناقص دانلود شده باشه؟

Last edited by a moderator:

Monk3

کاربر سایت
Feb 23, 2018
5
سلام.من جدیدا پی اس پرو خریدم.امروز بعد از حدود ۴ ساعت بازی FIFA 18 قسمت journey وقتی از بازی خارج شدم یعنی اومدم تو صفحه اصلی ps4 تصویر رفت.صدای عوض شدن منوها میومد.ولی تصویر نبود تا کنسولو خاموش کردم و دوباره روشن کردم ک تصویر اومد و مشکلی نداشت.این طبیعیه؟

Ramin9341

کاربر سایت
Feb 25, 2018
1
سلام..دوستان کسی اگه راهی بلده بهم بگه پیش هر کس بردم نمیتونه درستش کنه..وسط بازی بودم دسته ها قطع شد دیگه هم هیچ دسته ای رو نمیشناسه...تو سیف مود میشناسه ولی حالت اسکرین نه..آپدیت هم ریختم بازم نشد..ینی بندازم دور دستگاهو؟بخدا قرضی گرفته بودم داستان شد واسم

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام دوستان
امروز اومدم یک بازی نصب کنم ارور داد فضا نداری رفتم قسمت استوریج کل فضا زده بود 499 گیگ در حالی که پلی استیشنم یک ترا هست
چرا اینطور شده؟؟؟
بازیایی که دیلیت میکنم توی صفحه اصلی دکمه option میزنم بعد گزینه دلیت
به نت هم وصل نیستم

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم با هدست گلد...

هدست با کابل وصل میکنم کامل همه صدا ها میاد با لپ تاپ هم چه با سیم چه به صورت وایرلس صداها مشکلی نداره ...
ولی از دیروز تا حالا وقتی به صورت وایرلس به کنسول وصل میکنم فقط صدای چت داخل هدست میاد و صدای بازی نمیاد به اصطلاح all audio کار نمیکنه چند بار هم ریست کردم هدست رو ...
چند بار هم چک کردم همه جا گزینه ها روی all audio باشه ولی بازم درست نمیشه نمیفهمم چرا دیروز کار میکرد امروز اینطوری شده

Hadi2018

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
با سلام
من مدت 1 ماهه ps4 pro خریدم و چهار تا بازی Horizon , dark souls 3 , star wars battlefront 2 , monster hunter روی هاردش به عنوان ظرفیت آفلاین برام ریختن.اما در بعضی جاهای خاص بازیها مثلا دیوارها یا درختها وقتی نزدیکشون میشم یک مقدار دیر به صورت کامل لود میشن.البته این مسئله در star wars خیلی کمتره.مشکل سخت افزاری داره یا چیزه دیگیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر