مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Arvin Shadow

کاربر سایت
Feb 13, 2014
4
نام
Arvin
آره از ادامه میاد ولی اگه تایتل آپدیت باشه از اول میاد.

- - -ویرایش - - -

اگه وسط دانلود دستگاه خاموش شه، وقتي روشن شه از ادامه مياد؟
آره از ادامه میاد ولی اگه تایتل آپدیت باشه از اول میاد

- - -ویرایش - - -

شما احتمالا اینترنتت وایرلس نیست؟
برای منم همینطور شد مستقیم از آنتن که میگرفتم PS4 خاموش میشد دفعه اول قلبم اومد تو دهنم ....
شما باید برای حل این مشکل از HUB استفاده کنی عزیز

ورژن کابلت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان مشکل من با آپدیت کردن Firmware Version مودمم حل شد اگه خواستید امتحان کنید ولی (حتما Firmware دقیق مدل مودمتونو دانلود کنید چون اگه اشتباه کنید مودم خراب میشه)

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان من امروز داشتم بازی تام ریدر رو انجام میدادم که رسیدم به اونجایی که باید بپری تو هلیکوپتر و خودتو نجات بدی ! بعد یهو از بازی پریدم بیرون و دستگاه یه ارور داد ! باز برگشتم به بازی از همون جا اومدم و رد شد و دیگه مشکلی پیش نیومد ! نگران شدم و عجله کردم و ارور نخوندم اما بعد مشکلی نبود و بازی راحت اجرا شد ! کسی این مشکل رو داشته ؟ تو گیمهای دیگه چون من شنیدم بعضی از دوستان این مشکل رو داشتن ! بازی هم ریجن 2 هست و دستگاه من ریجن 1 ! ممنون میشم سریع پاسخ بدید !بازی رو هم ابدیت کردم کیلزون رو هم داشتم مشکلی نبود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من امروز داشتم بازی تام ریدر رو انجام میدادم که رسیدم به اونجایی که باید بپری تو هلیکوپتر و خودتو نجات بدی ! بعد یهو از بازی پریدم بیرون و دستگاه یه ارور داد ! باز برگشتم به بازی از همون جا اومدم و رد شد و دیگه مشکلی پیش نیومد ! نگران شدم و عجله کردم و ارور نخوندم اما بعد مشکلی نبود و بازی راحت اجرا شد ! کسی این مشکل رو داشته ؟ تو گیمهای دیگه چون من شنیدم بعضی از دوستان این مشکل رو داشتن ! بازی هم ریجن 2 هست و دستگاه من ریجن 1 ! ممنون میشم سریع پاسخ بدید !بازی رو هم ابدیت کردم کیلزون رو هم داشتم مشکلی نبود

crash کردن بازی عادی هست ! پیش میاد . چیزه مهمی نیست.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
crash کردن بازی عادی هست ! پیش میاد . چیزه مهمی نیست.

آقا ممنون از شما !و ج سریع واقعا تشکر !اما چرا باید پیش بیاد ؟مشکل سخت افزاری هست یا مربوط به فرمور دستگاه هست ؟ یا داقغی و گرم شدن سخت افزار ؟لیست ارورها تو دستگاه هست درسته یعنی ذکر شده که بریم ببینیم؟؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
آقا ممنون از شما !و ج سریع واقعا تشکر !اما چرا باید پیش بیاد ؟مشکل سخت افزاری هست یا مربوط به فرمور دستگاه هست ؟ یا داقغی و گرم شدن سخت افزار ؟لیست ارورها تو دستگاه هست درسته یعنی ذکر شده که بریم ببینیم؟؟
واسه منم یه بار وسط بازی اینطوری شد تا الان مشکلی نداشته!
بله یه قسمت لیست ارورهای که دریافت کردی رو نشون میداد البته یادم نیست کجا بود :"> ......

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چرا اینقدر بیخودی حساس شدین؟ یعنی شماها روی ps3 تا بحال وسط بازی کنسولتون هنگ نکرده یا بازی اروری نداده؟ بلاخره اوایل عمر کنسوله و طول میکشه تا ایرادات فرمور رفع شه!

!.MaGMaG.!

کاربر سایت
Aug 15, 2012
61

واسه منم این مشکل تو بتل پیش اومده! عادیه (دستگامم ریجن 2 هس;;))

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کنسول حداکثر چقدر میتونه روشن بمونه برای دانلود یک بازی که کنسول صدمه نخوره !؟
بهتره تو یک اتاق خنک باشه یا خیلی سرد ؟!

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
در مورد خرده شدن آنالوگ سمت چپ میخوام بدونم تا چه حد جدیه ؟
اگه جدی باشه که از اینا بگیرم :
Amazon.com: NEW 9 Pairs X Thumbstick Stick Grip Case for PS4 Playstation 4 Xbox 360 PS2 PS3 Controller Gampad Joystick--9 Colors Wholesale Pack: Video Games

برای من مشکلی پیش نیامده ولی برای پیشگری ازاینا بکار بردم

چهار طرف کنسول باز باشه تا هوا جریان داشته باشه دور از بخاری شوفاژ و گرد و خاک و رطوبت

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
برو اینجا:
Settings->Power Saving Settings->Set Functions Available in Standby Mode
اونجا تیک مربوط به اینکه تو حالت standby دانلود کنه رو بزن

حالا میتونی بزاری رو standby دانلود کنه (من اینطوری دیشب تا صبح گذاشتم دانلود و بعدشم تقریبا تا الان یه سره روشن هست :d)

S.M.A Mason

کاربر سایت
Apr 5, 2013
67
نام
S.M.A
سلام من میخوام وصل شم به psn با کابل لن
ولی وقتی میزنم کابل رو و دستگاهو روشن میکنم میگه کابل وصل نیست و اکثر اوقات ارور NW-38484-0 رو میده مشکل از مودم هست یا دستگاه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر