مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

rastinb

کاربر سایت
Sep 18, 2012
15
نام
علی
با سلام و خسته نباشید
من میخوام ps4 pro بخرم.ولی فکر کنم مشکل اجرای بازی و افت فریم دارد.از دوستان و اساتید سوالی دارم. تاریخ آپدیت جدید ps4pro کی هستش ؟ و آیا با آپدیت این مشکل حل میشه یا نه ؟ چون می خوام PRO بخرم ولی میترسم مشکل اف فریمش حل نشه ؟ اگه میشه یه تاریخ به من بدید ببینم آپدیتش کی میاد یا اینکه یه منبع معرفی کنید که هروقت آپدیت اومد از اونجا چک کنم.ضمنآ گشتم توی فروم همچین تاپیکی پیدا نکردم و ایجادش کردم.اگر همچین تاپیکی داریم لطفآ انتقال بدید . ممنون !

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
کسی نیس جواب سوال بده دوستان ؟!!
سلام دادا مشکل افت فریم تو همه بازی ها نبوده در ضمن اصلا مشکل خاصی نیست مربوط به سازگاری بازی با کنسول هست , آپدیت جدید سونی که اخیرا داد ولی مطمئن باش این مشکل جزئی زود حل میشه

• Like
Reactions: rastinb

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
درود
این مشکل فقط تو یه سری گیم اتفاق افتاده که احتمال زیاد براشون اپدیت میاد .
یه سری دیگه هم مثل batman return to arkham با وجود این که هیچ حرفی از PS4 pro براشون زده نشده ولی کنسول جدید 15 فریم بیشتر میداده .
در کل ، اگه tv 4k داری پیشنهاد میشه و گرنه میتونی با هزینه کمتر یه پلی 4 اسلیم تهیه کنی ...

rastinb

کاربر سایت
Sep 18, 2012
15
نام
علی
من PS4 ندارم و تازه می خوام یه دونه بخرم.با توجه به چیزهایی که شنیدم و پرسیدم فک کنم بیارزه 500 تومن بیشتر واسه PRO.شاید در آینده 4K هم گرفتم واسه همین ترجیه میدم یه دفعه Pro بگیرم به امید اینکه سریعتر آپدیت بده و این مشکلاتش تو چخد تا بازی حل شده. راستی تاریخ نهایی GT Sport هم میدونید ؟!!

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام دوستان دیشب واسه اولین بار در حین بازی(MGS ) کنسول خواموش شد دیگه با دسته روشن نشد بعد چند دقیقه با خود کنسول روشن کردم فک کنم هارد و چک کرد ( 0%تا100% ) بعد روشن شد مشکل چیه ب نظرتون ؟
این شروع پروسه خراب شدن کنسوله .به خصوص اگر سری قدیمی باشه .مشکل هم در سیستم خنک کنندگیه.هرچه زودتر بفروش به یه از همه جا بی خبر

Titan Ps4

کاربر سایت
Aug 17, 2015
1
سلام به همه لطفا راهنمایی کنید من هر چند ماه یه کابل HDMI باید عوض کنم بعد یه مدت استفاده دستگاه روشن میشه ولی تصویر روی LED نمیاد دقیقا مشکل درگاه HDMI برام پیش میاد چگار باید کنم

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام دوستان آقا این دوست ما دستگاشو که روشن میکنه تصویر نمیاره بالا چراغ روی دستگاه هم حتی از حالت آبی چشمک زن به صورت سفید در میاد ولی اصلا تصویر نداره حتی وقتی میخواد بره رو حالت safe mode بازم تصویری نداره جای کابل اچ دی هم تغییر داده ولی بازم بی نتیجه بوده..البته به گفته خودش هروقت کارش با دستگاه تمام میشده از برق میکشیده منم بهش گفتم شاید به همین خاطر باشه حالا اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه ممنون میشم

Sleepy

کاربر سایت
Nov 22, 2016
13
سلام دوستان دیشب واسه اولین بار در حین بازی(MGS ) کنسول خواموش شد دیگه با دسته روشن نشد بعد چند دقیقه با خود کنسول روشن کردم فک کنم هارد و چک کرد ( 0%تا100% ) بعد روشن شد مشکل چیه ب نظرتون ؟
به خاطر نوسان برق که نبوده؟ چون هر وقت دستگاه بدون خاموش شدن از برق کشیده بشه هارد رو چک میکنه
شما بهتره کنسول رو جای خنک تر بزاری و به هیچ عنوان وقتی روشن هست تکونش ندی
با یه آدم متخصص هم مشورت بگیری بهتر به جواب میرسی

این شروع پروسه خراب شدن کنسوله .به خصوص اگر سری قدیمی باشه .مشکل هم در سیستم خنک کنندگیه.هرچه زودتر بفروش به یه از همه جا بی خبر
عجب راه حل عالی ای!؟:-w
مواظب باش فقط خودت یه روز یه از همه جا بی خبر نشی

سلام دوستان آقا این دوست ما دستگاشو که روشن میکنه تصویر نمیاره بالا چراغ روی دستگاه هم حتی از حالت آبی چشمک زن به صورت سفید در میاد ولی اصلا تصویر نداره حتی وقتی میخواد بره رو حالت safe mode بازم تصویری نداره جای کابل اچ دی هم تغییر داده ولی بازم بی نتیجه بوده..البته به گفته خودش هروقت کارش با دستگاه تمام میشده از برق میکشیده منم بهش گفتم شاید به همین خاطر باشه حالا اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه ممنون میشم
با تلویزیون دیگه ای هم تست کردی؟
در ضمن میگن بهتره بعد از بستن بازی یه ده دقیقه ای صبر کنی تو منوی اصلی باشی بعد کنسول رو خاموش کنی که دمای کنسول متعادل بشه
اونوقت دوست شما یکسره از برق میکشه دستگاه رو؟ اکیدا توصیه شده دستگاه وقتی روشن هست از برق کشیده نشه
همین احتمال رو بچسبی فکر کنم خوب باشه:|

Last edited by a moderator:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
معلومه دیگه دستگاهش خراب شده .بده تعمیرکار شاید تونستن براش درستش کنن البته مثل روز اولش نمیشه.بعد اینکه کنسول خاموش میشه و میره رو استند بای از برق کشیدن مشکلی نداره.خرتبیش به خاطر اینه که دستگاهش به احتمال زیاد از سری اول بوده و دیگه عمر خودشو کرده.

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر