مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
وقتی کنسول رو روشن میکنم رو آرم ps مشکلی نداره ولی وقتی منو میاد بالا این نقطه ها شروع میشه.و توی هر تصویر به یه شکله مثلا کم و زیاد میشه یا تکون میخورت و تصادفی هستن
بهترین راه حلی ک برا برطرف کردنش هست چیه؟امکانش هست GPU گرافیکم مشکل داشته باشه؟

واسه خودمم قبلن پیش اومده.فقط اینکارو کن ببین تاثیر مثبتی داره »
برو به تظیمات کنسول پلی4 برو به گزینه Sound and Screen برو به گزینه Video output و گزینه ی RGB Range رو دستکاری کن.اول بزار FULL ببین مشکلت حل میشه؟
گزینه Deep Color Output هم تنظیم کن...

امیدوارم اینا مشکلت رو حل کنه.

نه بعید میبینم مشکل گرافیکی باشه چون گرافیک ربطی به خروجی تلویزیون نداره،خروجی تلویزیون از کنترل کننده HDMI که مدارش کاملن جدا از گرافیکه،تغذیه میشه.

موفق باشین :)

saruman

کاربر سایت
Dec 9, 2011
14
رفقای حرفه ایی مشکلات ps4 همین چنتاس؟ ایراد سخت افزاری چیزی نداره؟ ولی این اتو اجکت و اتو ریسته بد چیزیه ها به گمونم بایس بیشتر صب کنم تا حسابی ایراداش حل بشه یه چیزی بشه عینهو اسلیم نسل هفت عمریه عمری

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

zitanix

کاربر سایت
Mar 11, 2009
9
نام
بهروز
سلام
دوستان من یه مشکلی ببام پیش اومده
کنسول چند روز خاموش بود امروز که روشنش کردم وقتی کلید پاور رو می زنم چراغ آبیش یه لحظه روشن میشه و بوق می زنه و دستگاه خاموش میشه.

کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟

تمام کابل ها رو هم کشیدم ولی بازم این مشکل هست

مدل دستگاه هم CUH-1000 هستش

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام
دوستان من یه مشکلی ببام پیش اومده
کنسول چند روز خاموش بود امروز که روشنش کردم وقتی کلید پاور رو می زنم چراغ آبیش یه لحظه روشن میشه و بوق می زنه و دستگاه خاموش میشه.

کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟

تمام کابل ها رو هم کشیدم ولی بازم این مشکل هست

مدل دستگاه هم CUH-1000 هستش

سلام تو کلیپی که گذاشتم مثل مشکل شما تو یه ps4 بوده که طرف پاور دستگاه رو باز می کنه و یه پاور دیگه میزاره جاش . مشکل دستگاه حل میشه . لینکش رو گذاشتم.

https://www.youtube.com/watch?v=Hhw85cT08jU

MCapio69

کاربر سایت
Nov 6, 2015
9
سلام به همگی
افت فریم دارم تو بازی gta v دستگاهم ps4 هستش، بیشتر این لگ زدن تو جاهای شلوغه بازیه بقیه جاها بازی خوب اجرا میشه.
میخوام بدونم مشکل از دستگاه یا بازی؟ بازی رو هم خیلی وقته update نکردم.
ممنون.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
سلام به همگی
افت فریم دارم تو بازی gta v دستگاهم ps4 هستش، بیشتر این لگ زدن تو جاهای شلوغه بازیه بقیه جاها بازی خوب اجرا میشه.
میخوام بدونم مشکل از دستگاه یا بازی؟ بازی رو هم خیلی وقته update نکردم.
ممنون.
اگه منظورتون افت فریم هست که طبیعیه ! تو نسخه ی ps4 گاها تو جاهای شلوغ فریم به ۲۵ هم میرسن . نگران نباشید.

Saeed777

کاربر سایت
Nov 22, 2015
15
کابل عوض کردم و تنظیمات کنسول رو هم جابه جا کردم اما تغیری نکرد و بازم همونه
به نظرتون چیکار کنم؟بخدا خیلی داره اذیتم میکنه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
کابل عوض کردم و تنظیمات کنسول رو هم جابه جا کردم اما تغیری نکرد و بازم همونه
به نظرتون چیکار کنم؟بخدا خیلی داره اذیتم میکنه
اگر با کابل های مختلف و تلویزیون های مختلف تست کردید و تغییری نکرد اول یهrebuild database بزنید و اگر باز هم تغییری نشد یک بارinitializing بکنید اما خاطرتون باشه که کاملا دستگاه فرمت و تمام اطلاعات پاک میشه و مثل روز اول میشه دستگاه.توصیه میشه قبلش یه بک اپ بگیرید.

Saeed777

کاربر سایت
Nov 22, 2015
15
اگر با کابل های مختلف و تلویزیون های مختلف تست کردید و تغییری نکرد اول یهrebuild database بزنید و اگر باز هم تغییری نشد یک بارinitializing بکنید اما خاطرتون باشه که کاملا دستگاه فرمت و تمام اطلاعات پاک میشه و مثل روز اول میشه دستگاه.توصیه میشه قبلش یه بک اپ بگیرید.

حتما از طریق سیف مود انجام بدم؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ps4 من تازگیا هر چند وقت یه بار وقتی می رم تو یه بازی بعضی وقت ها هنگ می کنه !! یعنی ایکون بازی نمایش داده می شه و هنوز صدای پیش نمایش منو داره پخش می شه و این قضیه 5 دقیقه طول می کشه مثلا ! کس دیگه ای این مشکلو نداره ؟ مخصوصا اگه با سرعت تو منو بچرخم و یهو بخوام یه بازیو پلی کنم این اتفاق می افته .

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
من از امروز اپدیت هر بازی رو که pause کرده بودم خود به خود دانلود میکنه.دوباره که همه رو pause میزنم دوباره resume میشه :| چرا؟!

Sent from my iPhone

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
ps4 من تازگیا هر چند وقت یه بار وقتی می رم تو یه بازی بعضی وقت ها هنگ می کنه !! یعنی ایکون بازی نمایش داده می شه و هنوز صدای پیش نمایش منو داره پخش می شه و این قضیه 5 دقیقه طول می کشه مثلا ! کس دیگه ای این مشکلو نداره ؟ مخصوصا اگه با سرعت تو منو بچرخم و یهو بخوام یه بازیو پلی کنم این اتفاق می افته .

بله.به خاطر آپدیتهای نرم افزاری کنسوله.سونی کلا بلد نیست آپدیت بده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر