مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من جدیدا تو این دو سه روزه چند بار کنسول رو که با دسته خاموش میکنم سه بار پشت سرهم صدای بیپ میده بعد خاموش میشه. میخواستم بدونم علامت چیه؟
چیز خاصی نیست نگران نباش احتمالا برنامه یا بازی ای بازه یا مشغول دانلوده

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
ممنون ,امکان داره به خاطر قطعی psn باشه ؟چون از دیروز تا حالا اینجوری شده (البته تو دو سه مورد )

واسه منم شد
منتها من برنامه ی باز داشتم
الان من سيو برنامه ای که باز بود رو کرپتد داده بود رو حذف کردم
ربطی به قطعی پی اس ان نداره
ریبالید دیتابیس رو بزن اگر درست نشد سيو برنامه یا بازی که باز بوده رو حذف کن تا مشکل حل بشه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام
من جدیدا تو این دو سه روزه چند بار کنسول رو که با دسته خاموش میکنم سه بار پشت سرهم صدای بیپ میده بعد خاموش میشه. میخواستم بدونم علامت چیه؟
معمولا اگه برنامه باز داشته باشی اینطوری میشه قبل از خاموش کردن حتما close application کن

ASHKAN BIGDELI

کاربر سایت
Dec 23, 2014
10
سلام دوستان اون سری از ps4 ها که 2شاخه برقش تبدیل میخواد بچه های این گروه به مشکل خوردن باهاش یا نه؟مشکلی داشته که راه حلش رو بدونید یا من بخوام رعایت کنم؟

آخرین ویرایش:

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
سلام دوستان اون سری از ps4 ها که 2شاخه برقش تبدیل میخواد بچه های این گروه به مشکل خوردن باهاش یا نه؟مشکلی داشته که راه حلش رو بدونید یا من بخوام رعایت کنم؟

عزیزم اينا همه اش حرفه
مال من هم تبدیل ميخواد براش یک تبدیل قوی خریدم خیالم راحت باشه ولی ميتوني عوضش کنی و دو شاخه براش بخری فکر نکنم مشکلی داشته باشه
در کل تعجب میکنم ps4 سیم اتصال به زمین نداره البته توی ایران استفاده ای نداره

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
منظورت از عوض کردن چیه داداش؟

منظورم اینه اگر با کابلش مشکل دارید و نمیخواید از تبدیل استفاده کنید میتونید کابلش رو ببرید الکتریکی ها تا براتون یک کابل دو شاخه بدن که نیاز به تبدیل نداشته باشه
معمولا کنسول های ریجن دو بدون تبدیل هستن و مشکلی ندارن اما ریجن یک تبدیل میخواد که خیلی گرون باشه 5 هزارتومان باشه

PS_LORD

کاربر سایت
Dec 10, 2014
10
عزیزم اينا همه اش حرفه
مال من هم تبدیل ميخواد براش یک تبدیل قوی خریدم خیالم راحت باشه ولی ميتوني عوضش کنی و دو شاخه براش بخری فکر نکنم مشکلی داشته باشه
در کل تعجب میکنم ps4 سیم اتصال به زمین نداره البته توی ایران استفاده ای نداره
دوست عزيز PS4 با برق DC كار ميكنه و نيازي به سيم اتصال به زمين داره.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اخه برادر من خودم رشتم الكتروتكنيكه!فرق AC/DC رو ميدوني؟ برق DC اصلا خطري نداره.
بله فرقش رو ميدونم برق dc خطري نداري ولي اگه قبل قبل تبديل اتصالي بده چي ؟
به نظر من هر وسيله الكتريكى لازمه داشته باشه حالا نظر شما رو نميدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر