مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
مشکل جدید
دستگاه ریجن 2 هست!
دستگاه رو روشن کردم بازی رو گذاشتم تو دستگاه صدای چرخش دیسک می اومد ولی دیسک خونده نمی شد وقتی هم میخواستم بازی رو اجرا کنم می زد no disk، خواستم با دسته بازی رو اجکت کنم ولی انگار نه انگار بازی تو دستگاه که بشه اجکتش کرد ولی با دکمه روی دستگاه بازی اجکت شد یه بازی دیگه رو امتحان کردم مشکل سرجاش بود دوباره بازی قبلی رو گذاشتم بازم فرقی نکرد!
دستگاه رو خاموش کردم همه کابل رو جدا کردم دستم رو گذاشتم رو پاور تا برق اضافی تخلیه بشه بعد که دستگاه رو روشن کردم بدون هیچ مشکلی دیسک رو خوند :-?
چرا؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
مشکل جدید
دستگاه ریجن 2 هست!
دستگاه رو روشن کردم بازی رو گذاشتم تو دستگاه صدای چرخش دیسک می اومد ولی دیسک خونده نمی شد وقتی هم میخواستم بازی رو اجرا کنم می زد no disk، خواستم با دسته بازی رو اجکت کنم ولی انگار نه انگار بازی تو دستگاه که بشه اجکتش کرد ولی با دکمه روی دستگاه بازی اجکت شد یه بازی دیگه رو امتحان کردم مشکل سرجاش بود دوباره بازی قبلی رو گذاشتم بازم فرقی نکرد!
دستگاه رو خاموش کردم همه کابل رو جدا کردم دستم رو گذاشتم رو پاور تا برق اضافی تخلیه بشه بعد که دستگاه رو روشن کردم بدون هیچ مشکلی دیسک رو خوند :-?
چرا؟
احتمالا برق اضافش تخلیه شده بود :D

ولی جدای از شوخی تو هر وسیله الکتریکی بعضی اوقات با همین کارای ساده مشکلات عجیبی رفع میشه که نمیشه شاید خود شرکت هم نتونه جوابگو باشه چرا :D

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
احتمالا برق اضافش تخلیه شده بود :D

ولی جدای از شوخی تو هر وسیله الکتریکی بعضی اوقات با همین کارای ساده مشکلات عجیبی رفع میشه که نمیشه شاید خود شرکت هم نتونه جوابگو باشه چرا :D
این که گفتم دکمه پاور رو نگه داشتم فکر نمی کنم خنده دار باشه ها:d نمی دونم این کار واسه چیه برق اضافه یا هرچی هست قبلا دیده بودم واسه دستگاههای دیگه این کار میکنن واسه همین گفتم!
شما دستگاه رو از برق بکشید دکمه پاور رو نگه دار چراغ دستگاه روشن میشه! اینجوری یه قطره برق هم توش نمی مونه :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یکسوال: اگه من از خارج بگم برام دستگاه بخرن و بیارن، احتمال قوی دیگه دستگاه لانج نیست و جدیده. به همین علت امکان اینکه خراب باشه چند درصده؟

- - -ویرایش - - -

ادم هرچی از این تاپیک می خونه بیشتر دلش می لرزه!

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
یکسوال: اگه من از خارج بگم برام دستگاه بخرن و بیارن، احتمال قوی دیگه دستگاه لانج نیست و جدیده. به همین علت امکان اینکه خراب باشه چند درصده؟

- - -ویرایش - - -

ادم هرچی از این تاپیک می خونه بیشتر دلش می لرزه!

دوست عزیز صد در صد نمیشه گفت مشکلی نداشته باشه باز ریست خرابی دارد چه از ایران بخری و یا از خارج
اگر از ایران بخری مهلت تست میتوانی بگیری ولی اگر از خارج بگیری مشکل فرستادن دستگاه به همان کشور است که با مشکل روبرو میشی

حالا خودت تصمیم بگیر

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
چند وقت دستگاه را داری
چه کارهای قبل از ایراد انجام دادی
کاملا بنویس

منظور از کار نمیکنه چیه؟ نکنه فلش میزنی فلش رو بخونه؟ چون هنوز این قابلیت رو نداره
نه محمدرضا میخوام دسته شارژ کنم ، شارژ نمی کنه ...
اشکان من کنسول رو از قطر گرفتم خدارو شکر وارانتی داره ولی خوب زحمته فرستادنش ... هیچ کاری باهاش نکردم والا ده ساعتم باهاش بازی نکردم ورژن دستگام 1.61 بود که الان دارم آپدیت می کنم ببینم چی میشه .... فعلا فقط مشکل دستست که میشه با کامپیوتر شارژ کرد اکا خوب زور داره کنسول نو ..... :(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
امروز خریدم تو مغازه hdmi سالم بود خونه آوردم کلا 30 دقیقه دووم نیاورد:D
خداروشکر hdmi دیگه داشتم
دیگه شانست خیلی ضایع بوده یا فروشنده HDMI ها رو عوض کرده نفهمیدی :D
چون من الان 2-3 هفته ای هست دارم (ریجن 2) از HDMI خود دستگاه استفاده می‌کنم؛ پسر خاله ـم هم 1 ماهی هست (ریحن 1) از HDMI خود دستگاه استفاده می‌کنه.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دیگه شانست خیلی ضایع بوده یا فروشنده HDMI ها رو عوض کرده نفهمیدی :D
چون من الان 2-3 هفته ای هست دارم (ریجن 2) از HDMI خود دستگاه استفاده می‌کنم؛ پسر خاله ـم هم 1 ماهی هست (ریحن 1) از HDMI خود دستگاه استفاده می‌کنه.
البته باید قبول کنی کلا کابل روی دستگاه کیفیت نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر