مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
نوید جان امیدوارم مشکلتون حل بشه اما به نظر من این اشکال درایو و اشکالات دیگه از وقتی پیش اومده برای دستگاهتون که از مبدل استفاده میکردید در حالیکه اصلا نیازی نبود . یادتونه؟
به نظر من جریان برق یه اسیبی رسونده به دستگاه و اون مبدل باعث همه اینها شده ...
در هر حال مشکلی نیست که درست نشه یه مقدار زمان میخواد صبر کن درایوش بیاد تعویض کن اگه بازم درست نشه ایراد از جای دیگس

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
حقیقتش کلی ناراحتم سر این قضیه!
احساس میکنم یکی از بزرگترین تصمیمای اشتباهم خرید این کنسول بود..
بعد از 7 سال xbox داشتن سونی یه جورایی منو متقاعد کرد که برم سمت کنسولش ولی الان کلی نا امید شدم!
اینکارو هم انجام میدم تا فردا ولی اگر درست نشد دیگه سمت سونی نمیرم چون میتونستم خیلی راحت تر و بهتر ایکس باکس وان بگیرم ولی قیدشو زدم و پلی استیشنو انتخاب کردم چون دوسش داشتم از بچگی!
:(

دوست عزیز دلیل نمیشه منم بعد از7 سال با کنسول xbox وخراب شدن 3 تا دستگاه ps4 خریدم از بد شانسی شما بوده
کنسولتون خراب بوده امیدوارم مشکلتون حل شه من که به شخصه از دستگاه راضیم از هر لحاظش.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
بعد از 7 سال xbox داشتن سونی یه جورایی منو متقاعد کرد که برم سمت کنسولش ولی الان کلی نا امید شدم!
اینکارو هم انجام میدم تا فردا ولی اگر درست نشد دیگه سمت سونی نمیرم چون میتونستم خیلی راحت تر و بهتر ایکس باکس وان بگیرم ولی قیدشو زدم و پلی استیشنو انتخاب کردم چون دوسش داشتم از بچگی!
انصافا" بدشانسیه
درست میشه نگران نباش .شما اون کارو بکن شاید اوکی میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان كنسول زيرش خيلي داغ ميكنه براي شما هم ؟
سلام !
اخ من اصلا یادم رفت جوابت رو بدم.
اون روز که پرسیدی شبش 4-5 ساعت BF زدن زیره دستگاه هم داغ بود . به سمت منتهی به فنها .
عادی هست اصلا نگرانه مشکلات گرمایی نباشید .
به هر حال دستگاه با این سیستم و فضای کوچیک داغ میکنه...

اگر اشنایی دارم کنسول رو برسون خارج از ایران نمایندگی sony . باید تعویض کنن
فقط یک مسعله ای که میمونه این که ممکنه احیانا بگن رسیده خریده این دستگاه کجا بوده .... که فکر نمیکنم مشکله چندانی باشه چون نمایندگی رسمی هست .

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
با سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم تا شب هم مهلت تست بهم دادن همه چى درسته منتها حس ميكنم پورت hdmi كامل تو نميره البته تصوير دارم تصوير هم پرش نداره برفكى هم نيست حتى محل اتصال كابل با دستگاه رو هم چند بار تكون دادم مشكلى تو تصوير نبود به نظر شما درسته ؟ مشكلى بعدا برام پيش نمياد ؟

Last edited by a moderator:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
با سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم تا شب هم مهلت تست بهم دادن همه چى درسته منتها حس ميكنم پورت hdmi كامل تو نميره البته تصوير دارم تصوير هم پرش نداره برفكى هم نيست حتى محل اتصال كابل با دستگاه رو هم چند بار تكون دادم مشكلى تو تصوير نبود به نظر شما درسته ؟ مشكلى بعدا برام پيش نمياد ؟
خیالت راحت عادیه برایه همه همینه.فقط خیلی به کابل فشار نیار تا اخر بره تو پورتش فقط جا بخوره.در مورد گرما زیر دستگاه چیز عادیه کنسول که باز کردم بوردش بالا قرار داره تمام گرما رو به پایین میفرسته از اونجا هم فنش گرمارو به بیرون میفرسته تازه گرما پاورشم هست که اونم قسمت پایین دستگاه قرار داره. فقط بازیتون تمام شد سریع خاموشش نکنید اول استندبای کنید تا گرما کاملا خارج بشه بعد نیم ساعت کلید پاورش نگه دارید تا خاموش کنید

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
یه چیزی که من فهمیدم اینه که خرابیه کنسول توی همه ی ماها بوده از آگوست تا نوامبر امکان خرابی هست توش!
ولی مشکل خرابیا مختلفه مثلا برای من که برای آگوسته مشکل دیسک داره مشکل Hdmi نداره برای این دوستمون که نوامبره مشکل Hdmi وجود داره..
من نمیدونم توی این خراب شده یه نمایندگی رسمیه سونی وجود نداره که اینقدر ما بدبختی نکشیم؟
حالا من چجوری این کنسولو تعویضش کنم؟3 ماه طول میکشه که فقط بفرستم کانادا و برگرده..
به نظرتون ببرم نمایندگی سونی تو دوبی میتونه برام تعویض کنه؟!!

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
یک عکس از سوکت HDMI اش بزار بهتر بشه قضاوت کرد

اما در کل HDMI باید کامل جا بره
دوست عزیز عکس با حجم بالا رو یا بصورت بند انگشتی بذار یا فقط لینکش رو قرار بده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر