مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
امروز کنسولو روشن کردم- چون ظهر یه ارور گرفته بودم وسط یه بازی رفتم restore licenses رو زدم بعد قفل شد همونطور !! هر کار کردم قفل بود تا جایی که خواستم بیام رو منو اومدم بعد زد ریستارت شه باز قفل کرد رو همون.. حتی از جلو خاموش کردم عمل نکرد تا اینکه ناچار شدم کابلو از برق بکشم !! بعد روشن کردم اوکی بود..مشکل از چیه ؟؟
من کنسولو بالای 3 ساله که دارم..البته نمیدونم ربط داره یا نه..اما روی کنسولو با کناره هاشو با یه دستمال تقریبا مرطوب پاک کرده بودم ..میدونم که اب نرفت داخلش..چون دستمال فقط یه ذره مرطوب بود ..چون قبلش کاری نکرده بودم جز این به همین شک کردم ..ربطی داره ؟ فقط روی کنسولو با کناره ها رو تمیز کرده بودم
لطفا دوستان واردن بگن داستان چی بود که اینطور شد

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام دوستان
من PS4 slim دارم یه مدته که دستگاه تق تق می‌کنه اما این صدا با فاصله هست یعنی یه تق می‌کنه ۱ دقیقه بعد دوباره تق میکنه، حتی وقتی دیسک داخل دستگاه نیست و حتی وقتی دستگاه خاموشه این صدا میاد،از یکی دونفر پرسیدم گفتن که مشکل از هارد دستگاهه.
به نظر شما این صدا می‌تونه از هارد باشه؟یا چیزه دیگه ای هست مثلاً فن دستگاه

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام دوستان
من PS4 slim دارم یه مدته که دستگاه تق تق می‌کنه اما این صدا با فاصله هست یعنی یه تق می‌کنه ۱ دقیقه بعد دوباره تق میکنه، حتی وقتی دیسک داخل دستگاه نیست و حتی وقتی دستگاه خاموشه این صدا میاد،از یکی دونفر پرسیدم گفتن که مشکل از هارد دستگاهه.
به نظر شما این صدا می‌تونه از هارد باشه؟یا چیزه دیگه ای هست مثلاً فن دستگاه
دوست عزیز هیچی نیست...این صدا از پلاستیک بدنه میاد..مخصوصن بعد خاموش کردن..
من خودم پرو دارم و این صدا رو میده...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من امروز هدست گلد گرفتم، بعد بدون مشکل کار میکرد، دانگل رو وصل کردم به لپتاب و آهنگ گوش کردم، بعد از اینکه دانگل رو از لپتاپ جدا کردم و به PS4 وصل کردم وقتی از طریق wifi وصل میشه به PS4 صدای هدست کم میشه :| هرچقدر هم زیاد میکنم زیاد نمیشه
در صورتی که از طریق کابل Aux وصلش میکنم به دسته صدا درسته، از طریق دانگل بلوتوث هم به لپتاپ وصل میشه درسته صداش

فکر کنم درایورش روی PS4 مشکل پیدا کرده، کسی میدونه چهطوری باید این مشکل رو درست کنم؟

• Like
Reactions: ps3_360_wii

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
ای بابا..... یه هفتست ک مشکلمون رو گفتیم کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟
اگه درست فهمیده باشم شما کنسول قبلیتون رو از تو اکانتتون دی اکتیو نکردین و بخاطر همین هم اکانت رو این کنسول اکتیو نمیشه.اول از طریق pc تو سایت سونی وارد اکانت بشین و کنسول قبلی رو دی اکتیو کنید بعد رو این کنسول وارد بشید و اکتیو .

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
سلام الان داشتم با ps4 بازی میکردم
دستم وصل بود به کنسول هدفونم به دسته وصل بود
یه دفعه وسط بازی صدا قطع شد و تصویر دور خودش چرخید و بعد ارور اومد دسته کانکت نیست
و بعد یک دقیقه درست شد و برگشت حالت عادی
میخواستم ببینم مشکل از سی پیو هست!
خیلی نگرانم کرد

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام الان داشتم با ps4 بازی میکردم
دستم وصل بود به کنسول هدفونم به دسته وصل بود
یه دفعه وسط بازی صدا قطع شد و تصویر دور خودش چرخید و بعد ارور اومد دسته کانکت نیست
و بعد یک دقیقه درست شد و برگشت حالت عادی
میخواستم ببینم مشکل از سی پیو هست!
خیلی نگرانم کرد
سلام
اگر زیاد این اتفاق افتاد احتمال داره ایسی شارژ دسته مشکل پیدا کرده باشه.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: mohamad mehdi

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
250 گیگ جا داشتم میخواستم دیتای آنچارتد ۴ رو بریزم گفت جا نداری، ۵۰ گیگ خالی کردم تا گذاشت نصب کنم. این چه وضعشه؟ مشکل از کجاس؟ راه حلش چیه؟

Shayanhasabloo

کاربر سایت
Jun 10, 2017
2
آقا سلام
کنسول من اسلیم ریجن دو هست وقتی می خواهم با سی دی فیفا بازی کنم اواسط بازی مقداری گیر میکند یعنی حرکت بازیکنان کند شده و سپس روان می شود سی دی هم کاملا لود می شود و وقتی دیدم احتمال می دهم سالم باشد یعنی سالم است چه کنم

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
آقا سلام
کنسول من اسلیم ریجن دو هست وقتی می خواهم با سی دی فیفا بازی کنم اواسط بازی مقداری گیر میکند یعنی حرکت بازیکنان کند شده و سپس روان می شود سی دی هم کاملا لود می شود و وقتی دیدم احتمال می دهم سالم باشد یعنی سالم است چه کنم
داداش منم اسلیم دارم
مشکلات شما برای منم هست
حتی از من صدا فن به وضوح به گوش میرسه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام

من امروز هدست گلد گرفتم، بعد بدون مشکل کار میکرد، دانگل رو وصل کردم به لپتاب و آهنگ گوش کردم، بعد از اینکه دانگل رو از لپتاپ جدا کردم و به PS4 وصل کردم وقتی از طریق wifi وصل میشه به PS4 صدای هدست کم میشه :| هرچقدر هم زیاد میکنم زیاد نمیشه
در صورتی که از طریق کابل Aux وصلش میکنم به دسته صدا درسته، از طریق دانگل بلوتوث هم به لپتاپ وصل میشه درسته صداش

فکر کنم درایورش روی PS4 مشکل پیدا کرده، کسی میدونه چهطوری باید این مشکل رو درست کنم؟

درود
اینجا که تو عکس مشخص کردم یک سوراخ ریز هستش وقتی به PS4 وصل کردی دانگل رو ، با یک سوزن آروم فشار بده یک دکمه زیرشه اون دکمه ریست دانگل هستش و به احتمال 99 درصد مشکلتون حل میشه .
موفق باشید....

9sde_ghsled.png

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
دوست عزیز هیچی نیست...این صدا از پلاستیک بدنه میاد..مخصوصن بعد خاموش کردن..
من خودم پرو دارم و این صدا رو میده...

سعید جان خیلی ممنون به خاطر پاسخی که دادی اما دستگاه رو بردم پیشه یه تعمیرکار و گفت مشکل از لنز دستگاهه ودیگه نباید با دیسک بازی کنم تو هارد باید بازی بریزم،اگه توام این مشکلم داری یعنی دستگاهت تق تق می‌کنه حتما ببرش پیشه تعمیرکار قابل اعتماد شاید بعداً برات مشکل ایجاد کنه

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
250 گیگ جا داشتم میخواستم دیتای آنچارتد ۴ رو بریزم گفت جا نداری، ۵۰ گیگ خالی کردم تا گذاشت نصب کنم. این چه وضعشه؟ مشکل از کجاس؟ راه حلش چیه؟
کنسول ps4 فضای مورد نیاز برای دانلود دیتا/بازی از قبل رزرو میکنه. شما باید از لیست دانلودهاتون بازی/دیتا رو کنسل کنید تا فضای هارد دیسک خالی شه

• Like
Reactions: shahriyar_pc

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
آقا سلام
آپدیت های بازی رو کامل نصب کنید.
افت فریم بیشتر مربوط به خود بازی هست تا دیسک.

• Like
Reactions: shahriyar_pc

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سعید جان خیلی ممنون به خاطر پاسخی که دادی اما دستگاه رو بردم پیشه یه تعمیرکار و گفت مشکل از لنز دستگاهه ودیگه نباید با دیسک بازی کنم تو هارد باید بازی بریزم،اگه توام این مشکلم داری یعنی دستگاهت تق تق می‌کنه حتما ببرش پیشه تعمیرکار قابل اعتماد شاید بعداً برات مشکل ایجاد کنه
وقتی توی دستگاه دیسک نیست و خاموشه هم تق تق میکنه چه ربطی به لنز دستگاه داره؟
حتما جای معتبر ببرید دستگاه رو

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر