مشکلات نرم افزاری

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من خیلی وقته که با فایر فاکس وقتی پیجی رو باز میکنم که یه فایل تصویری(ویدیو) توش هست دیگه اون علامت idm روش نمیاد برای دانلود کردن اون ویدیو ! ولی با IE میاد!مشکل چیه؟

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
فکر کنم اینطوری بکنی حله
4cfb374untitled.jpg

ولی همون addon flashgot که چند پست بالاتر گذاشتم نصب کنی از این خيلی بهتره
0a05a41untitled.jpg

با اون هم ميتونی این کار هارو انجام بدی امکانات بيشتری هم داره

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
يعنی داره ولی هيچوقت نيازنميشه
والا من تاحالا نديدم مونيتور درايور داشته باشه
مونيتور ظاهر و باطنش همينه که device manager تو ميزنه
فکر نکنم اگر بريزی هم تاثيری داشته باشه
این لينک رو پيدا کردم
شرمنده اگر بدردتون نخورد

ممنونم، فراموش کردم مدل مونیتور رو نیگا کنم که درایورش رو دانلود کنم، پس فردا نتیجه اش رو میگم.
چیزی که منو مشکوک میکنه اینه که این مونیتور OSD دیجیتال درست حسابی داره که حتی فرکانس عمودی رو توش نشون میده، همین منو مشکوک میکنه که همچین مونیتوری فرکانس 100Hz نداشته باشه.

دانلود کردن درایور 9200 به نظرت منطقیه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من خیلی وقته که با فایر فاکس وقتی پیجی رو باز میکنم که یه فایل تصویری(ویدیو) توش هست دیگه اون علامت idm روش نمیاد برای دانلود کردن اون ویدیو ! ولی با IE میاد!مشکل چیه؟

خوب به احتمال قوی شما فایر فاکست ورژن قدیمی هست و اگر IE شما نشون حتما داری با IE8 کار میکنی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فکر کنم اینطوری بکنی حله
4cfb374untitled.jpg

ولی همون addon flashgot که چند پست بالاتر گذاشتم نصب کنی از این خيلی بهتره
0a05a41untitled.jpg

با اون هم ميتونی این کار هارو انجام بدی امکانات بيشتری هم داره
نشد ولی اد ان رو گرفتم
ممنون
خوب به احتمال قوی شما فایر فاکست ورژن قدیمی هست و اگر IE شما نشون حتما داری با IE8 کار میکنی
نه ربطی به این نداره!با آخرین ورژن فایرفاکس هم این مشکل هست

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
نشد ولی اد ان رو گرفتم
ممنون
قرار نيست مثل IDM باشه
ولی خيلی از integrated addon خود IDM بهتره
الان شما وقتی يه لينکيو دانلود ميزنی این صفحه مياد
image-A411_4B891C08.jpg

که برای وقتی که چند تا دانلود منجر داشته باشين هم خوبه

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
برای یک سوال تاپیک درست نمیکنند، تاپیک زیر موجود هستش برای مشکلات نرم افزاری
مشکلات نرم افزاری

برای Load کردن زیر نویس توی تصویر فیلم راست کلیک کنید و برید روی خط Subtitles از منوی جلوی اون روی Load Subtitles کلیک کنید و فایل زیر نویس رو بهش بدید.
و یا میتونید از کلید میانبر Alt+O استفاده کنید برای انتخاب کردن زیر نویس

من مشکلم اینه که وقتی زیرنویس رو لود میکنم نمیاد :D لود کردن زیرنویس رو که بلدم خودم :D

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
برای یک سوال تاپیک درست نمیکنند، تاپیک زیر موجود هستش برای مشکلات نرم افزاری
مشکلات نرم افزاری

برای Load کردن زیر نویس توی تصویر فیلم راست کلیک کنید و برید روی خط Subtitles از منوی جلوی اون روی Load Subtitles کلیک کنید و فایل زیر نویس رو بهش بدید.
و یا میتونید از کلید میانبر Alt+O استفاده کنید برای انتخاب کردن زیر نویس

من مشکلم اینه که وقتی زیرنویس رو لود میکنم نمیاد :D لود کردن زیرنویس رو که بلدم خودم :D
درود
کلا نمیاد یا به صورت در هم ورهم میاد رو فیلم؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام بر دوستان و اساتید عزیز .

بنده از Norton Internet Security 2010 استفاده میکردم تا اینکه Trial Timeـش تموم شد و در نتیجه با استفاده از Norton Trail Reset (BOX) 2.5.0.0 که فکر کنم آخرین نسخه این Patchـه Trial Time مجدداً 156 روزه شد و فعلاً ثابت مونده ...

مشکل اینجاست که از زمانی که این Patch رو نصب کردم ، Norton Internet Security بعضی اوقات کارای عجیبی میکنه ... مثلاً یه سری تنظیمات خودشو تغییر میده ، با اینکه Automatic Scan غیر فعاله ولی فعالیت میکنه ، نماد وضعیت امنیتی سیستم بدون هیچ دلیلی در حالت Riskـه که قبلاً کاملا Safe بود و جالب اینجاست که قبلاً در حالت Risk یه دکمه به نام Fix Now زیر نماد وضعیت امنیتی قرار داشت که عامل Risk رو اصلاح میکرد و مجدداً نماد وضعیت ، Safe میشد ولی الان اون دکمه نیست !
در ضمن Icon برنامه در قسمت Taskbar که همون نماد وضعیت امنیتی سیستمه تغییر شکل داده و حالت Silent Mode رو نشون میده ، در حالی که Silent Mode کاملاً غیر فعاله و به هیچ وجه Norton در حالت Silent قرار نداره ...

نظر شما چیه ؟

ممنون .
درود
مهرداد جان فکر کنم این trial reset بعضی از Offset های برنامه رو تغییر داده که نورتون به این مشکل خورده ، احتمالا نرم افزار Update شده و جای بعضی کد ها عوض شده یه خورده گیج میزنه الان :D
نورتون رو پاک کن دوباره نصب کن جدید ترین Trial reset که براش امده رو تست کن:
Norton 2009 Trial Reset 2.9A For All Norton
==
SRT
از چی اسکرین شات بزارم؟
زیرنویس رو آپلود کن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر