مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دسته بابای منم مشکل دریفت پیدا کرده آنالوگ سمت چپ
خود آدم میتونه درستش کنه؟
اگه آره راه و روشش چیه
و اینکه اگر خودمون نتونیم بیرون درست میکنن؟
جای معتبر جایی هست؟

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

AbbasM68

کاربر سایت
Oct 31, 2021
24
سلام برا من سر یه بازی این ارور اومد ولی دو تا بازی نصب کردم دو بار تمومش کردم بدون اینکه این ارورا بده،ایا نشون دهنده این هست که کنسول مشکلی نداره
سلام نه مشگلی نیست دستگاه من سر هر بازی ارورو میداد انقد سعی کردم تا تونستم دوباره فیکسش کنم خداروشکر الان دیگه مشگلی نداره همه بازیارو اجرا میکنه...به مرور با آپدیت سونی این مشگل و رفع میکنه

• Like
Reactions: jaferpour

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
آنالوگ راست دسته من هم دریفت پیدا کرده
روزی 1 ساعت بازی میکنم بعضی وقتا هم دو سه روز کلا روشن نمیکنم . پلی تایمم در کل خیلی کمه میخوام بگم به این نیست که دهن دسته رو سرویس کنید پیش بیاد، دیر یا زود داره سوخت و سوز نداره.
جالبه واسه پلی استیشن 4 دوتا دسته (یکی همراه کنسول یکی هم بعد ها خریدم) 7،6 سال کار کردن البته R2 ش مشکل پیدا کرد آخرا. ولی کلا نمیدونستم دریفت چیه !
خیلی رو مخه من حالا دلم خوش بود اسپری ناهید سفارش دادم که درست کنم دسته رو میبینم دوستان میگن با اینکار هم درست نمیشه :|

گند زد با کیفیت دستش سونی متاسفانه. امیدوارم خیلی زود یه مدل جدید بده بیرون مشکل دریفتو نداشته باشه دیگه حداقل

• Sad
Reactions: VITAMIN2X

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
منم اسپری ناهید استفاده کردم ولی انگار نه انگار واقعا سونی گند زد این نسل با این جنس دسته اش

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
من اول دسته بدون باز کردن اسپری میزدم یه چند وقت درست میشد دوباره خراب میشد.تا که دوباره کامل بازش کردم انالوگ رو کامل با اسپری شستم :D
نزدیک دوماه میشه به طرز عجیبی دیگ خراب نشده

• Like
Reactions: VENOMEM

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
من اول دسته بدون باز کردن اسپری میزدم یه چند وقت درست میشد دوباره خراب میشد.تا که دوباره کامل بازش کردم انالوگ رو کامل با اسپری شستم :D
نزدیک دوماه میشه به طرز عجیبی دیگ خراب نشده
دقیقا منم روکار یه کم اسپری ضدعفونی کننده دست (آبی رنگ) میزنم به آنالوگ مشکل دار یه کم ماساژ میدم دیگه تا چند روز خوبه :D

• Like
Reactions: porfesor

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
آنالوگ راست دسته من هم دریفت پیدا کرده
روزی 1 ساعت بازی میکنم بعضی وقتا هم دو سه روز کلا روشن نمیکنم . پلی تایمم در کل خیلی کمه میخوام بگم به این نیست که دهن دسته رو سرویس کنید پیش بیاد، دیر یا زود داره سوخت و سوز نداره.
جالبه واسه پلی استیشن 4 دوتا دسته (یکی همراه کنسول یکی هم بعد ها خریدم) 7،6 سال کار کردن البته R2 ش مشکل پیدا کرد آخرا. ولی کلا نمیدونستم دریفت چیه !
خیلی رو مخه من حالا دلم خوش بود اسپری ناهید سفارش دادم که درست کنم دسته رو میبینم دوستان میگن با اینکار هم درست نمیشه :|

گند زد با کیفیت دستش سونی متاسفانه. امیدوارم خیلی زود یه مدل جدید بده بیرون مشکل دریفتو نداشته باشه دیگه حداقل
توی ستینگ بازی که پلی میدی ویبره رو خاموش کن برو تو بازی یه چند بار انالوگی که دریف داره رو بکش بالا بعد فشار بده برگرده سرجاش
اینکارو کنی ممکنه همون لحظه جواب نده ولی یک ساعتی پلی بدی درست میشه. برا من که جواب داد البته گاها باز دریفت میزنه ولی قابل تحمله

HESAMPAKII

کاربر سایت
Jul 6, 2015
20
دوستان در نسخه های جدید کنسول مشکلات سخت افزاری حل شده؟من بعد عید قراره بخرم گفتم ببینم مشکل خاصی نیست؟

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
دوستان در نسخه های جدید کنسول مشکلات سخت افزاری حل شده؟من بعد عید قراره بخرم گفتم ببینم مشکل خاصی نیست؟
تغییر محسوسی تو طراحیش به وجود نیومده.مشکلات همچنان پابرجا هستند به نظر من صبر کنید و بعد عید هم نخرید

• Like
Reactions: HESAMPAKII

HESAMPAKII

کاربر سایت
Jul 6, 2015
20
تغییر محسوسی تو طراحیش به وجود نیومده.مشکلات همچنان پابرجا هستند به نظر من صبر کنید و بعد عید هم نخرید
اکثر کسانی که این مشکلو داشتن همون اوایل سونی رو خریدن من از افرادی که جدید خریدن ندیدم گلایه ای بکنن از این مشکل.طاقت ندارم

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
اکثر کسانی که این مشکلو داشتن همون اوایل سونی رو خریدن من از افرادی که جدید خریدن ندیدم گلایه ای بکنن از این مشکل.طاقت ندارم
اگر اصرار به خرید دارید چرا پس مطرح میکنید دوست عزیز.من قصدم کمک بود.به نظرم فعلا تهیه نکنید.

• Like
Reactions: HESAMPAKII
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر