مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

A.m.safari

کاربر سایت
Dec 6, 2016
20
دادا این بعد از نیم ساعت شروع میشه گرم شدنش.مشکلی نیس؟؟

میزارمش رو میز .ولی گرم میشه میخواستم ببینم مشکل داره؟

Last edited by a moderator:

A.m.safari

کاربر سایت
Dec 6, 2016
20
سلام دوستان جواب بدین لطفا
من یه ps4 1216a خریدم بعد از نیم ساعت گرم میشه ...جاشم رو میزه...اطرافشم تقریبا بازه اما گرم میشه ...مشکل داره یعنی؟؟؟؟؟؟

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
دوستان سلام
یه موضوعی ذهن منو درگیر کرده
دو هفته پیش ps4 1216b گرفتم گذاشتمش روی سطح صاف انگار طرف هاردش بالاتر از طرف سمت راستش بود سمت هاردو فشار میدادی کنسول کج میشد ولش میکردم بر میگشت حالت اولیه خلاصه لق میزنه پایه هاشم درسته روی سرامیک و میز و زیر تلویزیونم امتحان کردم بازم همونطوریه و لق میزنه مشکلش چیه؟
ps4 هرکی اینطوری بود همینجا بگه بفهمیم برا چیه
فیلمشم میزارم ابهامات برطرف شه
video_2016-12-09_20-37-21
ممنون:D

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان سلام
یه موضوعی ذهن منو درگیر کرده
دو هفته پیش ps4 1216b گرفتم گذاشتمش روی سطح صاف انگار طرف هاردش بالاتر از طرف سمت راستش بود سمت هاردو فشار میدادی کنسول کج میشد ولش میکردم بر میگشت حالت اولیه خلاصه لق میزنه پایه هاشم درسته روی سرامیک و میز و زیر تلویزیونم امتحان کردم بازم همونطوریه و لق میزنه مشکلش چیه؟
ps4 هرکی اینطوری بود همینجا بگه بفهمیم برا چیه
فیلمشم میزارم ابهامات برطرف شه
video_2016-12-09_20-37-21
ممنون:D
برای همه اینطوری است نگران نباش میتوانی بیک پایه برای آن قسمت درست کنی

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من دیروز دستگاه روشن کردم همه چی عادی و معمولی بود (منظورم سرعت بالا اومدن منو کاربری و روشن شدن دستگاست)، رفتم بخش نتورک کانکت اینترنتتو زدم بعد ک وصل شد رفتم تو منو دیدم موقع جابجایی برنامه ها تو منو لگ میزنه.بعد رفتم قسمت hard disk management ی مقدار با تأخیر محاسبه رو انجام داد و دیدم رفته رفته داره از فضای خالی هاردم کم میشه1gig 1gig . صبر کردم دیدم تا 150 گیگ کم شد دستگاه ریستارت زدم منو بالا اومد بدون مشکل و لگ رفتم قسمت مدیریت هارد دیدم همون تا 150 گیگ ک کم شده بود بهم نشون داد،بعد رفتم نتو کانکت زدم دوباره فضای خالی قبلا ک هاردم داشتو نشون دادو(170 گیگ) درست شد.بعد از اون دوبار ک ب نت وصل شدم مشکلی نبود. در ضمن دستگاه رو یک ماهه خریدم ک تا حالا مشکل خاصی نداشته و هاردم صدای خاصی نمیده ک مثلا مشکل از هارد باشه(فقط در صورتی ک گوشتو بزاری قسمت هارد ی صدای خیلی ریز میده ،باید زیاد توجه کنی تا صداشو بشنوی،ک فک میکنم طبیعی باشه).ممنون میشم بگید مشکل کجاست.مدل دستگاه 1216-500gig-frimware 4.6

سلام داداش.

براي منم اين پر شدن خود به خود هارد خيلي پيش مياد. فقط هم بعضي وقتا كه آنلاين ميشي اين اتفاق ميفته.

ولي مشكل خاصي نيست چون فضاي هارد را دوباره برميگردونه.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
من که دارم ولی دهنم سرویس شده ، ایرادهای عجیب غریب !!!

با ps4 معمولی وصل میشم تلوزیون HDR رو جواب میده ولی با PRO وصل میشم میگه تلوزیون شما HDR رو ساپورت نمیکنه !!
مشکل بعدی کابل HDMI هست که حتما" باید ورژن 2 وصل کنی وگرنه وسط بعضی از بازی ها تصویر سیاه میشه
خلاصه اگه میتونید صبر کنید تا آپدیت ها اساسی بیاد ، خودشون گفتن با خیلی از تلوزیون ها مشکل دارن مخصوصا" LG که متاسفانه آپدیت اساسی به این زودی ها قرار نیست بیاد .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
مطمئنی؟ واسه شمام اینطوریه؟برای چن نفر دیگه سوال کردم اینطوری نبود
ممنون
منم بعد تماشای فیلم همون کارو انجام دادم ولی اینجوری نی برا من!:| پایه هاش نشکسته؟ کنده نشده؟:| یه عکسی فیلمی چیزیم از کفه دستگات بزار!

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
منم بعد تماشای فیلم همون کارو انجام دادم ولی اینجوری نی برا من!:| پایه هاش نشکسته؟ کنده نشده؟:| یه عکسی فیلمی چیزیم از کفه دستگات بزار!
اره داداش ن فک نکنم شکسته باشع همه چیش درسته! عکس پایین ببین چک کن ببین همشونو داری؟ بعدش مدل دستگاهت چیه؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
دوستان دسته من اون آنالوگی که باهاش شخصیت هارو میشه حرکت داد مشکل پیدا کرده

برای مثال dishonored یا tomb raider بازی میکردم شخصیت بازی خودش آروم آروم میرفت عقب تا اینکه آنالوگو به جلو حرکت میدادم

میخواستم بدونم چه کنم؟ببرم نمایندگی یا گارانتی داره؟
البته فیفا17 که بازی میکنم مشکلی نداره

یه دسته دیگم هم دارم که سالم ولی توش مثل اینکه یه چیز کوچیک خورد شده دسته رو تکون میدم صدا میده کخ اونم نمیدونم چیه

اینم بگم که من خیلی خوب از دسته ها نگهداری میکنم نمیدونم چرا اینجوری شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر