مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام لطفا کمک کنید شاید برایه شما هم اتفاق بیفته
الان 60گیگ هارد دستگاه خالی ولی دیسک میزارم بازی بریزه
میزنه هارد دستگاه پره می خوام اپدیتم بگیرم میگه پره چیزی که احتیاج نداری رو
پاک کن ولی می تونم از بازی کپچر کنم 20گیگ کپچر کردم حافظه
شد 40 گیگ بعد پاکش کردم شد همون 60 گیگ تو فروم سونیم رفتم
برا چند نفر اینطوری شده بود ولی سونی جوابی نداشت در ضمن 10بار رم ریبیلدینگ دیتا بیس زدم درست نشد
میگن از اپدیت 2.57به بعداگه کپچر کنی پاک کنی پاک نمیشه
لطفا کمک کنید

سلام دوستان این مشکل دکمه لمسی دستگاه ps4 که باعث میشه کنسول خود به خود خاموش بشه منو دیونه کرده تو رو خدا لطفا راهنماییم کنین اعصاب ریخته بهم اگه روش هایی بلدین که این مشکل حل میشه بگین در غیر این صورت میبرم بفروشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم ورژن یا نسخه از ps4 ها مشکلشون به حد اقل رسیده؟؟؟؟؟مشکل اتو جکت نداشته باشن ؟؟مشکل دکمه پاور نداشته باشن ( خود بخود خاموش نشن) این مدل جدیدا که قسمت براقش برداشته شده ارزش خرید داره دیگه خراب نمیشه چیزی میخوام که احتمال خراب شدن 1درصد هم نباشه؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده اگه کسی میدونه قضیش چیه لطفا بگه
هرچی تو آنلاین فیفا 16 سرچ رو میزنم که حریف پیدا کنه یا روی سرچ میمونه یا میزنه هیچ حریفی پیدا نشد
بالای 30 بار امتحان کردم اما هیچ حریفی پیدا نمیکنه
تو طول روز فقط 1 بار پیدا کرد باهاش بازی کردم دیگه بعد اون اصلا
کسی میدونه چرا؟
مشکل از خود فیفاس؟
لطفا راهتمایی کنید

کدوم ورژن یا نسخه از ps4 ها مشکلشون به حد اقل رسیده؟؟؟؟؟مشکل اتو جکت نداشته باشن ؟؟مشکل دکمه پاور نداشته باشن ( خود بخود خاموش نشن) این مدل جدیدا که قسمت براقش برداشته شده ارزش خرید داره دیگه خراب نمیشه چیزی میخوام که احتمال خراب شدن 1درصد هم نباشه؟؟؟؟؟؟
مدل های 1216a و 1216b (بهشون میگن سری 1200) اینها مشکل آتو اجکت و آتو رست مد ندارند و قسمت براقشون هم برداشته شده.همینو بخر خیالت تخت.حتی عادی هاشون هم 1درصد پیش میاد که دیگه اینا مشکلی ندارن.
موفق باشی.

سلام بر اساتید
می خواستم ببینم راهی هست بشه بفهمم که یک کاربر الان آنلاین یا آفلاین هست تو دستگاه.
البته بدون اینکه باهاش دوست بشم.
از داخل دستگاه یا طریق سایت یا هر روش دیگه ای...؟؟؟
کسی در این مورد اطلاعاتی داره خیلی گیرم.
فوریه..............:-/

سلام دوستان - من داشتم gta بازی میکردم ۵٪ مرحله رفته بودم بعد auto save هم میشد- بعد برق رفت کنسول خاموش شد- بعد که برق اومد روشن شد کنسول ریست کرد بعد رفتم تو gta از مرحله اول میاره - بعد میرم تو load اونجا load 5% من هست اما باز میزنم باز از اول میاد چرا؟

سلام دوستان
من دیروز ps4 اپدیت کردم و یکم باهاش بازی کردم و بعد خاموش کردم ولی امروز تا دستگاه را روشن میکنم تصویر سیاهه و چیزی نشون نمیده , اگه میشه یه کمکی بکنید

سلام دوستان
من دیروز ps4 اپدیت کردم و یکم باهاش بازی کردم و بعد خاموش کردم ولی امروز تا دستگاه را روشن میکنم تصویر سیاهه و چیزی نشون نمیده , اگه میشه یه کمکی بکنید

سلام دوستان این مشکل رو بنده هم دارم اگه کسی میدونه مشکل کجاست خواهشا راهنمایی کنین ...

سلام دوستان.من نمیدونم کنسولم چه مشکلی پیدا کرده ک نقطه نقطه سفید تو تصویر بوجود اومده تی وی هم سونیه
با کابل hdmi و تی وی های دیگه هم تست کردم خواهشا هر کسی چیزی میدونه بگه

سلام دوستان.من نمیدونم کنسولم چه مشکلی پیدا کرده ک نقطه نقطه سفید تو تصویر بوجود اومده تی وی هم سونیه
با کابل hdmi و تی وی های دیگه هم تست کردم خواهشا هر کسی چیزی میدونه بگه

احتمالا یه پیکسل تلوزیونت سوخته . کنسول رو روی یه تلوزیون ویا مانیتور دیگه تست کن می خوای ولی احتمال زیاد پیکسل سوخته داری

احتمالا یه پیکسل تلوزیونت سوخته . کنسول رو روی یه تلوزیون ویا مانیتور دیگه تست کن می خوای ولی احتمال زیاد پیکسل سوخته داری
رو یه تی وی سونی دیگه تست کردم بازم همین مشکل رو داشت احتمال این هست ک کنسول مشکل پیدا کرده باشه؟

رو یه تی وی سونی دیگه تست کردم بازم همین مشکل رو داشت احتمال این هست ک کنسول مشکل پیدا کرده باشه؟
میخوام بگم عکس بزار ولی اصولا انقدر ریزه که قابل عکسبرداری نیست
ولی اصولا وقتی یه نقطه ( اندازه پیکسل) سفید میشه مشکل سوختگی پیکسله . یه سری کابل رو عوض کن

برو یه کابل خوب و با کیفیت ترجیحن اچ دی ام آی سونی بخر.

بعد هم برو توی تنظیمات کنسول قسمت نمایشگر (Display) و با گزینه های تنظیمات بازی کن احتمال زیاد این مورد برطرف میشه.
نکته »
اگر چنتا نقطه سفید ثابت روی تصویر موندن و وقتی کنسول رو روشن می کنی و آرم PS میاد حتی اون موقع هم نقاط بودند،مشکل احتمال زیاد سخت افزاری هست (کابل،پورت ها،خرابی تلویزیون یا پلی استیشن)

ولی اگر نقاط سفید بسیار ریز و پراکنده و بصورت رندوم پخش میشن توی تصویر،این یا از تنظیمات هست یا از کابل.واسه من قبلن پیش اومده.

نکته آخر »برخی مواقع ضبط های خیلی قدرتمند (مثل Shake) مگنت (آهنرباشون) میتونه اونقدر قوی باشه که نویز های بدین شکل روی تصویر بندازه.

بعد هم برو توی تنظیمات کنسول قسمت نمایشگر (Display) و با گزینه های تنظیمات بازی کن احتمال زیاد این مورد برطرف میشه.
نکته »
اگر چنتا نقطه سفید ثابت روی تصویر موندن و وقتی کنسول رو روشن می کنی و آرم PS میاد حتی اون موقع هم نقاط بودند،مشکل احتمال زیاد سخت افزاری هست (کابل،پورت ها،خرابی تلویزیون یا پلی استیشن)

ولی اگر نقاط سفید بسیار ریز و پراکنده و بصورت رندوم پخش میشن توی تصویر،این یا از تنظیمات هست یا از کابل.واسه من قبلن پیش اومده.

نکته آخر »برخی مواقع ضبط های خیلی قدرتمند (مثل Shake) مگنت (آهنرباشون) میتونه اونقدر قوی باشه که نویز های بدین شکل روی تصویر بندازه.[/QUO
وقتی کنسول رو روشن میکنم آرم ps ک میاد بالا مشکلی نیست و نقطه نقطه سفید نیست ولی وقتی منو میاد بالا اینجور میشه و به صورت تصادفی هست نقطه نقطه هاش مثلا تو یه تصویر کم میشن تو یه تصویر زیاد
بهترین راه حلی ک هست چیه؟احتمال اینکه Gpu کنسولم مشکل پیدا کرده باشه هست؟

- - -ویرایش - - -

نکته »

نکته آخر »برخی مواقع ضبط های خیلی قدرتمند (مثل Shake) مگنت (آهنرباشون) میتونه اونقدر قوی باشه که نویز های بدین شکل روی تصویر بندازه.[/QUO
وقتی کنسول رو روشن میکنم آرم ps ک میاد بالا مشکلی نیست و نقطه نقطه سفید نیست ولی وقتی منو میاد بالا اینجور میشه و به صورت تصادفی هست نقطه نقطه هاش مثلا تو یه تصویر کم میشن تو یه تصویر زیاد
بهترین راه حلی ک هست چیه؟احتمال اینکه Gpu کنسولم مشکل پیدا کرده باشه هست؟

- - -ویرایش - - -

وقتی کنسول رو روشن میکنم رو آرم ps مشکلی نداره ولی وقتی منو میاد بالا این نقطه ها شروع میشه.و توی هر تصویر به یه شکله مثلا کم و زیاد میشه یا تکون میخورت و تصادفی هستن
بهترین راه حلی ک برا برطرف کردنش هست چیه؟امکانش هست GPU گرافیکم مشکل داشته باشه؟

Back