مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
همچین مشکلی هم برای من بعد همین آپدیت رخ داد،کابل HDMI چک کن ، با ریست دستگاه و همین کار مشکل باید برطرف بشه.

آره همین طور بود که گفتین . رفتم رو یه تلویزیون دیگه امتحان کردم ، صدا داشت . دوباره که به تلویزیون اصلی وصل کردم ، خدا رو شکر صدا اومد . بازم دستت درد نکنه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال دارم
من هارد دستگاه م یک روز 408 گیگ یه روز دیگه 385 گیگ و یه روز هم 363 گیگ میشه!!!!!!!!
مشکل کجاست؟؟؟؟!!!
اگر جیزی تو دانلود لیست هست جا reserve میکنه
معمولا با ریست کردن دستگاه باید درست بشه .

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
سلام من یه مشکلی دارم وقتی دستمو میزنم به کنسول برای شارژ برای چند دیقه اون گوشه عکس شارژ شدن دسترو میاره ولی بعد یه مدت عکس شارژ شدن میره یعنی دیگه کلا عکس باتری از کنار اون دسته هه میره و شارژ نمیشه هر چی هم میکشم میزنم همین جوریه و فقط با خاموش روشن کردن کنسول درست میشه و دوباره اینجوری میشه میشه راهنمایی کنید چه مشکلیه و راه حلش چیه

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من یه مشکلی دارم وقتی دستمو میزنم به کنسول برای شارژ برای چند دیقه اون گوشه عکس شارژ شدن دسترو میاره ولی بعد یه مدت عکس شارژ شدن میره یعنی دیگه کلا عکس باتری از کنار اون دسته هه میره و شارژ نمیشه هر چی هم میکشم میزنم همین جوریه و فقط با خاموش روشن کردن کنسول درست میشه و دوباره اینجوری میشه میشه راهنمایی کنید چه مشکلیه و راه حلش چیه
به نظر میرسه باگه نرم افزاری باشه
میتونی یه بار rebuild database انجام بدی. عموما این مشکلات برطرف میشه

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
ببخشید لطف میکنید اموزش rebuidl database بزارین
وقتی کنسول خاموش دستتون رو بزارید رو دکمه ی پاور و نگه دارید وقتی بوق دوم رو شنیدید دستتون رو بردارید دسته رو با کابلش وصل کنید گزینه ی سوم یا چهارم ریبیلد دیتابیس هست

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
امروز اومدم ps4 رو روشن كنم هر كارى كردم روشن نشد كابل هارو قطع و وصل كردم بعد از 5 دقيقه روشن شد دستگاه ايراد داره يا پيش مياد ؟؟ كلا بعضى از مشكلات ps4 واقعا خنده داره يك بار هم ميخواستم دستگاه رو خاموش كنم هر كارى كردم خاموش نشد تا آخر سر برق دستگاه رو قطع كردم .

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان چند روزی هستش که من از کویت اومدم ایران
از وقتی اومدم یو مشکلی برام پیش اومده:|
زمانی که کویت بودم دستگام هیچ مشکلی نداشت ولی تا زمانی که اومدم ایران وقتی دستگامو روشن میکنم بعد از ده یا پونزده دقیقه وسط بازی یک صدای (بیپ) یا (دییییید ) میده و بعدش یکدفعه خاموش میشه:|
و تا پنج دقیقه تا کابل پاورو قطع نکنی روشن نمیشه:|
و بعد از روشن شدن میره تو safe mode و بعد از safe mode بعضی اوقات rebuilding database میده و یک چیزی پر میشه
چند روزی هست که این مشکلو دارم و حل نشده:|
بنظرتون پلی استیشنتو باید فروخت یا راهی هست؟
ازفا راهنمایی کنید

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان من سه هفته پيش ps4 خريدم تا امروز اصلا فن اش صدا نميكرد امروز يك ذره صدا ميكنه البته زياد نيست خيلي كمه يعني بايد بازي رو بزاري رو pause و گوش كني تا بشنوي با توجه كه قبلا اصلا صدا نميداد نظرتون چيه ؟
البته گفتم صداش به اون صورت نيست يعني تا بازي pause نشه به گوش نميرسه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان من سه هفته پيش ps4 خريدم تا امروز اصلا فن اش صدا نميكرد امروز يك ذره صدا ميكنه البته زياد نيست خيلي كمه يعني بايد بازي رو بزاري رو pause و گوش كني تا بشنوي با توجه كه قبلا اصلا صدا نميداد نظرتون چيه ؟
البته گفتم صداش به اون صورت نيست يعني تا بازي pause نشه به گوش نميرسه
صدای فن بستگی به دمای محیط و میزان سنگین بودن و پردازش بازی داره...صدای فن حتی بلند هم باشه یه چیز طبیعیه و اشکالی نداره.

برای خودم بیشتر مواقع دور فن بالاست چون محیطی که توش کنسول قرار داره نسبتا دماش بالاست و فن هم کاملا طبیعیه که صداش زیاد بشه.نگران نباشید.

Elder Scrolls

کاربر سایت
Aug 28, 2012
15
درود
اقا هدفون خود کنسول مشکل داره
وقتی وصلش میکنم هیچ صدایی نمیاد! با بقیه هدفونا امتحان کردم درست بود مثل هنزفری ایفون ولی از خود کنسولو میزنم نه صدایی میاد و نه صدایی میره
مشکل از کجاست؟
چون توی پارتی به هنزفری ایفون میرم میگن اکو داره از پارتی میندازنم بیرون :)))

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
درود
اقا هدفون خود کنسول مشکل داره
وقتی وصلش میکنم هیچ صدایی نمیاد! با بقیه هدفونا امتحان کردم درست بود مثل هنزفری ایفون ولی از خود کنسولو میزنم نه صدایی میاد و نه صدایی میره
مشکل از کجاست؟
چون توی پارتی به هنزفری ایفون میرم میگن اکو داره از پارتی میندازنم بیرون :)))
یه دکمه رو هدفون خود کنسول داره
برای on off
احتمالا روی off

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر