مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
آره بعدش نتیجه رو اینجا بگید
در حد 2 تا 3 ساعت بازی کنید کافیه معلوم میشه چیزی باشه
حاجی نتیجه را گفتم دوباره برا شمام میگم،پلی فایو نخرین اکثران مشکل دارن اگرم نداشته باشه بعد از مدتی مشکل پیدا میکنه خریدش با گارانتی هم به درد نمیخوره،حالا پلی فور خیلی مشکلاتش کمتره اونم برا خرید با فروشنده های محترم طی کنید

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,251
نام
یونس
بچه ها لطفان پلی فایو نخرید خیلی مشکل داره الان اگه قصده خریده کنسول دارید پلی فور هست اونم طی کنید که مشکلی نداشته باشه،کلان پلی فایوها اکثران مشکل دارن،اگرم نداشته باشند مشکل پیدا میکنه در اینده خرید پلی فایو با گارانتی هم به درد نمیخوره
داداش میلیون ها نفر دارن از ps5 استفاده می کنن ( خودمم از زمان لانچ هم نسخه دیجیتالی هم دیسک خور دارم) هیچ مشکلی هم نداریم
منبعت برای اینکه "اکثر" کنسول های ps5 مشکل دارن چیه؟ بله خرابی توی هر قطعه الکترونیکی پیش میاد ولی اینکه اکثرش خراب باشه دیگه فیلم هندیه!
همچین خبری بود تا الان در سونی رو تخته 3 لایه زده بودن
اینکه کنسول شما مشکل داشته بیشتر بدشانسی بوده اصلا معنیش این نسبت که اکثر ps5 ها خرابن

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
داداش میلیون ها نفر دارن از ps5 استفاده می کنن ( خودمم از زمان لانچ هم نسخه دیجیتالی هم دیسک خور دارم) هیچ مشکلی هم نداریم
منبعت برای اینکه "اکثر" کنسول های ps5 مشکل دارن چیه؟ بله خرابی توی هر قطعه الکترونیکی پیش میاد ولی اینکه اکثرش خراب باشه دیگه فیلم هندیه!
همچین خبری بود تا الان در سونی رو تخته 3 لایه زده بودن
اینکه کنسول شما مشکل داشته بیشتر بدشانسی بوده اصلا معنیش این نسبت که اکثر ps5 ها خرابن
باشه شما درست میگین بد شانسی بوده از من،خب حالا مردم طی کنند با فروشنده ها،کلان من نظر شخصیما گفتم کنسوله نسله هشتمی سونی جوابشا پس داده،دیگه من گفتم کسی را گمراه نمیکنم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
بچه ها لطفان پلی فایو نخرید خیلی مشکل داره الان اگه قصده خریده کنسول دارید پلی فور هست اونم طی کنید که مشکلی نداشته باشه،کلان پلی فایوها اکثران مشکل دارن،اگرم نداشته باشند مشکل پیدا میکنه در اینده خرید پلی فایو با گارانتی هم به درد نمیخوره
بیا پایین سرمون درد گرفت

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
308
اصن کنسول نخریدن از همش بهتره.با دبه ی ماست سر خودمون گرم کنیم.هم کم خرجه هم سالیان سال امتحانشو پس داده.البته با استفاده از اصوات تولیدی زیر بغل هم میشود کار را پیش برد😃

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
بیا پایین سرمون درد گرفت

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
من که حرفه بدی نزدم چرا سرت درد گرفت،میگم،نخرید،یا اگه میخرید با فروشنده طی کنید،همین،حالا دوست داری برو بخر من که نگرفتمت برو بخر،کی بدش میاد از کنسول

• Like
Reactions: Silent Dream

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
من که حرفه بدی نزدم چرا سرت درد گرفت،میگم،نخرید،یا اگه میخرید با فروشنده طی کنید،همین،حالا دوست داری برو بخر من که نگرفتمت برو بخر،کی بدش میاد از کنسول
شما همون کاربری هستی که SSDـی کنسولش مشکل سخت افزاری داشت؟ اگه همون کاربر هستی مشکل شما از اون موارد نادر بود و بدشانسی آوردی، اگه اونور بودی کنسول رو برات تعویض می کردن، این حرفا بخاطر حالیه که داری، شما هر کنسولی خریداری کنی بدون گارانتی هم یه هفته مهلت تست بهت می دن

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
دوستان لطفان اصلان به فکر خریدps5 نرید خیلی مشکل داره،لطفان میخواهید کنسول بخرید بهترین کنسول ps4 هست اونم حتمان با فروشنده طی کنید،اصلان پلی فایو این سریش خوب نیست خیلی مشکل داره،حتی با گارانتی هم فایده نداره،نمیخوام گمراهتون کنم
والا‌ بنده تابستون کنسول PS5 دیسک خور رو با یه استند گرفتم ۲۱ تومان تا الان هر روز روشنه روزی حداقل ۴ الا ۷ ساعت بازی میکنم کوچکترین مشکلی پیش نیومده به عقیده بنده یکی از بی موردترین کنسول‌های تاریخ Sony هست اگر کسی مبلغ برای خرید داره بخره با توصیه خودم دو تا از رفیقام هم خریدن اونا هم راضی هستن مطمعن هستم نظر شخصی در حال حاضر کسی نخره با این شرایط فوق خاص که هست کنسول تقریبا تا اسفند به بالای ۳۰ میلیون خواهد رفت
(کریسمس مبارک )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pedram_sad

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
والا‌ بنده تابستون کنسول PS5 دیسک خور رو با یه استند گرفتم ۲۱ تومان تا الان هر روز روشنه روزی حداقل ۴ الا ۷ ساعت بازی میکنم کوچکترین مشکلی پیش نیومده به عقیده بنده یکی از بی موردترین کنسول‌های تاریخ Sony هست اگر کسی مبلغ برای خرید داره بخره با توصیه خودم دو تا از رفیقام هم خریدن اونا هم راضی هستن مطمعن هستم نظر شخصی در حال حاضر کسی نخره با این شرایط فوق خاص که هست کنسول تقریبا تا اسفند به بالای ۳۰ میلیون خواهد رفت
(کریسمس مبارک

شما همون کاربری هستی که SSDـی کنسولش مشکل سخت افزاری داشت؟ اگه همون کاربر هستی مشکل شما از اون موارد نادر بود و بدشانسی آوردی، اگه اونور بودی کنسول رو برات تعویض می کردن، این حرفا بخاطر حالیه که داری، شما هر کنسولی خریداری کنی بدون گارانتی هم یه هفته مهلت تست بهت می دن
داداش اولان نمک رو زخمه کسی نپاش خوب،ثانیان این فکر نکنم جزء موارد نادر باشه،یه سرچ کوچیک تو نت بکن،دیگه بقیه جاها،من نمیگم خیلیا میگن سونی این نسل زیاد خوب کار نکرد رو کنسولش سوایه اینها من خودم هنوزم طرفدار سونیم،نیتمم فقط حال خراب نبود یه تجربه هست که دوستداران تو خرید حتمان دقت کنن

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
من کنسول ps4 نداشتم نمیدونم آمار خرابی اون چه جوری هستش ولی این کنسول PS5 حداقل برای من یکی خیلی دردسر داشت اما هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم بگم نخرید چون حتی اگر آمار خرابی 50 - 50 هم بوده باشه بازم شاید کس دیگه جزو خوش شانسها و 50 درصد سالم دربیاد.درضمن فکر میکنم آمار خرابی ها به نسبت فروش خیلی کمتر از اونی هست که فکر میکنیم مثلا کمتر از 10 درصد ولی خوب بازم برای شرکتی مثل سونی بد هستش.من که خیلی بدبختی و استرس کشیدم سر خرابیش و امیدوارم برای کسی مشکل دار نباشه.
البته هنوزم اعتقاد دارم اکثر خرابی های کنسولها داخل کشور به خاطر قاچاق بودن کالا و حمل و نقل هندوانه طوری اون هست حتی بدتر از هندوانه جابجا میشن.مثلا یه مسیرش که از لنچ و شوتی هستش بدجا میکنن تو لنچ حتی آب تو بعضیاش میره بعد پرت میکنن تو ماشین های شوتی میچپونن اصلا یه وضعی حالا جنساتون مثلا مخلوط کن باشه و اینا چیزیش نمیشه ولی کنسول من خودم اینارو تو بندرلنگه وقتی برای ترخیص یه کالا رفته بودم از نزدیک دیدم

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
من کنسول ps4 نداشتم نمیدونم آمار خرابی اون چه جوری هستش ولی این کنسول PS5 حداقل برای من یکی خیلی دردسر داشت اما هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم بگم نخرید چون حتی اگر آمار خرابی 50 - 50 هم بوده باشه بازم شاید کس دیگه جزو خوش شانسها و 50 درصد سالم دربیاد.درضمن فکر میکنم آمار خرابی ها به نسبت فروش خیلی کمتر از اونی هست که فکر میکنیم مثلا کمتر از 10 درصد ولی خوب بازم برای شرکتی مثل سونی بد هستش.من که خیلی بدبختی و استرس کشیدم سر خرابیش و امیدوارم برای کسی مشکل دار نباشه.
البته هنوزم اعتقاد دارم اکثر خرابی های کنسولها داخل کشور به خاطر قاچاق بودن کالا و حمل و نقل هندوانه طوری اون هست حتی بدتر از هندوانه جابجا میشن.مثلا یه مسیرش که از لنچ و شوتی هستش بدجا میکنن تو لنچ حتی آب تو بعضیاش میره بعد پرت میکنن تو ماشین های شوتی میچپونن اصلا یه وضعی حالا جنساتون مثلا مخلوط کن باشه و اینا چیزیش نمیشه ولی کنسول من خودم اینارو تو بندرلنگه وقتی برای ترخیص یه کالا رفته بودم از نزدیک دیدم
اشتباه نخریدن منم تصیحش کردم،گفتم میخرید طی کنید که استرس نداشته باشید،قصدمم بیشتر گفتن تجربم بود

• Like
Reactions: jaferpour

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,353
نام
مهدی
دوستان کنسول به psn وصل نمیشه این خطا رو میده:
ce-118307-0
اینترنت وصل هست و مشکلی هم نداره
هر از گاهی وصل میشه به شبکه و باز قطع میشه
کسی این مشکل براش پیش اومده؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ce-118307-0
دی ان اس اگه ست کردی عوضش کن یا کلا بر دار دی ان اس رو ..این مشکل بعیده از کنسول باشه ، تهش باید با یه خاموش روشن کردن مودم اوکی شه

• Like
Reactions: jaferpour and db07

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
برای مشکل دریفت کنترلر راه و روشی هست که بشه توی خونه انجام داد؟
برای من حدودا پنج ماه بعد از خرید پیش اومد.

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
ce-118307-0
اگر این یکی دو روز گذشته این مشکل پیش اومده احتمالا بخاطر ترافیک بالای خود psn باشه چون برای من هم چند بار قطعی داشت. اما اگر همیشه هست یه بار با کابل لن تست کنید ببینید بازم قطعی داره یا نه، برای من حتی با سیگنال 100 درصد psn sign in بعضی مواقع failed میشد که با استفاده از کابل لن درست شد.

• Like
Reactions: db07
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر