مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من دو روزه به شدت دنبال کارای خدمات پس از فروش شرکت سونی توی ایرانم ینی تقریبا پدرشونو درآوردم! :))
بعد از کلی سوال و جواب با سونی بهم گفتن منتظر باشم تا ببینن میتونن کنسولمو عوض کنن یا نه!
فکر کنم اولین نفری باشم که تونسته باشه اینقدر به خدمات پس از فروش سونی توی ایران نزدیک شده باشه..
امیدوارم این تلاش جواب بده و کنسولمو توی ایران عوض کنن..
بهتون خبرشو میدم حتما..

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من موندم سونی مگه شرکت ژاپنی نیست؟:D
پس چرا یه لانچ رسمی یه فروشگاه در حده استور های دبی نداره تو ایران؟
30 سالی هست سونی تو ایران ـه ...

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من دو روزه به شدت دنبال کارای خدمات پس از فروش شرکت سونی توی ایرانم ینی تقریبا پدرشونو درآوردم! :))
بعد از کلی سوال و جواب با سونی بهم گفتن منتظر باشم تا ببینن میتونن کنسولمو عوض کنن یا نه!
فکر کنم اولین نفری باشم که تونسته باشه اینقدر به خدمات پس از فروش سونی توی ایران نزدیک شده باشه..
امیدوارم این تلاش جواب بده و کنسولمو توی ایران عوض کنن..
بهتون خبرشو میدم حتما..

امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه. میدونم چه حسی داری. منم وقتی اولین ایکس باکسم سه چراغ قرمز شده داغون شدم. له له ! اون روزا هم کسی تعمیر نمیکرد و مجبور شدم یکی دیگه بگیرم. واسه همین موضوع و اون قضیه چراغ زرد PS3 هنوز نرفتم سمت PS4 و گذاشتم یه چند ماهی بگذره بعد بگیرمش تا حسابی جواب خودش رو پس بده.

اما قطعا بین PS4 و X1 من PS4 رو انتخاب میکنم و شما هم مطمئن باش از این تصمیم پشیمون نمیشی
فکر کنم یه تعداد متخصص ایرانی توی طراحی PS4 مشارکت بالفعل و بالقوه داشتند

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
من موندم سونی مگه شرکت ژاپنی نیست؟:D
پس چرا یه لانچ رسمی یه فروشگاه در حده استور های دبی نداره تو ایران؟
30 سالی هست سونی تو ایران ـه ...

ایران کپی رایت را قبول نداره سونی هم فروش کنسول در ایران را

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
دوستان کابل hd باید کامل جا بره اینم تصویر دستگاه من تاریخشم نوامبره .
17277295002498240520.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان کابل hd باید کامل جا بره اینم تصویر دستگاه من تاریخشم نوامبره .
17277295002498240520.jpg
برادر افسی بایرنیه عزیز از بغل و بالا اوکی شما کنسولت برگردون از زیرش عکس بگیر ببینیم فلز اهنی دیده میشه یا نه!بجونه خودم اینا مشکل نیست شما کابل تو تیوی ۳۶۰ پلی۳ اینارم چک کنید کابل از زیر اون فلزه دیده میشه

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام به همگی .در مورد اینکه چرا سونی در زمینه کنسول یازی تو ایران نمایندگی نداره قبلا تحقیق کردم . یکی از کارکنان نمایندگی سونی تو جمهوری بم گفت کنسول سونی رو شرکت sony camputer entertainment تولید میکنه که یکی از شرکت های وابسته به سونی هست که نصف سهامش برای آمریکاست و چون آمریکا در این زمینه هم ایران رو تحریم کرده بنابرین سونی در مورد کنسول تو ایران نمایندگی نداره.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دیروز کنسولم رفته بود رو استند بای اومدم دیدم باز صدای قارقار درایو درامد ...عجیبه واقعا
صداش هم ناجوره.کنسول رو خاموش کردم درست شد ..
با این وضعیت فکر نکنم 1 ماه بیشتر دوام بیاره درایو دستگاه ...
واقعا برای ما که با زحمت پول درمیاریم و این وضعیت مزخرف ساپورت تو ایران اشتباه ترین کار ممکنه که موقع لانچ کنسول بخری ..
بزارید حداقل 6 ماه تا 1 سال بگذره بعد بخرید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دیروز کنسولم رفته بود رو استند بای اومدم دیدم باز صدای قارقار درایو درامد ...عجیبه واقعاصداش هم ناجوره.کنسول رو خاموش کردم درست شد ..با این وضعیت فکر نکنم 1 ماه بیشتر دوام بیاره درایو دستگاه ...واقعا برای ما که با زحمت پول درمیاریم و این وضعیت مزخرف ساپورت تو ایران اشتباه ترین کار ممکنه که موقع لانچ کنسول بخری ..بزارید حداقل 6 ماه تا 1 سال بگذره بعد بخرید
ببینید حرف شما متینه اما تکتک این بحثایی که الان پیش میاد تو این تاپیک شده میتونید برید بخونید این صدارم اینجا بهش اشاره شده کنسول من شد ۳ماهه الان با همه این چیزا هنوزم کار میکنه اینکه صدا میده شاید باید بده دلیله خرابی نیستکه وقتی برایه من اتفاق میافته برایه شما وx,y پس عادیه این صدا هم چون تو حالت استندبای برق جریان داره میشنوید قبلا گفتم اگر خاموش کنید هیچ صدایی نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر