مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
الان شما اگه یه بار کنسول رو ریست کلی کنی مشکلت حل میشه.ولی اگه زیاد اذیت کننده نیست ارزش نداره.:)

ریست کلی منظورته ؟ یا ریبیلد دیتا بیس ؟
منم همین مشکل رو دارم
شما نتت رو قط کن ابی میشه رو اتیش!
نمی شه که داریم از نت استفاده می کنمی انلاین بازی می کنیم پیام میدیم و ... نت قطع بشه که هیچی !

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
نمیدونستم.ممنون.
ولی دوستاش و بازیاش و اپدیتلش و....میپره

دوستاش هم رو اکانت psn ست میشن و از بین نمیرن :D8-|
فقط چیزایی که در قالب فایل هستن (سیو ، دیتای بازی ها ، تصاویر ، ویدیو ها و نظایرشون)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
دوستاش هم رو اکانت psn ست میشن و از بین نمیرن :D8-|
فقط چیزایی که در قالب فایل هستن (سیو ، دیتای بازی ها ، تصاویر ، ویدیو ها و نظایرشون)

:|
من اینا رو نمیدونستم.حالا شماهام ضایع کنید فقط:d

Saeed777

کاربر سایت
Nov 22, 2015
15
ریسیت فاکتوری هم کردم اما بازم مشکلم حل نشده.ترو خدا بگید من چیکار کنم؟آخه این نقطه های سفید ریز مال چیه؟کنسول ک مشکلی نداره بازی کاملا راحت باز میشن و مشکلی نیست

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ریسیت فاکتوری هم کردم اما بازم مشکلم حل نشده.ترو خدا بگید من چیکار کنم؟آخه این نقطه های سفید ریز مال چیه؟کنسول ک مشکلی نداره بازی کاملا راحت باز میشن و مشکلی نیست
شاید ورودی تلویزیونت خراب شده باید بازش کنی تمیزش کنی یوقت بخاطر گرد و خاک نویز میندازه روی سیستم و بُردش...

پلی4 رو بزن روی تلویزیون دیگه،ببین بازم مشکل داری؟
یه دقیقه ببر خونه رفیقت تست کن بیا خیال خودتو راحت کن!

هرچی هم چیز نویزی هست از کنار تلویزیون ببر کنار،ضبط باند موبایل آداپتور هرچییییی حتی وایرلس خونه.ببر کنار یه تست بزن شاید نویز یکی از این وسایله.

موفق باشی!

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام دوستان یه چند روزیه احساس میکنم صدای کنسولم خیلی رفته بالا جوری که انگار همیشه در حال نصب دیسکه. از موقعی که دستگاه رو حرکت دادم ( از حال بردم تو اتاق ) و بتلفیلد ۴ رو نصب کردم. خیلی شدید نیست ولی واسم آزار دهندست. میدونم که توی یه سری بازیای سنگین صدای دستگاه میره بالا ولی خب رو مخمه انگاری روی همه بازیا اینطوریه. به نظر میاد به کنسول داره فشار میاد. باید چیکار کنم؟

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
دوستان سلام. من دسته خریدم برای کنسول که باداداشم فیفا بازی کنم. دسته دوم من وقتی کلید وست میزنم میشه دسته 1 و اون یکی دسته خاموش میشه چیکار کنم دو تا دسته من فعال بشه؟؟

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
دوستان من به یه مشکل تو ps4م خوردم
وقتی دستگاهو روشن میکنم میرم تو بخش اعلانات دستگاه وارد اون بخش نمیشه(البته اگه وایسم بعد ده دقیقه صفحش باز میشه!!) و من با دکمه هوم برمیگردم وقتیم میرم بعدش توستینگ دستگاه چند دقیقه هنگ میکنه و بعد چند دقیقه درست میشه
فک کنم بعد از نصب لست اف اس اینجوری شد به نظرتون مشکل از کجاست ریبیلد دیتا بیسم کردم ولی درست نشد؟

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
دوستان سلام. من دسته خریدم برای کنسول که باداداشم فیفا بازی کنم. دسته دوم من وقتی کلید وست میزنم میشه دسته 1 و اون یکی دسته خاموش میشه چیکار کنم دو تا دسته من فعال بشه؟؟

برای فعال کردن دسته دوم باید دو تا اکانت فعال داشته باشین و وقتی دسته دوم رو روشن می کنین اکانتی که دسته ای بهش متصل نیست رو انتخاب می کنی، همین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر