مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کلا هر وسیله الکترونیکی و الکتریسیه در آمریکا باید مورد قبول نظارت FCC باشه تا مهر FCC ID بر وسیله بخورد

و در کشورهای بازار مشترک CE یا
European Economic Area
محصولاتی که واجد دریافت علامت CE و FCCمی‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

بله باید FCC بگیره. مثلا یه منبع تغذیه چون تشعشعات مغناطیسی داره یا مودم WiFi و ... و PS4 هم از این قاعده مستثنی نیست ولی FCC ربطی به کنسول نداره و یه کمیته قانون گذاری در آمریکا هست مثل سازمان تنظیم مقررات رادیویی در ایران

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
به نظر من اینکه فول شارز شدن دسته هیچ جا نشون داده نمیشه،نه روی خود دسته نه روی منو و فقط با زدن دکمه ps مشخص میشه یه مشکل هست و باید سونی یه فکری به حالش کنه

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
بعد از حدود دو هفته بازی با PS4 تنها مشکلی که دیدم که اونم نرم افزاری هست پاک شدن Save بازی ها هست
من که تا حالا به این مشکل بر نخوردم و تموم سیو ها سر جاش هستش. میشه بپرسم مشکلتون چجوریه؟ شاید منم این مشکلو دارم بدنم داغه متوجه نمیشم:-/

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
کنسولای سپتامبر مشکل داشتن؟

برای من 3 ماه اخر هست بعضی مواقع که بازی می کنم از محیط بازی میام بریم تو منو یه مواقع هایی کوچیک گیر میکنه البته زیاد پیگیرش نیستم و بهش اهمیت نمی دم.
من بیشتر مواقع زیاد باهاش بازی می کنم بخاطر همین از این فن های زیر لب تاب براش گرفتم .

بعد از حدود دو هفته بازی با PS4 تنها مشکلی که دیدم که اونم نرم افزاری هست پاک شدن Save بازی ها هست

سلام
ورژن فریمور شما الان چنده که سیو ها تون پاک می شود و سر کدام بازی سیوهاش پاک می شود؟

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
من بیشتر مواقع زیاد باهاش بازی می کنم بخاطر همین از این فن های زیر لب تاب براش گرفتم .

داداش این فن لپتاپی ک میگی واسش گرفتی تاثیر چشم گیری تو خنک کردن کنسولت داشته ؟؟ بعد اینکه کولپدت چ مارک و مدلیه ؟ قدرت فن هاش جوابگو هست ؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام
ورژن فریمور شما الان چنده که سیو ها تون پاک می شود و سر کدام بازی سیوهاش پاک می شود؟

سلام
1.62 هست هم Battlefield 4 و هم COD : Ghosts پاک شدن
برای بار اول که بازی میکنم کنسول خاموش میکنم بعد باز بازی رو میخوام ادامه بدم چیزی به اسم Resume game وجود نداره و باید از اول برم فقط هم بار اول اینجوریه
البته این مشکل من فقط نیست و یکی از دوستان هم همین مشکلو داره

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
داداش این فن لپتاپی ک میگی واسش گرفتی تاثیر چشم گیری تو خنک کردن کنسولت داشته ؟؟ بعد اینکه کولپدت چ مارک و مدلیه ؟ قدرت فن هاش جوابگو هست ؟

البته زیاد مهم نیست ولی خوب من یک مقدار حساس و زیاد بازی می کنم این کار را کردم.

در کل نسبت به قبل که تست کردم خیلی بهتر شده و تاثیر تو خنک شدن خیلی داشته

مارک و مدل زیاد مهم نیست برا من برا لب تاب های 17 اینچ و دو فن هستش

البته برقش را از خو کنسول نگرفتم وصل کردم به یک آدابتور که فشار به خود کنسول نیاد.

سلام
برای بار اول که بازی میکنم کنسول خاموش میکنم بعد باز بازی رو میخوام ادامه بدم چیزی به اسم Resume game وجود نداره و باید از اول برم فقط هم بار اول اینجوریه

سلام

شما یکبار کنسول خود را ریستور کنید.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام

سعی کنید هر از چند گاهی از سیواتون رو کلود بکاپ بگیرین!
یه چیزی میدونن که کلود رو گذاشتن دیگه :)

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
یه مشکل بزرگ پیدا کرده کنسولم اونم اینه که روی اون قسمت براقش مو در اورده:-o به نظرتون با تیغ بزنمش یا با اپی لیدی؟ (شوخی بود دوستان) اخه یه سوالهاییی میپرسین ادم موهای تنش سیخ میشه=))

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان من فردا می خوام PS4 ریجن 1 بگیرم بالاخره دسامبر بخرم نوامبر بگیرم چه سالی :d هر کی یه چیزی گفته یه جا ؟به نظرتون 24 ساعت تست رایگان کافیه یا هزینه کنم یه گارانتی یک هفته ای بگیرم ؟ ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من فردا می خوام PS4 ریجن 1 بگیرم بالاخره دسامبر بخرم نوامبر بگیرم چه سالی :d هر کی یه چیزی گفته یه جا ؟به نظرتون 24 ساعت تست رایگان کافیه یا هزینه کنم یه گارانتی یک هفته ای بگیرم ؟ ممنون

هرچی جدیدتر بهتر
24ساعت بنظرمن کمه حداقل یه هفته بگیر البته حواست باشه بعضیا کشکی مهلت تست میدن ولی اگه مشکلی پیش بیاد میزنن زیرش حواست باشه اون کسی که ازش میگیری اینجوری نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر