مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این ارورها مربوط به چی هستن
تمام این ارورها موقعی پیش امدن که یه عان دیدم ps4 دوستم روشن نشد و اول صفحه یه نوشته ی میداد مبنی بر اینکه 1.75 رو باید نصب کنی یه همچین چیزی ........
اما تمام کارها رو انجام دادم چه از روی ریکاوری .... وتمام گزینه های ریکاوری رو زدم هیچ کدوم رو انجام نمیده و آخرش ارور میده ....

ce-30774-1
ce-30787-5
ce-33566-3
ce-30785-3
su-30649-2
خواهشا کسی اگر میتونی با support سونی تماس بگیره برام خیلی خیلی ممنونش میشم

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این ارورها مربوط به چی هستن
تمام این ارورها موقعی پیش امدن که یه عان دیدم ps4 دوستم روشن نشد و اول صفحه یه نوشته ی میداد مبنی بر اینکه 1.75 رو باید نصب کنی یه همچین چیزی ........
اما تمام کارها رو انجام دادم چه از روی ریکاوری .... وتمام گزینه های ریکاوری رو زدم هیچ کدوم رو انجام نمیده و آخرش ارور میده ....

ce-30774-1
ce-30787-5
ce-33566-3
ce-30785-3
su-30649-2
خواهشا کسی اگر میتونی با support سونی تماس بگیره برام خیلی خیلی ممنونش میشم

۱ تاپیک را اشتباه آمدی

۲ به تاپیک System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات برو

۳ از طریق سیف مود گزینه ۷ را انتخاب کن و از فایل ریکاوری روی فلش مموری بریز و آپ دیت کن

دقت کن فلش موریت سالم و فرمت ۳۲ و نوشتهایش بصورت بزرک نوشته شده باشد

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
دوستان سلام متاسفانه ps4 من پوکید !
دوستان داستان اینه که برادر من چند روز پیش داشت با ps4 بازی میکرد و بعد بازی هم دستگاهو خاموش میکنه و تمام . مشکل از جایی شروع میشه که فردا صبحش وقتی من میام کنسولو روشن کنم میبینم که روشن نمیشه .
توی نت هم همه جا سرچ کردم ولی هیچکسی مشکلش مثل من نبود ! یعنی همه کنسولشون روشن میشد و بالا نمیومد یا اینکه یه چراغ آبی میومدو بعد 1 ثانیه قطع میشد
برای من اصلا دکمش هیچ عکس العملی نشون نمیده ! نه صدای بوغ نه چراغ هیچی
اون 7 ثانیه نگه داشتنم بی تاثیر هست . با controller هم روشن نمیشه . اصلا اون چراغ کنترلر سفید شده !
نکته ی جالب اینجاست که دکمه ی reject کار میکنه ! پس مشکل نباید از power supply باشه !
در ضمن کابل ها هم عوض کردم حتی پریز هم عوض کردم ولی ...
دوستان من شهرستانم و اینجا هم اصلا تعمیر کار خوب نیست ( همشونو میشناسم دستگارو که بهتر نمیکنن هیچ خراب ترش میکنن ) دسترسی به تهرانم ندارم :(
دیگه بعد از خدا امیدم به شماس
شرمنده اگه سرتون درد اومد.

به روز رسانی : دوستان دستگاهو بردم پیش همون کسی که ازش خریدم و گفتش که میفرسته تهران واسه تعویض ! خلاصه که اون فروشنده ی اصلی به واسطه ی یک بهونه ی م..خرف( میگفت چون رو درش چسب زدی سونی از ما تحویل نمیگیره !!! بعد بهش گفتم خوب چسبو بکن ( چسب ازین نواری معمولیا بود ) گفت بکنم جعیه خراب میشه ! جالب اینجاست که وقتی دستگاهو فرستاد من جلوی فروشنده چسبو بدون اینکه آسیبی به جعبه برسه باز کردم .
خلاصه که طرف جان خودش دستگاهو تعمیر میکنه و میفرسته اما چشتون روز بد نبینه ... دستگاهو بهتر که نکرد هیچ بدترش هم کرد ! دکمه ی power که طبق معمول کار نمیکرد ولی ejectesh اینبار با هر لمس 3 بار پشت هم بوق میزد !
بعدشهم دیگه دستگاهو 2 باره واسش به واسطه ی فروشنده فرستادم فروشنده گفت بهش میگم برات تعویض کنه ولی با توجه به این که طرف برای تعویض power چسب waranty رو خراب کرد حتما اینبارم تعویض نمیکنه :(
الانم دیگه بعد خدا امیدم به شماست . خواهشا اگه کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنین .
ممنون بابت وقت .

دوستان سلام . ابن فروشنده ی عزیز حاضر به تعویض نشد ( میگه به خاطر نوسانات برق خازن پاور سوخته و نمیشه اینو برگشت داد ) و الان میگه که دستگاهو تعمیر کرده و پاور اصل براش گذاشته ! 168 تومنم میگه هزینه ی تعمیره !
والا من به سرم زده بگم ابن کنسولو رد کنه و یکی نو بهم بده ( ما بقی رو سر بدم ) اما میترسم که کنسول جدید هم به مشکل دیگه واسش پیش بیاد ! ( اخه این کنسول هیچ مشکل دیگه ای نداره ) الانم دو دلم که این کارو بکنم یا نه . نظر شما چیه دوستان ؟
یه سوال دیگه : xbox one هم خرابی های از این دست داشنه با ps4 فقط به خاطر فروش بالاش این مشکلاتو داره ؟
ممنون به خاطر وقتتون

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
اون تقی که میشوی من به اصطلاح میگم داره کوناکت میزنه (خواهشا اسم ذکر شده رو با ذکر منبع استفاده کنید:d)
چیزه طبیعی هستش و مال برق که برق رو قطع و وصل میکنه
همین تبدیلهای دوشاخه ی رادیو بگیر عالی هستش بش بگو میخوام کابلش زخیم باشه
داداش این کابلای زخیم رادیو روشون نوشته 250 ولت.ولی کابل خود کنسول 110 هست.میترسم اینم مشکل ایجاد کنه.
من که یه تبدیل سه شاخه ای خوب گرفتم و الان دیگه مشکلی ندارم به دوستانم توصیه میکنم همین کارو بکنن.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
۱ تاپیک را اشتباه آمدی

۲ به تاپیک System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات برو

۳ از طریق سیف مود گزینه ۷ را انتخاب کن و از فایل ریکاوری روی فلش مموری بریز و آپ دیت کن

دقت کن فلش موریت سالم و فرمت ۳۲ و نوشتهایش بصورت بزرک نوشته شده باشد

نه عزیزم تایپک رو اشتباه نیومدم اینجا نوشته مشکلان و خرابیهای ps4 ........
وقتی از طریق سیف مود میرم هیچکدوم از گزینه ها برام کار نمیکنند و ارور میده .......

برای همین که از گزینه ها هم نمیتونم استفاده کنم ...... تازه دوتا ارور جدید هم اضافه شده

ce-34335-8
ce-30784-2
ce-34788-0

اگر کسی میتونه اینا رو به ساپورت سونی اعلام کنه ممنون میشم ...... کسی نمیدونه چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
بیخودی نگران نباش باو دستگاه سالمه .... منم 1 ساله خریدم تقریبا همینجوری میشه

اصلا مشکلی نیست خیالت راحت

دقیقا...از منم ماه اخر 2013 هست ولی مث ساعت کار میکنه...
تهویش و دمای محیط خوب باشه تو تابستون مخصوصا همه چی اوکی هست..نگران نباشید...

داداش این کابلای زخیم رادیو روشون نوشته 250 ولت.ولی کابل خود کنسول 110 هست.میترسم اینم مشکل ایجاد کنه.
من که یه تبدیل سه شاخه ای خوب گرفتم و الان دیگه مشکلی ندارم به دوستانم توصیه میکنم همین کارو بکنن.

داداش از این کابلت عکس میزاری؟
من از کابل خود کنسول با یه تبدیل استفاده میکنم...مشکلی هم نداشتم تا حالا...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
دقیقا...از منم ماه اخر 2013 هست ولی مث ساعت کار میکنه...
تهویش و دمای محیط خوب باشه تو تابستون مخصوصا همه چی اوکی هست..نگران نباشید...

داداش از این کابلت عکس میزاری؟
من از کابل خود کنسول با یه تبدیل استفاده میکنم...مشکلی هم نداشتم تا حالا...
داداش عکس نمیخواد که.
منم از همون کابل خود کنسول با تبدیل استفاده میکنم.درستشم همینه.نمیخواد دوستان برن کابل ضخیم از بازار بخرن فقط یه تبدیل با کیفیت براش بخرن.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
نه عزیزم تایپک رو اشتباه نیومدم اینجا نوشته مشکلان و خرابیهای ps4 ........
وقتی از طریق سیف مود میرم هیچکدوم از گزینه ها برام کار نمیکنند و ارور میده .......

برای همین که از گزینه ها هم نمیتونم استفاده کنم ...... تازه دوتا ارور جدید هم اضافه شده

ce-34335-8
ce-30784-2
ce-34788-0

اگر کسی میتونه اینا رو به ساپورت سونی اعلام کنه ممنون میشم ...... کسی نمیدونه چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گشتم خیلی ها این مشکل را داشتن برای تعویض هارد دیسک بود یکی با ساپورت تماس گرفت برایش نوشت بعضی از فلش مموری های که قدیمی هستن کنسول قبول نمیکنه.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
گشتم خیلی ها این مشکل را داشتن برای تعویض هارد دیسک بود یکی با ساپورت تماس گرفت برایش نوشت بعضی از فلش مموری های که قدیمی هستن کنسول قبول نمیکنه.

واقعا تشکر واقعا دستتون درد نکنه که برام پیگیری کردید .........
بدبختی اینه که هیچ یک از این گزینه های سیف مود برام جواب نمیدن
حتی هاردشو به فرمت FAT 32 کردم اما بازم درست نشد ....
به خدا دیگه نمیدونم چیکار کنم ... اخه با همین فلش مموری 8 گیگ که دارم ....دستگاه دوستم رو آپدیت کردم و مشکلی نداشت .....
دوستان نظری ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
واقعا تشکر واقعا دستتون درد نکنه که برام پیگیری کردید .........
بدبختی اینه که هیچ یک از این گزینه های سیف مود برام جواب نمیدن
حتی هاردشو به فرمت FAT 32 کردم اما بازم درست نشد ....
به خدا دیگه نمیدونم چیکار کنم ... اخه با همین فلش مموری 8 گیگ که دارم ....دستگاه دوستم رو آپدیت کردم و مشکلی نداشت .....
دوستان نظری ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر دوست عزیز

من نمیدانم شما از چه ویندوزی استفاده میکنید !

این برنامه را بگیر
FAT32 GUI Formatter
هم مموری و هم هارد دیسک را فرمت کن

.....................
و یا از برنامه Parted Magic کمک بگیر

وقتی هارد را فرمت میکنی گزینه Volume چیزی وارد نکن

و یا
پارتیشن که روی هارد دیسک هست دلیت کن پارتیشن جدید درست کن و فرمت کن

موفق باشی

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بعد از انجام ابن آخرین اپديت اومدم برم بازی کنم دیدم تمام dlc های بازيهاي من پاک شده باتل cod و..:((و باید دوباره دانلود بشه :(کسی این مشکل را داشته:|

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
تشکر دوست عزیز

من نمیدانم شما از چه ویندوزی استفاده میکنید !

این برنامه را بگیر
FAT32 GUI Formatter
هم مموری و هم هارد دیسک را فرمت کن

.....................
و یا از برنامه Parted Magic کمک بگیر

وقتی هارد را فرمت میکنی گزینه Volume چیزی وارد نکن

و یا
پارتیشن که روی هارد دیسک هست دلیت کن پارتیشن جدید درست کن و فرمت کن

موفق باشی
اتفاقا با همین برنامه فرمت کردم هاردو ....
میشه بیشتر توضیح بدی داداش که منظورت داخل گزینه ی Volume چیزی وارد نکن چی هستش ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر