مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
سلام دوستان من امروز اومدم اپدیت بازی فیفا 22 رو نصب کنم بعد دانلود اپدیت ارور cant install رو داد کنسول رو 5 دقیقه خاموش کردم و کابل پاور رو هم کشیدم و وصل کردم ولی همچنان این مشکل هست یکبار دیگه هم دانلودش کردم اپدیت رو ولی باز این اررو رو میده حتی امدم کنسول رو بردم تو قسمت safe mode از اونجا Clear Software Cash و Rebuild Data Base انجام دادم ولی مشکل حل نشد کسی راه حلی داره برای این مشکل؟
والا تا اونجا که من تحقیق کردم این از شاهکارهای EA هست. تو چندین بازی دیگه این کمپانی مثل بتلفیلد هم ملت این مشکل رو دارن. تو یوتیوب پره. تا اونجایی هم که من میدونم تنها راهش دانلود دوباره آپدیت هست. اگه جواب نداد کل بازی رو پاک کن و از اول نصب کن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
ببخشید این مشکل دریفت کردن دسته چیه؟یعنی چی؟ چجوری میشه دسته؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ببخشید این مشکل دریفت کردن دسته چیه؟یعنی چی؟ چجوری میشه دسته؟
یعنی شما تو بازی یجایی رو نشونه میگیری بجا اینکه ثابت بمونه برا خودش جا ب جا میشه ، یا داری مستقیم حرکت میکنی ولی کرکترت تو بازی کج میره .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
یعنی شما تو بازی یجایی رو نشونه میگیری بجا اینکه ثابت بمونه برا خودش جا ب جا میشه ، یا داری مستقیم حرکت میکنی ولی کرکترت تو بازی کج میره .
واقعا؟ :| این مشکل که تو دسته های فیک پلی ۴ بود!!!
از سونی بعیده همچین گندی :|

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,855
واقعا؟ :| این مشکل که تو دسته های فیک پلی ۴ بود!!!
از سونی بعیده همچین گندی :|
بنظرم شما کنسول رو بخر و برای خرید دسته اضافه فعلا صبر کن و اشتباه من رو نکن که این مشکل توی مدلهای جدیدتر کامل حل بشه البته در سری جدید مشکلات دسته کمتر از قبل شده ولی در اینده با عرضه مدلهای جدید به کلی اوکی میشه و اینم بگم بعیده تا یکی دوسال سال مشکل دریفت بگیره .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بنظرم شما کنسول رو بخر و برای خرید دسته اضافه فعلا صبر کن و اشتباه من رو نکن که این مشکل توی مدلهای جدیدتر کامل حل بشه البته در سری جدید مشکلات دسته کمتر از قبل شده ولی در اینده با عرضه مدلهای جدید به کلی اوکی میشه و اینم بگم بعیده تا یکی دوسال سال مشکل دریفت بگیره .
والا من نخریدم. آویزون دخترداییم شدم و اونم از فرنگ برام آورد :-" =)) :D
البته یه نکته ایی هست. من یکی رو میشناسم نابغه تعمیر دستس. من هرچی دسته پلی ۴ میخریدم بعد ۶ ماه اینجوری میشد. به طرز فجیعی هم خراب میشد. کل تهران رو گشتم همه میگفتن تا ۷۰ درصد درست میشه. ولی این دهن سرویس با ۱۰۰ تومن تعمیرشون کرد مثل روز اولش :|
حالا امروز بهش زنگ میزنم ببینم مال پلی ۵ هم تعمیر میکنه یا نه. اگه بکنه عالی میشه.

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,855
والا من نخریدم. آویزون دخترداییم شدم و اونم از فرنگ برام آورد :-" =)) :D
البته یه نکته ایی هست. من یکی رو میشناسم نابغه تعمیر دستس. من هرچی دسته پلی ۴ میخریدم بعد ۶ ماه اینجوری میشد. به طرز فجیعی هم خراب میشد. کل تهران رو گشتم همه میگفتن تا ۷۰ درصد درست میشه. ولی این دهن سرویس با ۱۰۰ تومن تعمیرشون کرد مثل روز اولش :|
حالا امروز بهش زنگ میزنم ببینم مال پلی ۵ هم تعمیر میکنه یا نه. اگه بکنه عالی میشه.
لطفا آدرس و شماره این بنده خدا رو خصوصی برام بفرست.

• Like
Reactions: u.s.a

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
630
نام
آرش
مشکل دریفت با اسپری خشک ناهید حل شدنیه. فقط بلد باشید دسته رو باز کنید حله نیازی هم به تعویض آنالوگ نیست 90% مواقع (اگه مشکل فقط دریفت باشه و مشکل شکستگی چیزی نباشه)

من خودم دسته ای که همراه کنسول بود شدید مشکل دریفت پیدا کرده بود همین دو سه روز پیش به اوج خودش رسید و حتی تو فیفا هم بازیکن واسه خودش جهت عوض میکرد دیگه و یه جا نمیموند اصلا، اسپری زدم شد مثل روز اول

• Like
Reactions: eeeeee

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
مشکل دریفت با اسپری خشک ناهید حل شدنیه. فقط بلد باشید دسته رو باز کنید حله نیازی هم به تعویض آنالوگ نیست 90% مواقع (اگه مشکل فقط دریفت باشه و مشکل شکستگی چیزی نباشه)

من خودم دسته ای که همراه کنسول بود شدید مشکل دریفت پیدا کرده بود همین دو سه روز پیش به اوج خودش رسید و حتی تو فیفا هم بازیکن واسه خودش جهت عوض میکرد دیگه و یه جا نمیموند اصلا، اسپری زدم شد مثل روز اول
مشکل دریف کنترلر ها به ساختار آنالوگ ها بر می گرده و با اسپری و ... قابل حل شدن نیست.
اون دریفتی که شما داشتی احتمالا به خاطر این بوده که آشفال رفته بوده توی آنالوگ هات که این مورد رو خیلی های دیگه هم دارن و بعد که اسپری می زنن فکر می کنن مشکل برطرف می شه در صورتی که دریفتشون اصلا دلیل دیگه ای داشته.
----
تعمیر دریفت هم خیلی نبوغ خاصی نمی خواد :D آنالوگ رو می خرید دسته رو باز می کنید آنالوگ قبلی رو با هویه در میارید جدید می زنید جاش دوباره دسته رو می بندید.
در سطح حرفه فن راهنمایی لحیم کاری بلد باشید جواب می ده :D

آخرین ویرایش:

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
با سلام خدمت دوستان
الان برا من دوبار اتفاق افتاده که FIFIA 21 رو اجرا میکنم صفحه اول بازی میاد بعد اون زیر please wait میزنه و وارد بازی نمیشه در این مدت هم نمیتونم بازی دیگه ای اجرا کنم ری استارت هم که میکنم ری استارت نمیشه و در قسمتی که عکس کنسول رو میاره که در حال ری استارت شدن هست میمونه تا زمانی که کنسول رو از برق بکشم.
در اغلب اوقات هم هیچ مشکلی با هیچ بازی ندارم.
لطفا اگه کسی علتش رو میدونه یه توضیح بده .ممنون میشم

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
با سلام خدمت دوستان
الان برا من دوبار اتفاق افتاده که FIFIA 21 رو اجرا میکنم صفحه اول بازی میاد بعد اون زیر please wait میزنه و وارد بازی نمیشه در این مدت هم نمیتونم بازی دیگه ای اجرا کنم ری استارت هم که میکنم ری استارت نمیشه و در قسمتی که عکس کنسول رو میاره که در حال ری استارت شدن هست میمونه تا زمانی که کنسول رو از برق بکشم.
در اغلب اوقات هم هیچ مشکلی با هیچ بازی ندارم.
لطفا اگه کسی علتش رو میدونه یه توضیح بده .ممنون میشم
سلام
شما دستگاه رو به safe mode ببر و گزینه rebuild database رو بزن ممکنه چند دقیقه طول بکشه ممکنه بیشتر بعد امتحان کن این بهترین راه حل هست بعد نتیجه رو بگو.

Attachments

• download.png
    download.png
    3.4 KB · مشاهده: 11

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام همسایتی های عزیز.دستگیره من دچار مشکل شده بعد از آپدیت گاهی دکمه x کلا کار نمیکنه و وقتی قطع و وصلش میکنم درست میشه ممکنه از ذغالش باشه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر