مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اتفاقا با همین برنامه فرمت کردم هاردو ....
میشه بیشتر توضیح بدی داداش که منظورت داخل گزینه ی Volume چیزی وارد نکن چی هستش ؟؟؟

منظور چیزی ننویس جایش خالی باشه

پارتیشن را دلیت کردی یانه اگر نه یک بار امتحان کن

با چه Vرشنی کنسول را آپدت میکنی

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام دوستان من کنسول رجین 2 اروپا خریدم. یک مشکل اساسی دارم اونم اینه که الان یکی از دوستام گفت ولتاژ این رجین 2 ها 120 هست و یک مبدل ترانس تو کنسول میزارن و بعد از یکسال نیم سوز میشه و باعث میشه کنسول داغ کنه مشکل پیدا کنه. دوستان راست میگه ؟ این مشکل واقعا وجود داره ؟ :-s

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان من کنسول رجین 2 اروپا خریدم. یک مشکل اساسی دارم اونم اینه که الان یکی از دوستام گفت ولتاژ این رجین 2 ها 120 هست و یک مبدل ترانس تو کنسول میزارن و بعد از یکسال نیم سوز میشه و باعث میشه کنسول داغ کنه مشکل پیدا کنه. دوستان راست میگه ؟ این مشکل واقعا وجود داره ؟ :-s

باور نکن این حرف ها رو . یعنی سونی عقل نداره که بخواهد همچین کاری بکند؟ عجب حرف هایی در میارن.

من از فروردین ریچن 2 اروپا دارم و کلی دارم باهاش کر می کنم و همچین مشکلی ندارم .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
باور نکن این حرف ها رو . یعنی سونی عقل نداره که بخواهد همچین کاری بکند؟ عجب حرف هایی در میارن.

من از فروردین ریچن 2 اروپا دارم و کلی دارم باهاش کر می کنم و همچین مشکلی ندارم .
ممنون برای راهنمایی . والا اینو گفت اصلن رفت روی اعصابم !!!

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
منظور چیزی ننویس جایش خالی باشه

پارتیشن را دلیت کردی یانه اگر نه یک بار امتحان کن

با چه Vرشنی کنسول را آپدت میکنی

اره دلیت کردم اما بازم فایده ایی نداره داداش
اینجا تعجب من هست که گزینه های 3 تا 7 رو میزنم همشون این ارورها رو میدن
دیگه موندم چیکار کنم کسی اگه میتونه یه کمکی به این ناتوان بکنه:d
:((

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من dlc ها را که اتوماتیک بعد از اپديت به طرز عجیبی پاک شده بود به زحمت دوباره یکی شا دانلود کردم ماله باتل را امروز که دستگاه را روشن کردم دیدم دوباره از تو هاردم پاک شده:(

یعنی مشکل از کجاست :-/ کسی نظری راهنمایی نداره:-??

خداوکیلی دو روزه موندم چرا بعد از اپديت اینطوری شد دستگاه :sad::confused::eek:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اره دلیت کردم اما بازم فایده ایی نداره داداش
اینجا تعجب من هست که گزینه های 3 تا 7 رو میزنم همشون این ارورها رو میدن
دیگه موندم چیکار کنم کسی اگه میتونه یه کمکی به این ناتوان بکنه:d
:((

این را هم امتحان کن

یک بار دیگه دلیت کن دیگه فرمت نکن هارد دیسک را وصل کن به کنسول ری اینستال کن و ......
موفق باشی

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
سلام.
تازه ps4 گرفتم امروز اومدم برا اولین بار اینفیموس بزنم دفعه اول که یه 2 ساعتی بازی کردم مشکلی نداشت ولی دفعه بعدی که اومدم بازی کنم بعد یه ساعت یه مشکلی برام پیش اومد.
وقتی من مثلا انالوگ رو میدادم سمت چپ اون تقریبا 1 ثانیه بعد تازه حرکت میکرد.بعد یه چند دیقه دیدم تا اون بخاد تکون بخوره حدود 5 ثانیه طول میکشه.
ریاستارت کردم بعد یه ربع دوباره اونجوری شد ولی یه دفعه خود بخود درست شد و الان 2 ساعتی میشه دارم بازی میکنم مشکلی نداره.
میخاستم بدونم کنسول مشکلی داره یا نه و اگه دوباره اینطوری شد خاموش کنم؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام.
تازه ps4 گرفتم امروز اومدم برا اولین بار اینفیموس بزنم دفعه اول که یه 2 ساعتی بازی کردم مشکلی نداشت ولی دفعه بعدی که اومدم بازی کنم بعد یه ساعت یه مشکلی برام پیش اومد.
وقتی من مثلا انالوگ رو میدادم سمت چپ اون تقریبا 1 ثانیه بعد تازه حرکت میکرد.بعد یه چند دیقه دیدم تا اون بخاد تکون بخوره حدود 5 ثانیه طول میکشه.
ریاستارت کردم بعد یه ربع دوباره اونجوری شد ولی یه دفعه خود بخود درست شد و الان 2 ساعتی میشه دارم بازی میکنم مشکلی نداره.
میخاستم بدونم کنسول مشکلی داره یا نه و اگه دوباره اینطوری شد خاموش کنم؟
سلام.
ببخشید یه مدت نبودم نتونستم بیام که خدا رو شکر دوستان رسیدگی کردن.
بعید می‌دونم اشکال از کنسول باشه دسته رو با سیم وصل کن و تست کن و دفعه بعد فاصلت رو اگه از کنسول زیاده کم کن.« حدودا فاصلت دو، سه متر باشه.» اگه درست نشد حتما با یه دسته دیگه تست کن. اگه هم دیگه مشکلت تکرار نشد که خیالت جمع مشکلی نی.
پ.ن: برو خدا رو شکر کن Blue Pulse نداد!!! :D

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
این را هم امتحان کن

یک بار دیگه دلیت کن دیگه فرمت نکن هارد دیسک را وصل کن به کنسول ری اینستال کن و ......
موفق باشی

من نمیدونم چرا شانسمن اینطوری هستش
بنظرتون ممکن مشکل از جایه دیگه باشه

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
سلام.
ببخشید یه مدت نبودم نتونستم بیام که خدا رو شکر دوستان رسیدگی کردن.
بعید می‌دونم اشکال از کنسول باشه دسته رو با سیم وصل کن و تست کن و دفعه بعد فاصلت رو اگه از کنسول زیاده کم کن.« حدودا فاصلت دو، سه متر باشه.» اگه درست نشد حتما با یه دسته دیگه تست کن. اگه هم دیگه مشکلت تکرار نشد که خیالت جمع مشکلی نی.
پ.ن: برو خدا رو شکر کن Blue Pulse نداد!!! :D
من الان فاصلم از کنسول کلا 20 سانتم نیست:d
هر از چندگاهی یه یکی دو دیقه اینجوری میشه دوباره درست میشه.ولی هر بار با سیم وصل میکنم در جا درست میشه.:)

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
سلام . دوستان من مشکلی برام پیش اومده که می خوام ببینم سر کنسول بلایی اومده.
طبق معمول دوساعتی بازی کردم دستگاه و خاموش کردم . رفتم تا جایی بیست دقیقه بعد که اومدم با دسته روشن کنم دیسک داخل بود یک صدای عجیبی خرت خرتی همچین مایه قابل توصیف نیست می اومد
اومدم دیسک و در بیارم گفتم شاید گیر کرده ناگهان روی دکه خروج شوک برق بهم می داد هر دفه دست میزدم علاوه بر شوک این صدا هم می اومد هیچی دیگه ا برق کشیدم . دوباره بعد چند ثانیه زدم و اومد سیف مد و ری استارت شد ایجکنت زدم دیسکو در اوردم و دستگاه و خاموش کردم . دستگامم رجین 2 اروپا هستش . سر فیش تبدیل خوبی هم گرفتم . نمیدونم پش بود . حالا سر دستگاه چه بلایی اومد ؟ الان دستگاه اسیب دیده ؟
چه بد شانسی دارم من . در اون لحظه گفتم شاید اتصال کلی هیچ کدوم از دستگاه کنارش مثل تلوزیون همچین مشکلی نداشت . توروخدا الان کنسولم یک هفته خریدم چش شده

کنسول هم از برق کشیده بود که دست رو پاورش زدم یک تک بوق زد. دارم دق میکنم روشنم بشه معلوم نیست کجاش اسیب دیده باشه

Last edited by a moderator:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
کنسول هم از برق کشیده بود که دست رو پاورش زدم یک تک بوق زد. دارم دق میکنم روشنم بشه معلوم نیست کجاش اسیب دیده باشه

آسیبی نباید دیده باشه روشن کن گیم بزار بازی کن در بیار گیم را تست ها را انجام بده اگه همه چی نرمال بود نباید مشکلی باشه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اخه چرا اینطوری شد نمیدونم .
پیش میاد گاهی چیز مهمی نیست اونم که دست زدي بوق زده وقتی خاموش بوده و از برق کشیده بودي ماله برق داخله دستگاه بوده:)

الان خدا شاهده این مشکلي که دستگاه من پیدا کرده هنوز نتونستم برطرفش بکنم مشکل عجیب :-/از این مدلی که من پیدا کردم پیدا نکنی انشالله :(:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر