مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان عزیز کنسول من بعد از مدتی به حالت rest mode میره یا خاموش میشه.
بعد به طور خودکار روشن میشه چند بار صدای بیب بیب میده و مثل سوزن گرامافون گیر میکنه تو این حالت ( هی روشن ، خاموش و ... )
مجبورم از برق دستگاه رو بکشم و rebuild database کنم
راه حل های متعددی رو دوستان در همین تاپیک گفتن و من هم اجرا کردم از جمله: recovery , بررسی تمام اتصالات , عوض کردن کابل hdmi , باز کردن هارد و بستن مجدد , تعویض کابل برق با نوع یه تیکه و مرغوب , اتصال مستقیم به پریز برق و ...
این مشکل خیلی رو مخه و واقعا اذیت کننده شده .. دوستان بارها گفتن مشکل نرم افزاریه و با اومدن آپدیت 2.00 مشکل حل میشه که نشد متاسفانه .
با این اوصاف راه حل چی میتونه باشه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیز کنسول من بعد از مدتی به حالت rest mode میره یا خاموش میشه.
بعد به طور خودکار روشن میشه چند بار صدای بیب بیب میده و مثل سوزن گرامافون گیر میکنه تو این حالت ( هی روشن ، خاموش و ... )
مجبورم از برق دستگاه رو بکشم و rebuild database کنم
راه حل های متعددی رو دوستان در همین تاپیک گفتن و من هم اجرا کردم از جمله: recovery , بررسی تمام اتصالات , عوض کردن کابل hdmi , باز کردن هارد و بستن مجدد , تعویض کابل برق با نوع یه تیکه و مرغوب , اتصال مستقیم به پریز برق و ...
این مشکل خیلی رو مخه و واقعا اذیت کننده شده .. دوستان بارها گفتن مشکل نرم افزاریه و با اومدن آپدیت 2.00 مشکل حل میشه که نشد متاسفانه .
با این اوصاف راه حل چی میتونه باشه ؟
از ابتدا همینطوری بوده ؟ اگر yes کاشکی تعویضش میکردی. دستگاه نباید توی دفعات زیاد پشته سره هم خاموش و روشن بشه .
اگر همه این کارا رو کردی و جواب نداده ممکنه دستگاه مشکل سخت افزاری داشته باشه ( power و ... ممکنه هر چیزی ایجاد مشکل کنه )
باز کردن هارد و بستن مجددش لزوما ممکنه کمکی نکنه . احتمالش هست عوض کردن کلی هارد کمک کنه اگر مشکل از هارد باشه. - چون کوچکترین قسمتی از هارد دچار مشکل باشه میتونه باعث تداخل در سیستم 4 بشه .

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
بعد از آپدیت 2 به بعد کنسول من تو بازیها صداش قطو وصل میشه/ خیلی جالبه. کابلها سالمن. با هندزفری هم چک کردم همین مشکلو داره. به نظرتون مشکل از کجاست؟ البته همیشه اینجوری نیست.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بعد از آپدیت 2 به بعد کنسول من تو بازیها صداش قطو وصل میشه/ خیلی جالبه. کابلها سالمن. با هندزفری هم چک کردم همین مشکلو داره. به نظرتون مشکل از کجاست؟ البته همیشه اینجوری نیست.
یکبار کنسولت را به تنظیمات اولیه برگردون احتمال 90 درصد درست میشه (البته همه سیو ها میپره)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکبار کنسولت را به تنظیمات اولیه برگردون احتمال 90 درصد درست میشه (البته همه سیو ها میپره)
لزوما نه D:
قسمت setting > Save management و میشه توی usb کپی کرد save ها رو .

قسمت audio که احیانا دستکاری نکردی ؟

میتونی قبلش rebuild هم امتحانی ( ممکنه کمک کنه ) اگر نه re-install , intiliaze امتحان کن

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
لزوما نه D:
:D
من چرا تاحالا پیدا نکردم :D
چند وقت پیش قاط زده بود کنسول بازی لود نمیشد مجبور شدم کامل همه را پاک کنم و از اول بازی را برم :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:D
من چرا تاحالا پیدا نکردم :D
چند وقت پیش قاط زده بود کنسول بازی لود نمیشد مجبور شدم کامل همه را پاک کنم و از اول بازی را برم :|
D:
یکم مرتب سازیش کنن با ایکن به نظرم بهتره ....
ولی در کل همونجا هست
یکیش برای خوندن Save ها توی plus هست یکی هم توی usb که میشه اینجا

Settings] > [Application Saved Data Management] > [Saved Data on USB Storage Device]

یکی دیگشم فک کنم به جای saved زده save data که میشه دونه دونه select کنی و کپی کنی توی Usb

راه دیگشم اینکه auto upload رو enable کنی که در صورت داشتن پلاس پس از اتمام بازی کردن یک بازی ( وقتی بستیش بازی رو ) خودش توی Online storage بک backup میگیره از دو Save اخر .

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
لزوما نه D:

قسمت audio که احیانا دستکاری نکردی ؟

میتونی قبلش rebuild هم امتحانی ( ممکنه کمک کنه ) اگر نه re-install , intiliaze امتحان کن

نه بابا/ یجوری مثل اتصالی میمونه انگار مثلا کابل اتصالی داشته باشه. ولی با هندزفری هم امتحان کردم که مطمئن شم از کابل نیست بازم همون مشکل وجود داره. هم با کابل اپتیک امتحان کردم هم با خود hdmi هم با هندزفری.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه بابا/ یجوری مثل اتصالی میمونه انگار مثلا کابل اتصالی داشته باشه. ولی با هندزفری هم امتحان کردم که مطمئن شم از کابل نیست بازم همون مشکل وجود داره. هم با کابل اپتیک امتحان کردم هم با خود hdmi هم با هندزفری.
به نظرم همون کارایی که گفتیم ( همچنین Navid ) انجام بدی باید درست بشه
قاعدتا یه باگه نرم افزاری هست
save ها رو میتونی backup بگیری . میمونه دانلود هات که فقط باید از اول دوباره انجام بدی :(

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
به نظرم همون کارایی که گفتیم ( همچنین Navid ) انجام بدی باید درست بشه
قاعدتا یه باگه نرم افزاری هست
save ها رو میتونی backup بگیری . میمونه دانلود هات که فقط باید از اول دوباره انجام بدی :(

مشکل اصلی همون دانلود ها هستش که کلی حجم دوباره نابود میشه.:((

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان یه سوال دارم:صدای beep از دستگاه هست که موقع زدن دکمه eject یا روشن کردن دستگاه از اون میاد،برای من صداش تغییر کرده نازک تر شده البته دوباره دیروز درست شد ،الان دوباره اینجور شده،می خواستم بپرسم میشکلی برای دستگاه ایجاد شده ؟برای کسی اینجوری شده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال دارم:صدای beep از دستگاه هست که موقع زدن دکمه eject یا روشن کردن دستگاه از اون میاد،برای من صداش تغییر کرده نازک تر شده البته دوباره دیروز درست شد ،الان دوباره اینجور شده،می خواستم بپرسم میشکلی برای دستگاه ایجاد شده ؟برای کسی اینجوری شده؟
فک نمیکنم کسی تا حالا به این مشکل برخورده باشه
اگر اطمینان داری ! با سونی تماس بگیر
i have no idea !!!

ولی فک نمیکنم مشکلی چیزی برای کنسول به خاطره صدای بیپ پیش بیاد!

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان بازی که میکنم بعضی وقت ها یهو از بازی میپره بیرون و یه لودینگ میکنه دوباره باید بازی رو اجرا کنم! مشکل از چی هست!:-/ آخرین آپدیت دستگاه هم نصبه!:-s یه بار تو درایو کلاب اینجوری شد یه بار هم تو اساسین کرید یونیتی!!!8-|
با گیم های دیگه این مشکل رو نداشتم . دستگاه هم ریجن 2 ژاپن هست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان بازی که میکنم بعضی وقت ها یهو از بازی میپره بیرون و یه لودینگ میکنه دوباره باید بازی رو اجرا کنم! مشکل از چی هست!:-/ آخرین آپدیت دستگاه هم نصبه!:-s یه بار تو درایو کلاب اینجوری شد یه بار هم تو اساسین کرید یونیتی!!!8-|
با گیم های دیگه این مشکل رو نداشتم . دستگاه هم ریجن 2 ژاپن هست
rebuilt data بزن یه بار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر