مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
سلام همسایتی های عزیز.دستگیره من دچار مشکل شده بعد از آپدیت گاهی دکمه x کلا کار نمیکنه و وقتی قطع و وصلش میکنم درست میشه ممکنه از ذغالش باشه؟
سلام بستگی داره به استفاده شما از دستگیره اگر زیاد از دسته استفاده کردی احتمال زیاد برا زغاله و با یه خرج مختصر حل میشه

• Like
Reactions: jaferpour

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
سلام
دوستان کسی مشکل کرش کردن یا همون صفحه سبز موقع rest mode کردن دستگاه رو داره!؟
من ۷۰ درصد مواقع که میخوام‌ دستگاه رو روی رست مود بزارم یک صفحه سبز میاد و دستگاه کرش میکنه و کامل خاموش میشه و بعد روشن کردن چک دیسک انجام‌‌ میشه .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,603
نام
امین
یه مشکل عجیبی واسه منم پیش اومد یدفعه یه نوار قرمز رو بازی farcry 5 افتاد و وقتی استارت میزنم بازی شروع شه ارور میداد.جالبه کار اینه تا چند ساعت قبل درست بود!
همه راه حل هایی که تو نت خوندم و انجام دادم و درست نشد.

IMG_20220510_020427.jpg

IMG_20220510_020446.jpg

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,691
نام
محمدرضا
یه مشکل عجیبی واسه منم پیش اومد یدفعه یه نوار قرمز رو بازی farcry 5 افتاد و وقتی استارت میزنم بازی شروع شه ارور میداد.جالبه کار اینه تا چند ساعت قبل درست بود!

View attachment 254353

View attachment 254354
بازیو از هارد اکسترنال به ssd یا برعکس انتقال دادی؟ اگه آره باید پاکش کنی دوباره دانلود کنی.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
سلام
دوستان کسی مشکل کرش کردن یا همون صفحه سبز موقع rest mode کردن دستگاه رو داره!؟
من ۷۰ درصد مواقع که میخوام‌ دستگاه رو روی رست مود بزارم یک صفحه سبز میاد و دستگاه کرش میکنه و کامل خاموش میشه و بعد روشن کردن چک دیسک انجام‌‌ میشه .
سلام
1.دستگاه رو چند ساعت تو رست مود میزاری منظورم بعد این صفحه سبز دستگاه چند ساعت در رست بوده و روشنش میکنی?
2.موقعی که تو رست مود هست آیا بازی تو حالت رست مود دانلود میکنی ؟

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60

View attachment 254353

View attachment 254354
ببین اگر هارد اکسترنال داری به اکسترنال انتقال بده بعد اجرا کن برا منم mass effect legendary edition اینجوری شد با انتقال به هارد اکسترنال حل شد

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,603
نام
امین
ببین اگر هارد اکسترنال داری به اکسترنال انتقال بده بعد اجرا کن برا منم mass effect legendary edition اینجوری شد با انتقال به هارد اکسترنال حل شد
انجام دادم انتقال و ریست کنسول و متاسفانه جواب نداد!
پاک کردم دوباره دانلود کردم.

• Sad
Reactions: jaferpour

Lifo1

عضو جدید
May 13, 2022
1
سلام خسته نباشید یه مشکل خبلی عجیب برام پیش اومد امیدوارم یکی بتونه کمکم کنه. سه هفته اس درگیر این موضوع هستم اینترنت اوکی کنسول دانلود میکنه مدیارو. میاره بازی دانلود میشه سرعت اینترنت خوبه ولی...
هیچ بازی انلاینی نمیادش صفحه های لودینگ به شدت طول میکشن و ارور میدن یا اگع موفق شم بعد چند ساعت به لابی بازی برم بازی ردی نمیشه و سه هفته اس است که این مشکلو دارم دی ان اس زدم. ریست فکتوریم کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده چیکار باید بکنم؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,955
نام
malek
سلام خسته نباشید یه مشکل خبلی عجیب برام پیش اومد امیدوارم یکی بتونه کمکم کنه. سه هفته اس درگیر این موضوع هستم اینترنت اوکی کنسول دانلود میکنه مدیارو. میاره بازی دانلود میشه سرعت اینترنت خوبه ولی...
هیچ بازی انلاینی نمیادش صفحه های لودینگ به شدت طول میکشن و ارور میدن یا اگع موفق شم بعد چند ساعت به لابی بازی برم بازی ردی نمیشه و سه هفته اس است که این مشکلو دارم دی ان اس زدم. ریست فکتوریم کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده چیکار باید بکنم؟
نت رو هم یه بار عوض کن ببین درست میشه

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان بن شدن‌و این داستانا تو ps5چجوریه اگه یه بار اکانت هکی استفاده بشه ریسک بن داره به اینترنت وصل شه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
دوستان بن شدن‌و این داستانا تو ps5چجوریه اگه یه بار اکانت هکی استفاده بشه ریسک بن داره به اینترنت وصل شه

بستگی داره.
اکانت هکی اگه ظرفیت 1 آفلاین باشه خطر بن 99 درصد هست چون بازی ها با کردیت کارت هک شده خریداری شدن و کنسول بن میشه
اما ظرفیت 2 ها یا همونهایی که نوشتن آنلاین/آفلاین با ایمیل اصلی مشکلی ندارن فقط موقع آنلاین شدن ممکنه بازی قفل بشه برای من پیش اومده تا یکسال هم قفل نشده.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام دوستان کسی هست مشکل فعال نشدن ۱۲۰ فریم روی ۱۰۸۰ روی تلویزیون 4k داشته باشه؟
من کلی ویدیو تو اینترنت دیدم خیلیا همین مشکل رو داشتن یعنی نمیشه ۱۲۰ فریم رو تو بازیهایی که ۱۲۰ فریم هستن تو رزولوشن ۱۰۸۰p دریافت کنن برای تلویزیون با hdmi 2.0 .
یه روش بود که از مبدل evanlak hdmi emultor استفاده میکردن و مشکل حل میشد کسی اطلاع داره کجا میشه اینو پیدا کرد؟
من خیلی گشتم پیدا نکردم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,638
با یه اینترنت دیگه تست کنید ببینید مشکل از اینترنت هستش؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,638
سلام دوستان کسی هست مشکل فعال نشدن ۱۲۰ فریم روی ۱۰۸۰ روی تلویزیون 4k داشته باشه؟
من کلی ویدیو تو اینترنت دیدم خیلیا همین مشکل رو داشتن یعنی نمیشه ۱۲۰ فریم رو تو بازیهایی که ۱۲۰ فریم هستن تو رزولوشن ۱۰۸۰p دریافت کنن برای تلویزیون با hdmi 2.0 .
یه روش بود که از مبدل evanlak hdmi emultor استفاده میکردن و مشکل حل میشد کسی اطلاع داره کجا میشه اینو پیدا کرد؟
من خیلی گشتم پیدا نکردم
تلویزیونت چیه برادر؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر