مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
شما آنلاین شو و نگران نباش.نهایتش هکیها میپره دیگه ولی واسه کنسول اتفاقی نمیفته.میتونی تو اکانت منیجمینت هم بری قسمت دیلت یوز و همشون رو پاک کنی

خیلی ممنون دوست عزیز،ولی میگن اگه آنلاین بشی امکان داره دستگاه بن بشه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
شما آنلاین بشی یا نشی احتمال بن شدن هست چون اکانت رو کنسول اکتیو میشه
ولی اگه خیلی وقته بازیا رو کنسول ریخته شدن دیگه احتمالا کنسول بن نشده آنلاین بشید نشید فرقی نمیکنه ولی خب احتمال زیاد به نت وصلش کنید بازیای هکیش اکثرا قفل میشن

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
شما آنلاین بشی یا نشی احتمال بن شدن هست چون اکانت رو کنسول اکتیو میشه
ولی اگه خیلی وقته بازیا رو کنسول ریخته شدن دیگه احتمالا کنسول بن نشده آنلاین بشید نشید فرقی نمیکنه ولی خب احتمال زیاد به نت وصلش کنید بازیای هکیش اکثرا قفل میشن
آره بازی ها خیلی وقته ریخته شده حدودا ۶یا۷ ماه که ریخته شده،پس آنلاین شم مشکلی ندارن.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
کنسول عمرا بن بشه.چون باید طرف که اکانتش رو وارد کردی شکایت قضایی بکنه و بعدش هم ثابت کنه که خودش اکانتش رو باهات اشتراک نکرده(چون اشتراک اکانت یه چیز قانونیه که خود سونی گذاشته)ثابت کردن اینم یه چیز محالی هست.بهترین و بی دردسرترین راه واسه طرف و خود سونی اینه که شما رو دی اکتیو کنه و خلاص و بازیها قفل بشن.اگه قرار بر بن شدن باشه شما باید بعد ریختن اکانت هکی دیگه تا قیامت نباید به نت وصل شی

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
کنسول عمرا بن بشه.چون باید طرف که اکانتش رو وارد کردی شکایت قضایی بکنه و بعدش هم ثابت کنه که خودش اکانتش رو باهات اشتراک نکرده(چون اشتراک اکانت یه چیز قانونیه که خود سونی گذاشته)ثابت کردن اینم یه چیز محالی هست.بهترین و بی دردسرترین راه واسه طرف و خود سونی اینه که شما رو دی اکتیو کنه و خلاص و بازیها قفل بشن.اگه قرار بر بن شدن باشه شما باید بعد ریختن اکانت هکی دیگه تا قیامت نباید به نت وصل شی
شما وقتی 2 -3 بار گزارش بشی مطمعن باش که بن میشی شکایت قضایی هم نیاز نیست به خود پشتیبانی سونی فقط کافیه صحبت کنی

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بن شدن خیلی خیلی آسون تر از اونی که فکر کنی اتفاق می افته
نمونه اش همینجا زیاد بوده
اگر کسی رو بن بکنن مثلا توی ایران چیکار طرف می خواد بکنه ؟؟!!! یقیه کی رو می خواد بگیره ؟
بنظرم 80 درصد ارزش کنسول به آنلاین زدنش هست
اگر کسی آنلاین باز نیست خوب بره کنسول هکی تهیه کنه که پول مفت بابت اکانتم نده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
بن شدن خیلی خیلی آسون تر از اونی که فکر کنی اتفاق می افته
نمونه اش همینجا زیاد بوده
اگر کسی رو بن بکنن مثلا توی ایران چیکار طرف می خواد بکنه ؟؟!!! یقیه کی رو می خواد بگیره ؟
بنظرم 80 درصد ارزش کنسول به آنلاین زدنش هست
اگر کسی آنلاین باز نیست خوب بره کنسول هکی تهیه کنه که پول مفت بابت اکانتم نده
الان طرف چه کار غیر قانونی کرده که سونی میخاد بنش کنه؟البته نفس کار بده ولی از لحاظ قانونی به این سادگی نمیشه به کسی اتهام زد و بنش کرد.سونی دی اکتیو میکنه تمام

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام دوستان یه سوال داشتم این directer mode چیه تو gta v؟
بعد انلاینه یا افلاین؟
سلام دوست عزیز
من رو کامپیوتر رفتم رو director mode، اینجوری بود که یه کاراکتر انتخاب میکردی، حالا هر کاراکتری (اگر کامل کرده باشی بازی رو حتی میتونه حیوون باشه)،بعد یه سری قابلیت ها هست که میتونی فعال یا غیرفعال کنی.مثلا پرش بلند، تغییرات آب و هوا جون بینهایت و...
بعد با کاراکتری که انتخاب کردی میتونی تو مپ هر کاری بکنی.(بیشتر واسه این، این قابلیتو گذاشتن که اگه کسی خواست کار های به قولی سینمایی تو بازی انجام بده بتونه اینکارو بکنه)
من افلاین بازی کردم.اما فکر نمیکنم آنلاین و افلاین تاثیری رو director mode بزاره. در هر حال افلاین هم میشه استفاده کرد ازش.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان کسی مشکل داخل نرفتن دیسک داشته ؟ میدونید از چیه ؟ البته اتو اجکت نه درایو با این که خالیه ولی گونه ای رفتار میکنه که انگار داخلش دیسک هست و اجازه ورود نمیده
تا حالا 3 ساله داشتم مشکلی نداشت فرمت کردم که بدم بره این طوری شده فک کنم دوریم براش سخته :neutral:

Ggttaa

کاربر سایت
Jan 29, 2018
3
سلام دوستان یه سوال داشتم این ارور ce-34878-0 واسه چیه؟ وسط مرحله ۲۰ انچارتد ۴ میاد و بازی میپره. بیرون بازی ام هکیه

Attachments

• IMG_20180130_130832_740.jpg
    IMG_20180130_130832_740.jpg
    20.9 KB · مشاهده: 27

javad00178

کاربر سایت
Jan 29, 2018
14
سلام
اقايون توره خدا جوابمو بديد . من ps4 تازه خريدم بعد هنگامي كه بازي ميكنم يه موقع هايي از سمت دستگاه فكر كنم دي وي دي رامش باشه يه صداي تقه مانند مياد ميخواستم بدونم طبيعيه ؟
يه سوال ديگه همه ميگن ps4 رو زماني كه روشنه حركتش بدي خراب ميشه من چند باري خيلي كم حركتش دادم منتي الان سالمه و كار ميكنه . ايا سالمه يا تكونش دادم ممكنه چيزيش خراب شدع باشه ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
سلام
اقايون توره خدا جوابمو بديد . من ps4 تازه خريدم بعد هنگامي كه بازي ميكنم يه موقع هايي از سمت دستگاه فكر كنم دي وي دي رامش باشه يه صداي تقه مانند مياد ميخواستم بدونم طبيعيه ؟
يه سوال ديگه همه ميگن ps4 رو زماني كه روشنه حركتش بدي خراب ميشه من چند باري خيلي كم حركتش دادم منتي الان سالمه و كار ميكنه . ايا سالمه يا تكونش دادم ممكنه چيزيش خراب شدع باشه ؟

حساس نباش خیلی اون صداها هم طبیعی هست.
نه مشکلی نداره تکون اروم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر