مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
از تو رست مد هنوز نه ولی از رو خود دستگاه یعنی تو نرم افزار خود دستگاه یبار ریست فکتوری کردم یبارم بعداز اون از تو سیف مد ریبیلد دیتا زدم
خوب اینطور که مشخصه اطلاعات خاصی روی دستگاه نداری
پس احتمالا فکتوری ریست همراه با نصب مجدد سیستم عامل بتونه بعنوان تیر اول و آخر برات باشه

۱- روی یک usb درایو با فرمت fat32 یک فولدر با عنوان PS5 ایجاد کن
۲- داخل این فولدر یک فولدر جدید تحت عنوان UPDATE ایجاد کن
۳- آخرین نسخه فیرم ور رو از سایت سونی دانلود کن و با عنوان PS5UPDATE.PUP توی فولدر UPDATE سیو کن
۴- این usb درایو رو وصل کن به کنسول خاموش
۵- یک دسته رو هم با کابل وصل کن به کنسول خاموش
۶- برای اینکه بری به safe mode، دکمه ی پاور روی کنسول رو اینقدر نگه دار تا ۲ تا صدای بیب بشنوی
۷- توی منویی که اومده گزینه ی ۷ رو انتخاب کن
۸- اینجا هم گزینه ی update from usb storage device رو انتخاب کن و ok رو بزن

اینکار آخرین کاریه که می تونی برای اطمینان از رفع مشکل نرم افزاری انجام بدی
و احتمالا مشکل شما رفع بشه

AbbasM68

کاربر سایت
Oct 31, 2021
24
پس احتمالا فکتوری ریست همراه با نصب مجدد سیستم عامل بتونه بعنوان تیر اول و آخر برات باشه

۳- آخرین نسخه فیرم ور رو از سایت سونی دانلود کن و با عنوان PS5UPDATE.PUP توی فولدر UPDATE سیو کن
۶- برای اینکه بری به safe mode، دکمه ی پاور روی کنسول رو اینقدر نگه دار تا ۲ تا صدای بیب بشنوی

واقعا ممنون از راهنمایتون اگه جواب بده تا آخر عمر دعات میکنم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

AbbasM68

کاربر سایت
Oct 31, 2021
24

فقط میشه لینک دانلود آخرین آپدیت و از سایت سونی برام بفرستی 😘😘😘😘

AbbasM68

کاربر سایت
Oct 31, 2021
24
👍🌷🌷🌷داداش یه چنتا سوال دیگه دارم اگه وقت داری بپرسم...معلومه شما اطلاعاتتون تو این زمینه زیاده....۱_داداش من یبار دستگاه و از تو سیف مود آپدیت کردم با گزینه اگه اشتباه نکنم ۳ بود سیستم آپدیت...آیا این مثل همون گزینه ۷؟؟؟ ۲ داداش من یه هارد اکسترنال مارک ترنسند مدل استورجت دارم ولی هرکاری میکنم دستگاه نمیشناسش که بتونم فرمتش کنم و بازی های ps4 و از رو اون اجرا کنم ...اینم اگه راه حلی میدونی ممنون میشم بگی و آخرین سوال اگه ssd خراب باشه من میتونم یه ssd جداگونه از همینا که خود سونی معرفی کرده بخرم و نصب کنم رو دستگاه و بجای ssd خودددستگاه بازیارو بریزم روش و از رو اون اجرا کنم؟اگه آیسی کنترل کننده ssd مشگل داشته باشه چی بازم میتونم این راه و برم؟ ممنون از لطفت داداش✋💗💗💗💗🌷🌷🌷🌷🌷

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
👍🌷🌷🌷داداش یه چنتا سوال دیگه دارم اگه وقت داری بپرسم...معلومه شما اطلاعاتتون تو این زمینه زیاده....۱_داداش من یبار دستگاه و از تو سیف مود آپدیت کردم با گزینه اگه اشتباه نکنم ۳ بود سیستم آپدیت...آیا این مثل همون گزینه ۷؟؟؟ ۲ داداش من یه هارد اکسترنال مارک ترنسند مدل استورجت دارم ولی هرکاری میکنم دستگاه نمیشناسش که بتونم فرمتش کنم و بازی های ps4 و از رو اون اجرا کنم ...اینم اگه راه حلی میدونی ممنون میشم بگی و آخرین سوال اگه ssd خراب باشه من میتونم یه ssd جداگونه از همینا که خود سونی معرفی کرده بخرم و نصب کنم رو دستگاه و بجای ssd خودددستگاه بازیارو بریزم روش و از رو اون اجرا کنم؟اگه آیسی کنترل کننده ssd مشگل داشته باشه چی بازم میتونم این راه و برم؟ ممنون از لطفت داداش✋💗💗💗💗🌷🌷🌷🌷🌷
خیر گزینه 7 نصب مجدد سیستم عامل هست و گزینه 3 آپدیت سیستم عامل باید همون 7 رو بزنید
هارد اکسترنال حتما باید usb.3.0 باشه در غیر این صورت نمیشناسه
SSD کنسول قابل جایگزینی و تعویض نیست خراب بشه کنسول دیگه قابل استفاده نیست
کنترلر SSD هم باید از روی یک کنسول مشابه برداشته بشه و روی کنسول خراب جایگزین بشه

AbbasM68

کاربر سایت
Oct 31, 2021
24
خیر گزینه 7 نصب مجدد سیستم عامل هست و گزینه 3 آپدیت سیستم عامل باید همون 7 رو بزنید
کنترلر SSD هم باید از روی یک کنسول مشابه برداشته بشه و روی کنسول خراب جایگزین بشه

هاردم usb.3.0 هستش ولی هرکاری کردم نشناخت ‌‌‌.داداش دستت دردنکنه که راهنماییم کردیم یدنیا ممنون✋🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
هاردم usb.3.0 هستش ولی هرکاری کردم نشناخت ‌‌‌.داداش دستت دردنکنه که راهنماییم کردیم یدنیا ممنون✋🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷
خواهش میکنم .
هاردت رو برنامه EASEUS PARTION MASTER یکبار فرمت کن به FAT 32 بزن به کنسول بعد بزار خود کنسول فرمت کنه و بعد بازی ها رو روش بریز

mr-hossein

کاربر سایت
Sep 6, 2016
31
ببین دوست عزیز موقعی من این مشکل برای کنسولم پیش اومده بود توی بازی های Ps4 مشکلی نداشت ولی بازیهای ps5 اینجوری میشدن.
مثلا استرو پلی روم PS5 رو هم تست بکن ببین تو اون هم اینجوری میشه؟
بازی های دیگع مشکل ندارم فقط فقط فیفا

• Like
Reactions: jaferpour

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,563
بازی های دیگع مشکل ندارم فقط فقط فیفا
فیفا22 روی همه کنسول ها کلی مشکل ایجاد کرده، از جمله پیغام اورهیت روی ایکس باکس سریز X و فریز روی PS5، بازی رو اگر آپدیت نکردی آپدیت کن، مشکل حل نشد تا آپدیت های بعدی برای بازی صبر کن

آخرین ویرایش:

AbbasM68

کاربر سایت
Oct 31, 2021
24
خواهش میکنم .
هاردت رو برنامه EASEUS PARTION MASTER یکبار فرمت کن به FAT 32 بزن به کنسول بعد بزار خود کنسول فرمت کنه و بعد بازی ها رو روش بریز
سلام داداش بازیارو از رو هاردم اجرا میکنم بازم همون پیغام و میده 😢😢😢😢ce-108255-1 بنظرم آیسی کنترل ssd ترکیده...اون گزینه ۷ که گفتی ارور میده انجام نشد😢😢😢

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,563
سلام داداش بازیارو از رو هاردم اجرا میکنم بازم همون پیغام و میده 😢😢😢😢ce-108255-1 بنظرم آیسی کنترل ssd ترکیده...اون گزینه ۷ که گفتی ارور میده انجام نشد😢😢😢
کنسول رو با همین مشکل بفروش خودتو الاف داستان تعویض قطعه نکن چون مشکلت در صورت حتی تعمیر کلی هزینه داره و هم اینکه نمیشه اطمینان داد با تعویض یک قطعه مشکل رفع یا کامل رفع بشه، در مورد هاردم همون روز بهت گفتم
Screenshot (511).png

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر