مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
شما سیم دستگاهو داری یا رادیو؟

من برای استفاده نکردن از تبدیل های دو شاخه بی کیفیت، از یک کابل شارژر اصلی دوربین هندی کم سونی استفاده میکنم ...
که متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست و تغییری حاصل نشده.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
من برای استفاده نکردن از تبدیل های دو شاخه بی کیفیت، از یک کابل شارژر اصلی دوربین هندی کم سونی استفاده میکنم ...
که متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست و تغییری حاصل نشده.
محافظ داری؟؟؟

- - -ویرایش - - -

سلام

من دیروز بازی متال گِر رو گرفتم ، دیسک بازی سالم و تمیز بود گذاشتم داخل دسگاه نصب شد ، زمانی که وارد بازی شدم توی لودینگ تا داخل منو درایو دسگاه صدای وحشتناکی میداد و صداش هم همینطور بیشتر میشد ، ظاهرا دیسک رو میخوند و وارد بازی هم شدم ولی از اونجایی که صداش وحشتناک بود قیدش رو زدم ، تا حالا 8-7 تا بازی روی دسگاه بازی کردم و چنین مشکلی هم نداشتم ولی این یکی نمیدونم چرا اینطوری شد !

از دوستان کسی تا حالا چنین مشکلی داشته ؟
رو بازی های دیگه این مشکلو نداری؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب، اگه یه وقت برق بره و بیاد صدمه نمیزنه به کنسول اگه مستقیم به برق بزنم ؟!
نه صدمه نمیزنه ps4 که 360نیست که با این چیزا بفنا بره
درضمن فک نکنم مشکل این چیزا باشه مشکل همون چیزیه که گفتم مال کابل نیست کشکی باهاش ور نرو

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
خب، اگه یه وقت برق بره و بیاد صدمه نمیزنه به کنسول اگه مستقیم به برق بزنم ؟!
دوست عزیز اون چیز آجر مانند واسه همونه دیگه. حالا واسه پلی استیشن داخل دستگاست واسه ایکس باکس خارجه. برای احتیاط موقتا اینطوری وصل کن که اطمینان پیدا کنی دستگاه مشکلی نداره بعد به یه محافظ با کیفیت وصل کن. شما پلی رو زدی به سه راهی و سه راهی رو زدید به محافظ و محافظ رو زدید به برق! بعضی از محافظا برق رو قطع میکنن. حالا شما هم اینقدر راهو دور کردی! در هر صورت اگه با چیزی که گفتم درست شد پلی ۴ رو واسه احتیاط فقط به محافظ بزن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
کنسول من همچنان برخی اوقات به طور خودکار به حالت standby میره ...
کسی همچین مشکلی داشته ؟!
ریجن 2 ژاپن ساخت دسامبر 2013
دقیقا نمیدونم مشکل از کجاست!اما برایه من تا اپدیت1.76 انجام دادم 30 ثانیه بعدش اینجوری شد تا زمانیم که کابل از برق نکشیدم به مدت 10 دقیقه درست نشد که نشد!وسط بازی وسط منو خود به خود خاموش میشد میرفت به حالت استندبای! یا وقتی تو حالت استندبای بود خود به خود روشن میشد انگار دکمه لمس روشن شدنش گیر کرده باشه!حالا دوتا احتمال یا از اون دکمه لمسیشه که من از اون روز به بعد اصلا بهش دست نزدم تمام روشن خاموش کردنارو با دسته انجام میدم!یا از اپدیت که فعلا باید باهاش سر کرد تا زمان ریلیز اپدیت جدید.

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
359
دوستان یه مشکل من دارم:وقتی توی بازی هستم مثلا battlefield 4 و وقتی دکمه ps رو می زنم به صفحه اصلی بر می گردم تا مثلا مسیج ها رو بخونم (بازی در حال اجراست)،دور فن کم کم بالا می ره و زیاد می شه ،یا مثلا بازی fifa 15 ،بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟یا مشکل از دستگاه من؟!!

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
دوستان یه مشکل من دارم:وقتی توی بازی هستم مثلا battlefield 4 و وقتی دکمه ps رو می زنم به صفحه اصلی بر می گردم تا مثلا مسیج ها رو بخونم (بازی در حال اجراست)،دور فن کم کم بالا می ره و زیاد می شه ،یا مثلا بازی fifa 15 ،بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟یا مشکل از دستگاه من؟!!
سلام
نه داداش مشکل نست عادیه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
نه دیگه. عادیه. چون پردازش باید همزمان در دو قسمت صورت بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر