مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دقیقا، خود من اینجا حدودا 10 شایدم بیشتر پست دادم که مربوط به مشکلاتی که واسه کنسولم پیش می اومد بود (مثلا اینکه بعضی وقتا روشن میشد ولی صدا نداشت) 6 ماهه کنسول رو خریدم هنوز مثل ساعت کار میکنه!!!!!! علت پست دادن من تو این تاپیک بیشتر وسواس+اطلاع رسانی بود .........
خیلی از دوستان دیگه هم که اینجا پست میدن وسواس بیش از حد دارن :d باید یه روانشناس استخدام کنیم واسه امثال من
فوقش خراب شد 3 ماه پولاتون رو جمع می کنید یکی دیگه میخرید، تنت سالم باشه :bighug:
واقعاً حالا خراب شد که خراب شد(البته من سنم واسه کار کمه;))منم یه سرس اتفاق افتاده که فک کردم ممکنه خراب شه ولی تحقیق کردم(کاری که خیلی ها نمیکنن) و فهمیدم چیزیش نی

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
امثال من که کنسولشون سالمه، هیچ وقت نمیان تو این تاپیک یا تاپیک های دیگه اعلان عمومی بزنن که کنسولمون سالمه! به خاطر همین بعضی ها فکر میکنند هر ایرانی که کنسول خریده کنسولش خراب بوده!
الکی رو کنسول عیب نزارید و وسواس هم نداشته باشید.
یکی از یوزرها پرسیده بود که سرعت دانلود و اتصال psn کمه، آیا کنسولم خرابه؟
یکی میگه کنسول من فنش خیلی خوب کار میکنه و صدا میده، خرابه؟
یکی میگه دیسک رو میزارم توش صدا میده، آیا خرابه؟
وسواس نداشته باشید.

blackshark

کاربر سایت
Jun 1, 2011
12
نام
سعید
سلام بعضی اوقات که کنسول رو روشن می کنم دیسک رو از ابتدا اجرا نمی کنه و ارم دیسک زیر لوگوی بازی کدره(مثل حالتی که دیسک بازی رو کنسول نیست ) و بعدا از چند ثانیه کنسول قفل میکنه و هر چی صبر میکنم خاموش نمیشه فقط باید از برق کنده بشه (تقریبا هر ۶ بار روشن کردن یکبار پیش می آید ) در آپدیت ۱.۷۲ زیاد پیش میاد و اصلا یادم نمیاد در آپدیت ۱.۷۱ پیش آمده باشه اما در آپدیت های قبلی یکبار یادم میاد(بازی bf) بنظرتون مشکل از چیه آیا با آپدیت های بعدی حل میشه ( بازی که تست می کنم cod:ghosts هست و آپدیت های بازی رو اصلا انجام ندادم و در فریمور ۱.۷۱ هم با همین بازی اصلا لگ نداشتم )

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام بعضی اوقات که کنسول رو روشن می کنم دیسک رو از ابتدا اجرا نمی کنه و ارم دیسک زیر لوگوی بازی کدره(مثل حالتی که دیسک بازی رو کنسول نیست ) و بعدا از چند ثانیه کنسول قفل میکنه و هر چی صبر میکنم خاموش نمیشه فقط باید از برق کنده بشه (تقریبا هر ۶ بار روشن کردن یکبار پیش می آید ) در آپدیت ۱.۷۲ زیاد پیش میاد و اصلا یادم نمیاد در آپدیت ۱.۷۱ پیش آمده باشه اما در آپدیت های قبلی یکبار یادم میاد(بازی bf) بنظرتون مشکل از چیه آیا با آپدیت های بعدی حل میشه ( بازی که تست می کنم cod:ghosts هست و آپدیت های بازی رو اصلا انجام ندادم و در فریمور ۱.۷۱ هم با همین بازی اصلا لگ نداشتم )
احتمال خیلی زیاد،اشکال از آپدیت بوده. اگه تو آپدیت ۱.۷۲ هم مشکل رو داشتید اشکال از کنسوله

blackshark

کاربر سایت
Jun 1, 2011
12
نام
سعید
احتمال خیلی زیاد،اشکال از آپدیت بوده. اگه تو آپدیت ۱.۷۲ هم مشکل رو داشتید اشکال از کنسوله
ممنون عزیز کنسول رو به ۱۰۷۴ آپدیت کردم اگه باز هم پیش اومد خبر میدم شاید سوال افراد دیگر هم باشه .

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
سلام دوستان
من یه کنسول دست دوم قراره از شهرستان برام بفرستن
چون تو ترمینال باید تستش کنم امکان تست تصویری ندارم، فقط میتونم بزنم به برق (بدون تلویزیون) ... کنسول ریجن 2 ژاپن هست
سوالم اینه که اگر اصلا کابل hdmi به کنسول وصل نباشه، در این حالت موقع روشن کردن باید چراغ کنسول (در صورت سالم بودن) چه حالتی بشه ؟ بازم باید چند ثانیه آبی چشمک زن باشه بعد سفید بشه؟
کلا به چه چیزایی باید توجه کنم؟ (با توجه به اینکه امکان تست با تلویزیون ندارم)
برای سوال آخر هم ( شاید جاش اینجا نباشه ولی هم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :) ) : کنسول رو با یه دستۀ اضافی قرار کردیم 1450 ... آیا قیمت مناسبه؟

PoPo_74

کاربر سایت
Jun 27, 2014
17
نام
علیرضا
سلام دوستان
چون تو ترمینال باید تستش کنم امکان تست تصویری ندارم، فقط میتونم بزنم به برق (بدون تلویزیون) ... کنسول ریجن 2 ژاپن هست
سوالم اینه که اگر اصلا کابل hdmi به کنسول وصل نباشه، در این حالت موقع روشن کردن باید چراغ کنسول (در صورت سالم بودن) چه حالتی بشه ؟ بازم باید چند ثانیه آبی چشمک زن باشه بعد سفید بشه؟
برای سوال آخر هم ( شاید جاش اینجا نباشه ولی هم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :) ) : کنسول رو با یه دستۀ اضافی قرار کردیم 1450 ... آیا قیمت مناسبه؟
در باب تست کردنش آرمان حرفه ایه اما قینتش به نظر من مناسب نیس!
با 250تومن بیشتر میتونی یه ریجن2 اروپا با دسته اضافی بگیری!واقعن به ریسک این مدلی تست کردن و خراب درومدنش نمیرزه!
اونم واسه کنسولی که قراره 8،9سال واست کار کنه!
حالا باز خودت میدونی دوست عزیز!

Sent from my C6602

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
در باب تست کردنش آرمان حرفه ایه اما قینتش به نظر من مناسب نیس!
با 250تومن بیشتر میتونی یه ریجن2 اروپا با دسته اضافی بگیری!واقعن به ریسک این مدلی تست کردن و خراب درومدنش نمیرزه!
اونم واسه کنسولی که قراره 8،9سال واست کار کنه!
حالا باز خودت میدونی دوست عزیز!

Sent from my C6602

از راهنماییت ممنونم عزیز :) با فرض اینکه کنسول سالم باشه بازم قیمت بالاس؟ ساخت 2014 هم هست

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
سلام دوستان
کنسول آک بهش اطمینانی نیست اونموقع شما 2 گرفتی ، کنسول PS4 رو اگه کسی بخره مطمئنا نمیفروشش و تنها دلیل فروش یک گزینست . پول لازم بوده طرفو وقت گیمینگ نداشته کلاه سر خود کردنه . خیلی از بچه های همین فروم کنسول خراب PS4شونو فروختن و ناخوداگاه خودشونم وسط صحبتاشون بهش اعتراف کردن که آره اونو فروختم یکی دیگه خریدم . من یک جا رو میشناسم کنسول آکو زیر قیمت همه جا میده ولی اگه به من PS4رو 1.200 هم بده ازش بر نمیدارم چون میدونم خریدم مطمئن نیست از بس که آدم رذلیه !! .

هر کس کنسول خرابشو بره با ضرر زیادم شده پس بده . اگه ندادید و خواستید به اسم آک بفروشید مطمئن باشید یک جا بد پاشو میخورید . این دنیا دار مکافاته . خوشحال نباشید که کنسولتونو شیرین آب کردید بالاخره یه جا ضرر دو برابرش به تنتون میچسبه .

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
من کنسولم رو از طریق داشبورد خاموش میکنم امروز که خاموش کردم 2 تا بیپ بیپ کرد این یعنی چی ؟
گوشیم رو از طریق playstation app به کنسول وصل کرده بودم ممکنه به خاطر اون بوده ؟

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
من کنسولم رو از طریق داشبورد خاموش میکنم امروز که خاموش کردم 2 تا بیپ بیپ کرد این یعنی چی ؟
گوشیم رو از طریق playstation app به کنسول وصل کرده بودم ممکنه به خاطر اون بوده ؟
بعید میدونم ربطی داشته باشه منم وصل میکنم ولی بوقی نمیزنه ولی فک نکنم مشکل خاصی داشته باشه

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
سلام دوستان
به نظر من که قیمتش خوبه
حدود 300 تومن داره کمتر میده که تقریبا پول دو تا بازیه (دست دوم)
الان همه کنسول های دست دو همین قیمت یا حتی بیشتره!!!!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
به نظر من که قیمتش خوبه
حدود 300 تومن داره کمتر میده که تقریبا پول دو تا بازیه (دست دوم)
الان همه کنسول های دست دو همین قیمت یا حتی بیشتره!!!!
بحث در مورد قیمت رو تو تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید لطفا.

- - -ویرایش - - -

اون احتمالا نشانه این است که هنوز اتصال برقراره

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام دوستان

قيمت كه مناسبه
من ريجن 2 ژاپن رو بدون دسته اضافي يك و هشتصد خريدم (با دوربين)
اما ريسكش خيلي بالاست
طرف رو ميشناسي؟
يه جا رو جور كنيد كه تلويزيون باشه براي امتحان

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر